#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 46/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#106Glashütte LimburgHollywood Regency kroonluchter, gemerkt Glashutte Limburg, bestaande uit een messing schijf met 36 glazen hangmodules. Ca. 1970. 3 modules met randschade onderaan. 4 reservestukken met schade bovenaan (niet te zien wanneer geplaatst middenin)
Hollywood Regency chandelier, marked Glashutte Limburg, consisting of a brass disk with 36 glass hanging modules. Circa 1970. 3 modules with minor damage at the bottom. 4 replacement pieces with damage at the top (not visible when placed in the middle column)No longer availableDim. h 47 x Ø 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#286Pierre VandelPeriod: 1970Een vintage vierkante salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel.
#389Een geslepen kleurloze coupe met verguld messingen voet en montuur.
A cut colorless glass coupe with gilded brass base and mount.No longer availableDim. h 20 x Ø 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#571Een paar antieke koperen kandelaars met reliëfversieringen.
#354Een vintage zonnespiegel, messing frame en bol spiegelglas.
A vintage sun mirror, brass frame and spherical mirror glass.No longer availableDim. Ø 51 cmEstimate: € 40 / 60 -
#276Pierre VandelPeriod: 1970Een vintage rechthoekige salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. De spiegelrand van de glazen bladen zijn deels afgeschilferd.
#497Een rijkelijk gedecoreerde koperen beker met putto op het deksel. Met handvaten van druivenranken.
#573Een lot met 16 divers antieke koper en gietijzeren strijkijzers.
A lot of 16 various antique copper and cast iron flat irons.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#105Glashütte LimburgPeriod: 1970Hollywood Regency kroonluchter, gemerkt Glashutte Limburg, bestaande uit een messing schijf met 36 glazen hangmodules. Ca. 1970.
Hollywood Regency chandelier, marked Glashutte Limburg, consisting of a brass disc with 36 glass hanging modules. Circa 1970.No longer availableDim. h 47 x Ø 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#116Pierre VandelPeriod: 1970Een vintage bar-cart in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. Het onderste glas heeft een klein barstje in een hoek.
#551Antonino Sciortino Serax“Flamingo M”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp met koperen arm. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#75Een Art Deco koperen luchter met 5 lichtpunten en melkglazen coupes. 1 beugeltje aan coupehouder met breuk.
An Art Deco copper chandelier with 5 light points and milk glass cups. 1 bracket on cup holder with damage.No longer availableDim. 43 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#553Antonino Sciortino Serax“Flamingo M”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp met koperen arm. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#346Drie verschillende Oosterse kannen van gedreven koper.
#309Een vintage Hollywood Regency tafellamp met de voet in geborsteld staal en messing.
A vintage Hollywood Regency table lamp with a base in brushed steel and brass.No longer availableDim. h 65 x Ø 52 cmEstimate: € 50 / 80 -
#319Thomas Rowlandson“New feats of horsemanship”, een ingekleurde ets met vochtschade en stempels.
"New feats of horsemanship", a colored etching with water damage and stamps.No longer availableDim. 18 x 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#584Een lot van 7 Victoriaans koperen tulband puddingvormen.
A lot of 7 Victorian copper tulip-shaped pudding molds.No longer availableDim. Ø 29,5 ... Ø 13,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#295Een set van 2 geel koperen koetslampen gedecoreerd met een adelaar.
A set of 2 yellow copper carriage lamps decorated with an eagle.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 60 / 80
#42Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Zoersel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Godderis en gedateerd ‘42.
"Zoersel", a painting, oil on panel, signed Godderis and dated '42.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#488Een Chinees juwelenkistje met bijbehorend slot.
#367GoebelEen lot van 3 beelden van honden bestaande uit een groep met 2 Schotse Terriers en 2 beeldjes van een Poedel. Allen gemerkt Goebel.
A lot of 3 dog figurines including a group with 2 Scottish Terriers and 2 Poodle figurines. All marked Goebel.No longer availableDim. 25 x 38 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#163Een zilveren schaal met handvat in de vorm van een draak, 570 gram, gemerkt 800, een maan met kroon (Duitsland) en een leeuw.
A silver dish with a dragon-shaped handle, 570 grams, marked 800, a moon with a crown (Germany), and a lion.No longer availableDim. 800‰ 570 gramEstimate: € 300 / 500 -
#90Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet centrale briljant 0,27 ct. HSI2
An 18 kt white gold necklace with pendant set with central brilliant cut diamond 0.27 ct HSI2.No longer availableDim. 2,17 gEstimate: € 500 / 550 -
#351Steiff, GermanyEen grote zwarte poedel in pluche, Steiff, de knop en label zijn verwijderd.
A large black plush poodle, Steiff with the button and label removed.No longer availableDim. 42 x 64 x 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#66S.A. BoulangerEen vintage staande lamp, Gaetano Sciolari voor S.A. Boulanger, met zijn originele kap.
A vintage floor lamp, Gaetano Sciolari for S.A. Boulanger, with its original shade.No longer availableDim. h 164 cmEstimate: € 120 / 180 -
#464Alejandro Zaera Dynamobel“PAD Visitor chair”. Een lot van 10 zwartgelakt metalen conferentiestoelen met kunststof en gestoffeerde zitting.
"PAD Visitor chair". A lot of 10 black lacquered metal conference chairs with plastic and upholstered seating.No longer availableDim. 81 x 55 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#578Een Chinees porseleinen dekselvaas. Famille verte met figuratief tafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain lidded vase. Famille verte with figurative scene in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. H: 43 cmEstimate: € 120 / 180