#57Lot rode wijn
aantal: 9 bt Diverse niveau’sCôte Rôtie A.C. Delas, Tournon M.O. 1973 aantal: 1 bt Chante Perdrix A.C. Cornas Delas, Tournon M.O. 1973 aantal: 3 bt Châteauneuf-du-Pape A.C. Delas, Tournon M.O. 1973 aantal: 3 bt St-Joseph A.C.
Delas, Tournon M.O. 1974 aantal: 2 bt
No longer available -
#260Ch. Gruaud-Larose A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 10 bt
No longer available -
#323Meursault-Poruzots A.C. 1e Cru Gérard Creusefond, Auxey-Duresses M.O. 1990 aantal: 12 bt
No longer available -
#462Pinot Noir I.G.P. Aude Hauterive Dom. La Bastide M.D. D. 2014 aantal: 7 bt
No longer available -
#265Vouvray Demi-Sec Le Mont A.C. S.A. Hoët, Vouvray M.P. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#94Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt bn à vtsCh. d’Arsac A.C. Haut-Médoc
M.C. 1985 aantal: 2 bt Ch. Moulin Saint Georges A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aantal: 1 bt Ch. Certan-Marzelle A.C. Pomerol
M.C. 1985 aantal: 4 bt Ch. des Tuquets A.C. Bordeaux
M.C. 1993 aantal: 1 bt Ch. le Bos A.C. Bordeaux
1994 aantal: 1 bt Les Violettes A.C. St-Julien
M.O. 1994 aantal: 1 bt
No longer available -
#48Lot rode wijn
aantal: 12 bt Sommige etiketten beschadigdBarbaresco D.O.C. Azienda Vitivinicola Giuseppe Boghera, Barbaresco M.O. 1968 aantal: 1 bt Barbaresco D.O.C. Forville, Barbaresco M.O. 1970 aantal: 2 bt Barbaresco D.O.C. Cantine Lanzavecchia, Serralunga d’Alba M.O. 1970 aantal: 1 bt Barbaresco D.O.C. Azienda Vitivinicola Moccagatta, Barbaresco M.O. 1974 aantal: 3 bt Barbaresco D.O.C. Cantina della Porta Rossa, Diano d’Alba M.O. 1974 aantal: 1 bt Barbaresco D.O.C(..)
No longer available -
#82Lot rode bordeaux
aantal: 8 bt Ch. Les Polyanthas A.C. St-Emilion Louis Bogaers, Tilburg M.N. 1970 aantal: 1 bt Ch. Roches de Guitard A.C. Montagne-St-Emilion
1985 aantal: 4 bt Ch. de Font-Murée A.C. Montagne-St-Emilion
1985 aantal: 3 bt
No longer available -
#472Pinot Noir I.G.P. Aude Hauterive Dom. La Bastide M.D. O.D. 2014 aantal: 12 bt
No longer available -
#228Santenay 1e Cru Grand Clos Roussot A.C. Albert Sainte-Marie, Paris-L’Hôpîtal M.P. 1982 aantal: 12 bt
No longer available -
#177Saint-Amour A.C. E. Loron & Fils, Pontanevaux
1970 aantal: 10 bt
No longer available -
#239Morey-Saint-Denis A.C. J. Taupenot-Merme, Morey M.P. 1983 aantal: 12 bt