#372Ch. Les Arroucats A.C. Sainte-Croix-du-Mont - Cuvée Virginie
M.C. O.D. 2006 aantal: 12 bt
No longer available -
#248Ch. La Conseillante A.C. Pomerol
M.C. K. 1993 aantal: 8 bt
No longer available -
#219Vieux Ch. L’Abbaye A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1988 aantal: 8 bt
No longer available -
#94Lot rode bordeaux
aantal: 9 bt
Ch. La Tuilerie A.C. Graves
M.C. 2017 aantal: 3 bt
Ch. La Rose-Trintaudon A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 2018 aantal: 1 bt
Ch. Villars A.C. Fronsac
M.C. 2014 aantal: 5 bt
No longer available -
#270Ch. Liot A.C. Sauternes
M.C. O.D. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#341Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 8 bt
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#122Ch. Bouqueyran A.C. Moulis
M.C. 0 aantal: 11 Bt. ms - ts. Etiketten beschadigd of manco
No longer available -
#322Ch. Malartic-Lagravière A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#245Ch. Ducru-Beaucaillou A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. 1992 aantal: 3 bt
No longer available -
#195Ch. Sociando-Mallet A.C. Haut-Médoc Cru grand bourgeois M.C. 1981 aantal: 4 bt
No longer available -
#97Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt
Ch. Croque-Michotte A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1990 aantal: 2 bt
Ch. Corbin-Michotte A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1990 aantal: 2 bt
Ch. Canon Montsegur A.C. Côtes de Castillon
M.C. 1995 aantal: 1 bt
Ch. Marquis de Calon A.C. St-Estèphe
M.C. 1995 aantal: 1 bt
Ch. Liversan A.C. Haut-Médoc Cru grand bourgeois M.C. 1996 aantal: 1 bt
Ch. Siran A.C. Margaux Cru bourgeois supérieur M.C. 1998 aantal:(..)