#301
Ch. Pascaud A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1999 aantal: 12 bt
No longer available -
#330
Ch. Testelle A.C. Bordeaux Clairet
M.O. O.D. 2001 aantal: 12 bt
No longer available -
#312
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#80
Lot rode bordeaux
aantal: 4 bt
Ch. Pontet-Clauzure A.C. St-Emilion grand cru
1947 aantal: 3 bt low shoulder
Ch. du Breuil A.C. Haut-Médoc
1949 aantal: 1 bt
No longer available -
#108
Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Lynch-Moussas A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1984 aantal: 2 bt
Ch. Sociando-Mallet A.C. Haut-Médoc Cru grand bourgeois M.C. 1984 aantal: 1 bt
Ch. Sociando-Mallet A.C. Haut-Médoc Cru grand bourgeois M.C. 1985 aantal: 2 bt
Ch. Sociando-Mallet A.C. Haut-Médoc Cru grand bourgeois M.C. 1986 aantal: 1 bt
Ch. Lalande-Borie A.C. St-Julien
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Camensac A.C. Haut-Médoc 5e grand cru classé M.C(..)
No longer available -
#167
Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé
1921 aantal: 1 bt M.C. op label, niets op kurk, geen capsule
No longer available -
#105
Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. La Grave à Pomerol A.C. Pomerol
M.C. 1992 aantal: 1 bt
Ch. Les Trois Croix A.C. Fronsac
M.C. 2005 aantal: 3 bt
Ch. Larose Perganson A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 2005 aantal: 1 bt
Ch. Moulin Riche A.C. St-Julien
M.C. 2006 aantal: 1 bt
Ch. Robin A.C. Côtes de Castillon
M.C. 2007 aantal: 2 bt
Ch. de Francs Les Cerisiers A.C. Bordeaux Côtes de Francs
M.C. 2008 aantal: 2 bt
Clos de l’Oratoire A.C. St-E(..)
No longer available -
#228
Ch. de Bourgueneuf A.C. Pomerol
M.C. 1989 aantal: 6 bt
No longer available -
#101
Lot rode bordeaux
aantal: 11 bt
Ch. Les Donats A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1981 aantal: 6 bt TS à MS, beschadigde etiketten
Ch. Bel Air Ouÿ A.C. St-Emilion grand cru
M.P. 1982 aantal: 1 bt
Ch. Hauterive A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 1982 aantal: 1 bt
Ch. Bel-Air A.C. Puisseguin-St-Emilion
1984 aantal: 1 bt
Ch. Labégorce-Zédé A.C. Margaux Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1984 aantal: 1 bt
Ch. Les Chaumes A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: (..)
No longer available -
#427
Ch. La Tour Carnet A.C. Haut-Médoc, 4e grand cru classé. M.C. 2010 aantal: 12 bt
No longer available -
#292
Ch. Guiraud-Cheval-Blanc A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1997 aantal: 8 bt
No longer available -
#423
Tauzinat l’Hermitage A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2016 aantal: 7 bt