#259
Ch. Montaunoir A.C. Sainte-Croix-du-Mont
M.C. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#286
Dom. de la Marquise A.C. 1e Côtes de Bordeaux
M.C. O.D. 1996 aantal: 12 bt
No longer available -
#161
Collectie sigaren: CD, Havana, Unico, Balmoral Clavejo Coronas, Lafayette Liberty, Cogétama, Vieil Anvers Verhellen, etc. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer availableDim. cm -
#122
Ch. Bouqueyran A.C. Moulis
M.C. 0 aantal: 11 Bt. ms - ts. Etiketten beschadigd of manco
No longer available -
#138
Collectie Single Malt
aantal: 6 bt
Bowmore 12 Years Old
aantal: 1 bt
Glenallachie
1990 aantal: 1 bt
The Glenlivet 15 years old French oak reserve
aantal: 1 bt
Highland Park Dun Eideann
aantal: 1 bt
Caol Ila C-si; 2-466
1993 aantal: 1 bt
Aberlour 10 years old
aantal: 1 bt
No longer availableEstimate: € 400/500 -
#64
Lot rode wijn
aantal: 6
Saumur-Champigny A.C. Ch. de Chaintres, Dampierre M.O. 1986 aantal: 1
Bordeaux A.C. Van Durme, Merksem M.B. 1992 aantal: 1 Hbt
Saumur-Champigny A.C. Dom. Filliatreau, Chaintres M.O. 1997 aantal: 1 bt
La Diligence A.C. Chinon Couly-Dutheil, Chinon M.O. 2015 aantal: 1 bt
Jean Fleury A.C. St-Emilion
M.O. 2018 aantal: 1 bt
No longer available -
#233
Ch. Lagrange A.C. St-Julien 3e grand cru classé M.C. O.K. 1989 aantal: 12 bt
No longer available -
#350
Ch. Pavie-Macquin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#356
Ch. de Pez A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.K. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#427
Ch. La Tour Carnet A.C. Haut-Médoc, 4e grand cru classé. M.C. 2010 aantal: 12 bt
No longer available -
#382
Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2008 aantal: 6 bt
No longer available -
#326
Pouilly-Fumé Les Fines Caillottes A.C.
Jean Pabiot & Fils, Pouilly M.O. 2001 aantal: 12 bt