#389Een geslepen kleurloze coupe met verguld messingen voet en montuur.
A cut colorless glass coupe with gilded brass base and mount.No longer availableDim. h 20 x Ø 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#116Pierre VandelPeriod: 1970Een vintage bar-cart in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. Het onderste glas heeft een klein barstje in een hoek.
#309Een vintage Hollywood Regency tafellamp met de voet in geborsteld staal en messing.
A vintage Hollywood Regency table lamp with a base in brushed steel and brass.No longer availableDim. h 65 x Ø 52 cmEstimate: € 50 / 80 -
#551Antonino Sciortino Serax“Flamingo M”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp met koperen arm. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#354Een vintage zonnespiegel, messing frame en bol spiegelglas.
A vintage sun mirror, brass frame and spherical mirror glass.No longer availableDim. Ø 51 cmEstimate: € 40 / 60 -
#286Pierre VandelPeriod: 1970Een vintage vierkante salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel.
#553Antonino Sciortino Serax“Flamingo M”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp met koperen arm. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#276Pierre VandelPeriod: 1970Een vintage rechthoekige salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. De spiegelrand van de glazen bladen zijn deels afgeschilferd.
#75Een Art Deco koperen luchter met 5 lichtpunten en melkglazen coupes. 1 beugeltje aan coupehouder met breuk.
An Art Deco copper chandelier with 5 light points and milk glass cups. 1 bracket on cup holder with damage.No longer availableDim. 43 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 46/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#105Glashütte LimburgPeriod: 1970Hollywood Regency kroonluchter, gemerkt Glashutte Limburg, bestaande uit een messing schijf met 36 glazen hangmodules. Ca. 1970.
Hollywood Regency chandelier, marked Glashutte Limburg, consisting of a brass disc with 36 glass hanging modules. Circa 1970.No longer availableDim. h 47 x Ø 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#584Een lot van 7 Victoriaans koperen tulband puddingvormen.
A lot of 7 Victorian copper tulip-shaped pudding molds.No longer availableDim. Ø 29,5 ... Ø 13,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#319Thomas Rowlandson“New feats of horsemanship”, een ingekleurde ets met vochtschade en stempels.
"New feats of horsemanship", a colored etching with water damage and stamps.No longer availableDim. 18 x 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#571Een paar antieke koperen kandelaars met reliëfversieringen.
#295Een set van 2 geel koperen koetslampen gedecoreerd met een adelaar.
#346Drie verschillende Oosterse kannen van gedreven koper.
#573Een lot met 16 divers antieke koper en gietijzeren strijkijzers.
A lot of 16 various antique copper and cast iron flat irons.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#106Glashütte LimburgHollywood Regency kroonluchter, gemerkt Glashutte Limburg, bestaande uit een messing schijf met 36 glazen hangmodules. Ca. 1970. 3 modules met randschade onderaan. 4 reservestukken met schade bovenaan (niet te zien wanneer geplaatst middenin)
Hollywood Regency chandelier, marked Glashutte Limburg, consisting of a brass disk with 36 glass hanging modules. Circa 1970. 3 modules with minor damage at the bottom. 4 replacement pieces with damage at the top (not visible when placed in the middle column)No longer availableDim. h 47 x Ø 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#497Een rijkelijk gedecoreerde koperen beker met putto op het deksel. Met handvaten van druivenranken.
A richly decorated copper cup with putto on the lid. With grape vine handles.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 120 / 180
#642Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met een pauw in het decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase, famille rose decoration with a peacock. Marked at the bottom.No longer availableDim. 36 x Ø 17 cmEstimate: € 60 / 90 -
#200Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,68 ct.
An 18 kt white gold bracelet set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.68 ct.No longer availableDim. 17,37 gEstimate: € 2700 / 3000 -
#143Hergé“De Geheimzinnige ster.”. Hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54’’’’). Redelijk goede staat, cover vervaagd.
#341Lineol GermanyEen lot van 5 Belgische soldaten bestaande uit een vaandeldrager, een 4-koppige fanfare en 2 paarden, gemerkt Lineol Germany, ca. 1930/40.
A lot of 5 Belgian soldiers consisting of a flag bearer, a 4-piece brass band, and 2 horses, marked Lineol Germany, ca. 1930/40.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#56Een set van 3 bijzettafeltjes, Hollywood Regency stijl in messing en groen marmeren bladen.
A set of 3 side tables in Hollywood Regency style, made of brass with green marble tops.No longer availableDim. 46 x 61 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#163Een zilveren schaal met handvat in de vorm van een draak, 570 gram, gemerkt 800, een maan met kroon (Duitsland) en een leeuw.
A silver dish with a dragon-shaped handle, 570 grams, marked 800, a moon with a crown (Germany), and a lion.No longer availableDim. 800‰ 570 gramEstimate: € 300 / 500 -
#315Een bar/wereldbol in kunststof en papier, schade vooraan in het onderste deel van de bol.
#647Val Saint LambertEen kristallen Val Saint Lambert vaas met geometrisch geslepen patroon en groen in de massa. Onderaan gemerkt.
A crystal Val Saint Lambert vase with a geometric cut pattern and green in the mass. Marked at the bottom.No longer availableDim. 22,5 x Ø 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#680WatermanEen set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen met 18 kt gouden penpunt en 1 balpen.
#335Een vintage florale hanglamp met bloemetjes in kristal en metaal. Circa 1958.
A vintage floral pendant lamp with crystal and metal flowers. Circa 1958.No longer availableDim. h 30 x Ø 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#575Een kleine Moud-loper met traditioneel coloriet en patroon.
A small Moud runner with traditional coloration and pattern.No longer availableDim. 190 x 80 cmEstimate: € 150 / 200