#313
Ch. La Fleur de Gay A.C. Pomerol
M.C. 1990 aantal: 12 bt
No longer available -
#148
Marquis Duchêne Vin de table français Sélection Privée, La Bourse du Vin M.O. O.K. 0 aantal: 6 Mag.
No longer available -
#274
Ch. Haut Portets A.C. Graves
M.C. 1986 aantal: 13 bt
No longer available -
#176
Ile des Vergelesses A.C. Pernand-Vergelesses 1e Cru Louis Latour, Beaune M.O. 1967 aantal: 12 bt 5 à 8 cm, enkele beschadigde capsules
No longer available -
#74
Lot rode bordeaux
aantal: 6 bt Ch. Rauzan-Gassies A.C. Margaux 2e grand cru classé M.C. 1960 aantal: 1 bt etiket getapedCh. Gruaud-Larose A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. 1962 aantal: 1 bt ls, capsule beschadigdCh. Bel Air Marquis d’Aligre A.C. Margaux Cru bourgeois supérieur exceptionnel M.C. 1966 aantal: 1 bt ms, etiket gevlektCh. de Pez A.C. St-Estèphe
M.C. 1967 aantal: 1 bt ms, etiket gescheurdCh. Ferrière A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 1967 aantal: (..)
No longer available -
#245
Pommard-Rugiens A.C. 1e cru Héritiers Armand Girardin, Pommard M.P. 1983 aantal: 12 bt
No longer available -
#161
Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé J. Vandermeulen-Decannière, Ostende M.B. 1947 aantal: 2 bt ls
No longer available -
#459
Chablis Cuvée Les Pargues A.C. Chablis Dom. Servin, Chablis M.D. 2013 aantal: 6 bt
No longer available -
#179
Lot rode bordeaux
1970 aantal: 10 bt Ch. Tuileries de Bayard A.C. Montagne-St-Emilion
M.B. 1970 aantal: 4 bt msCh. Bel Air-Marquis d’Aligre A.C. Margaux
M.C. 1970 aantal: 3 bt msCh. La Serre A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1970 aantal: 1 bt Ch. Ferrand A.C. Pomerol
M.C. 1970 aantal: 1 bt lsCru La Paroisse A.C. Haut-Médoc
1970 aantal: 1 bt ts
No longer available -
#346
Ch. Gressier Grand Poujeaux A.C. Moulis Cru bourgeois supéieur M.C. 1995 aantal: 5 bt
No longer available -
#137
Lot wijn
aantal: 4 bt Sancerre Lachaume A.C. Michel Thomas & Fils, Sury-en-Vaux M.P. 2012 aantal: 2 bt Sancerre Lachaume A.C. (blanc) Michel Thomas & Fils, Sury-en-Vaux M.P. 2013 aantal: 2 bt
No longer available -
#269
Ch. Quattre A.C. Cahors S.c. de Quattre & Treilles, Bagat M.C. 1986 aantal: 3 bt