#271Ch. La Gaffelière A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. O.K. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#171Volnay-Caillerets A.C. Volnay 1e cru Louis Latour, Beaune M.O. 1966 aantal: 11 bt 5 à 10 cm
No longer available -
#152Tradition Tiara Réserve du Vieux Cardinal Vin de table français
M.O. O.D. 0 aantal: 12 bt
No longer available -
#458Ch. Belgrave A.C. Haut-Médoc 5e grand cru classé M.C. O.K. 2013 aantal: 12 bt
No longer available -
#351Chardonnay Central Valley Viña Caliterra, Chile M.O. O.D. 1996 aantal: 12 bt
No longer available -
#346Ch. Gressier Grand Poujeaux A.C. Moulis Cru bourgeois supéieur M.C. 1995 aantal: 5 bt
No longer available -
#44Lot rode wijn
aantal: 12 bt vuile en beschadigde etikettenMas de Gourgonnier A.C. Coteaux des Baux en Provence
M.O. 1983 aantal: 5 bt Côte-de-Brouilly A.C. Les Producteurs Réunies, Quincié M.O. 1985 aantal: 1 bt Charmes-Chambertin A.C. Grand cru Polis & Ryckelen
1953 aantal: 4 bt 5 à 8 cmChambolle-Musigny A.C. Polis & Ryckelen
aantal: 2 bt 5 à 8 cm
No longer available -
#309Ch. d’Armailhac A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1989 aantal: 12 bt bn à ts
No longer available -
#74Lot rode bordeaux
aantal: 6 bt Ch. Rauzan-Gassies A.C. Margaux 2e grand cru classé M.C. 1960 aantal: 1 bt etiket getapedCh. Gruaud-Larose A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. 1962 aantal: 1 bt ls, capsule beschadigdCh. Bel Air Marquis d’Aligre A.C. Margaux Cru bourgeois supérieur exceptionnel M.C. 1966 aantal: 1 bt ms, etiket gevlektCh. de Pez A.C. St-Estèphe
M.C. 1967 aantal: 1 bt ms, etiket gescheurdCh. Ferrière A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 1967 aantal: (..)
No longer available -
#280Pauillac Cuvée 12 A.C. Pauillac Le Collectif des Barriques Hommage au Vin M.O. O.K. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#111Lot rode bourgogne
aantal: 9 bt Bourgogne Passetoutgrain A.C. Dom. Clair-Daü, Marsannay M.D. 1976 aantal: 1 bt Pommard A.C. Caillet-Michelot, Pommard
1973 aantal: 1 bt Nuits-Saint-Georges A.C. Grands Chais F. Taunch, Romanèche-Thorins
1969 aantal: 1 bt Mercurey A.C. Michel Juillot, Mercurey M.D. 1976 aantal: 1 bt Pommard A.C. - Tasteviné Louis d’Armont, Corgoloin M.O. 1993 aantal: 2 bt Mercurey A.C. Dom. de Suremain, Hugues & Yves de Suremain, Mercurey M.P. 1995 (..)
No longer available -
#28Lot rode wijn
aantal: 8 bt Ch. de Môle A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.C. 1998 aantal: 3 bt Ch. Mouton A.C. Bordeaux Supérieur
M.O. 1985 aantal: 2 bt Ch. Lilian Ladouys A.C. St-Estèphe Cru bourgeois supérieur M.C. 2007 aantal: 1 bt Barolo D.O.C.G. Giacosa Leone & Figli, Neive M.O. 2006 aantal: 1 bt Le Petit Riche Sang Royal D.O. Alicante Beauchateau Réserve Numérotée M.O. 2006 aantal: 1 bt