#26Lot witte wijn
aantal: 4 bt
Wachenheimer Gerümpel Riesling Kabinett Q.m.P. Rheinpfalz - Trocken Weingut Dr. Bürklin-Wolf, Wachenheim E.A. 1989 aantal: 1 bt
Forster Jesuitengarten Riesling Kabinett Q.m.P. Rheinpfalz Weingut Bassermann-Jordan, Deidesheim E.A. 1990 aantal: 2 bt
Riesling Kabinett Trocken Q.m.P. Rheinpfalz Weingut Reichsrat von Buhl, Deidesheim E.A 1997 aantal: 1 bt
No longer available -
#340Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#367Ch. Chasse-Spleen A.C. Moulis-en-Médoc Grand cru bourgeois exceptionnel M.C. K. 2005 aantal: 9 bt
No longer available -
#355Ch. Troplong-Mondot A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 3 bt
No longer available -
#103Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Paradis A.C. St-Emilion
M.C. 1985 aantal: 3 bt
Ch. La Grange A.C. Bordeaux
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Calon-Ségur A.C. St-Estèphe 3e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Rouquette A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Turcaud A.C. Bordeaux
1985 aantal: 1 bt
Ch. Côtes Trois Moulins A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aa(..)
No longer available -
#126Lot rode bourgogne
aantal: 4
Volnay A.C. Marquis d’Angerville, Volnay M.D. 2000 aantal: 2 bt
Bourgogne Grand Ordinaire A.C. Arnaud Ente, Meursault M.P. 2007 aantal: 1 Mag.
Ch. de Pommard A.C.Pommard
M.C. 2008 aantal: 1 bt Zonder capsule
No longer available -
#426Clos du Mont-Olivet A.C. Châteauneuf-du-Pape Famille Sabon Joseph, Châteauneuf M.O. D. 2018 aantal: 8 bt
No longer available -
#163Collectie sigaren: Cohiba , Bolivar, Te Amo, Havana, Sumatra, Brasil etc. evenals een humidor (schade), eveneens met sigaren Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#152Lot likeurwijn
aantal: 3 bt
Burmester Vintage Port
J.W. Burmester & Ca Lda, Oporto M.O. 2000 aantal: 1 bt
Fonseca Vintage Port Bottled 2005 Fonseca-Guimaraens Vinhos, Oporto M.O. 2003 aantal: 1 bt
Qujinta da Prelada Porto Vintage 2004 Bottled 2006 Samuel Magalhaës e Silva Hereiros, Porto M.O. 2004 aantal: 1 bt
No longer available -
#369Ch. Phélan-Ségur A.C. St-Estèphe Cru bourgeois exceptionnel M.C. O.K. 2005 aantal: 12 bt
No longer available -
#306Ch. La Garene A.C. Entre-deux-Mers
M.O. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#212Ch. Franquet Grand Poujeaux A.C. Moulis-en-Médoc - Cuvée Europe Cru bourgeois M.C. O.K. 1986 aantal: 12 bt