#112
Ch. Latour A.C. Pauillac 1e grand cru classé M.C. 1970 aantal: 1 Bt. ls
No longer available -
#203
Saint-Amour A.C. Armand Frères, Nuits M.O. 1983 aantal: 4 Bt.
No longer available -
#270
Lot rode Bordeaux
1993 aantal: 12 Bt. Ch. des Tuquets A.C. Bordeaux
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. Ch. Croix Beauséjour A.C. Montagne-St-Emilion
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. Ch. Durand-Laplagne A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. Ch. Arnauton A.C. Fronsac
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. L’Ermitage de Chasse-Spleen A.C. Haut-Médoc
No longer available -
#290
Ch. Petit Val A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1995 aantal: 11 Bt.
No longer available -
#138
Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. O.K. 1974 aantal: 6 Bt. bn à ts, vermolmde kist
No longer available -
#309
Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. 1997 aantal: 8 Bt. gevlekte etiketten
No longer available -
Lot rode Bordeaux
1983 aantal: 8 Bt. Ch. Fonroque A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1983 aantal: 3 Bt. Ch. Monbrison A.C. Margaux Cru bourgeois M.C. 1983 aantal: 1 Bt. Ch. Lalande-Borie A.C. St-Julien
M.C. 1983 aantal: 4 Bt. etiketten zeer beschadigd
No longer available -
#195
Santenay A.C. Armand Frères, Nuits M.O. 1982 aantal: 4 Bt.
No longer available -
#127
Ch. Taillefer A.C. Pomerol
1973 aantal: 12 Bt. ts à ls, 1 etiket manco
No longer available -
#341
Le Clocher d’Argent A.C. Pomerol
M.C. O.K. 2005 aantal: 12 Bt. neck
No longer available -
#102
Ch. Ausone A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1964 aantal: 2 Bt. ms
No longer available -
#291
Ch. Grand Corbin A.C. St-Emilion grand cru grand cru classé M.C. 1995 aantal: 2 Bt. neck