#103Nürnberger Bleichwaren Tucher & WalterPeriod: 1996‘Roter Baron Dreidecker’, model T-251. Nr 106 uit een oplage van 500 exemplaren. Met OVP.
'Red Baron Triplane', model T-251. Number 106 out of an edition of 500 copies. With original packaging.Dim. L 21, B 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#3Een bundel franstalige manuscripten, gedateerd 1771-72. Toegevoegd een kader met een brief en een kaartje van Madame Grollier, ‘On y trouve des appartements meublés à tout prix’.
A collection of French-language manuscripts, dated 1771-72. Added is a frame with a letter and a card from Madame Grollier, 'On y trouve des appartements meublés à tout prix'.Dim. 25/18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#31Christofle FranceEen set van 8 verzilverd metalen servetringen. Gemerkt.
A set of 8 silver-plated metal napkin rings. Marked.Dim. Ø 4,3 cmEstimate: € 60 / 80 -
#169Een paar kristallen kandelaars.
A pair of crystal candlesticks.Dim. Hoogte 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#99‘Le triomphe de Silene’, een antieke monochrome gravure. Zonder kader.
'The Triumph of Silenus', an antique monochrome engraving. Without frame.Dim. 34/36 cmEstimate: € 20 / 30 -
#248Ch. Pontet-Canet A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1998 aantal: 2 bt
#165Château-Chalon Réserve Cathérine de Rye A.C. Château-Chalon Henri Maire, Ch. Montfort Arbois M.O. 1982 aantal: 2 bt
#162‘Bellen blazen’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw, niet getekend.
'Blowing bubbles', oil on panel. After the 19th century, not signed.Dim. 32/24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#216Een Engels bureau met drie laden en een groen lederen bovenblad.
An English desk with three drawers and a green leather top.Dim. H 79, B 145, D 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#108Een gevarieerd lot tin met een totaalgewicht van 6.5 kg
A varied lot of pewter with a total weight of 6.5 kg.Dim. h 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#65Lot rode bordeaux
aantal: 9 bt
Ch. Pontac-Lynch A.C. Margaux Cru bourgeois M.C. 1990 aantal: 3 bt slechte etiketten
Ch. Le Grand Verdus A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1990 aantal: 2 bt
Ch. Lamothe Barrau A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1992 aantal: 1 bt
Ch. d’Angludet A.C. Margaux Cru bourgeois supérieur M.C. 1992 aantal: 1 bt
Dom. Zédé A.C. Margaux
M.D. 1992 aantal: 1 bt
Médoc de la Baronnie A.C. Médoc Baron Philippe de Rothschild M.O. 1988 aantal: (..)
#163Couvent des Jacobins A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1981 aantal: 3 bt