Other lots by Raak
-
#213Raak
“Discus B-1412”. Een paar vintage design plafondlampen met conisch ronde melkglazen kap en zwart bakelieten ring, ontwerp door Raak Amsterdam, ‘60-70. Glas fabrikant BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Duitsland.
"Discus B-1412". A pair of vintage design ceiling lights with conically round milk glass shade and black bakelite ring, designed by Raak Amsterdam, 60s-70s. Glass manufacturer BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Germany.
Similar lots by type
-
#225
Een groot wandtapijt met een middeleeuws jachttafereel.
-
#299
Een set van 2 glas-in-loodramen met de afbeeldingen van Jezus en Maria.
-
#189
Een spiegel met vergulde kader en diverse ornamenten in het lijstwerk.
A mirror with a gilded frame and various ornaments in the frame. -
#199Charly Michel
“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
-
#446
Een massief eikenhouten verlengbare tafel met bolpoten.
-
#436
Een paar zwartgelakt metalen bijzettafeltjes.
-
#603Schenkelaars
Een verzilverde tuba, Schenkelaars SM. in bijhorende koffer.
A silver-plated tuba, Schenkelaars SM, in a matching case. -
#366
Een set van 6 massief eikenhouten stoelen waarvan 2 armstoelen, rood kunstlederen zittingen.
Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#587
“Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.
-
#305
Een hanglampje met een bronzen vergulde engel met twee bloemvormige lichtpunten.
-
#664
Een lot van 3 goudkleurig metalen mandjes in kubus vorm draadmodel, bijgevoegd mandje met schuine zijkanten.
A lot of 3 gold-colored metal cube-shaped wire baskets, including a basket with slanted sides. -
#26
Een grote oude reiskoffer bekleed met kunstleder en voorzien van houten latten.
-
#449
Een groot glas in loodraam met een zicht vanop linkeroever op schepen en de stad Antwerpen, Draagt een monogram links onder.
-
#632
“Wit boerenpaard”, een schilderij, olieverf op paneel, draagt handtekening.
-
#419
“L’Iran”, een glas-in-loodraam met landkaart en vlag van Iran afgebeeld. Kleine schade aan glas en lood.
-
#295
Een set van 2 geel koperen koetslampen gedecoreerd met een adelaar.
-
#206
Een lot van 7 vintage gechromeerde buisframe armstoelen met lederen zitting. In de stijl van model MG5 door Mart Stam & Marcel Breuer voor Matteo Grassi.
-
#207
Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
A 12-piece dinnerware set, marked Wiskemann. Consisting of dinner knives, forks, spoons, and dessert knives, forks, and spoons.Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#294
“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
-
#354
Een vintage zonspiegel, messing frame en bol spiegelglas.
A vintage sun mirror, brass frame and spherical mirror glass. -
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979
"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 46/75, signed outside the plate. -
#211
Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.
-
#652
“Interieur met musicerend koppel”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader. Niet gesigneerd.
-
#36Sits
“Neppi”. Een paar gestoffeerde poufs. Onderaan gemerkt Sits.
Other lots in this auction
-
#182
“Edelman overschouwt de soldaten”, een rond 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in een ronde massief eikenhouten kader. Niet gesigneerd.
-
#151
Een zilveren coupe op voet. Gemerkt.
A silver footed compote. Marked. -
#358Val Saint Lambert
Een lot van twee gegoten kristallen vazen, groen en licht blauw in de massa.
A lot of two cast crystal vases, green and light blue in color. -
#487
Een Chinees porseleinen dekselvaas met 4 dames en teksten in het decor. Met certificaat door Galerie Stampaert, “Shieng-Fen”, 19e eeuw. Met houten en deksel en op sokkel.
A Chinese porcelain lidded vase with 4 ladies and texts in the decoration. With certificate from Galerie Stampaert, "Shieng-Fen", 19th century. With wooden lid and base. -
#623Val Saint Lambert
Een vaas en lampenvoet van gegoten kristal, blauw in de massa.
A vase and lamp base made of cast crystal, blue in color. -
#49Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Het oude paard en de zigeunerwagen”, een lithografie in kleur door Alfred Ost. Monogram binnen de plaat.
"The Old Horse and the Gypsy Wagon," a color lithograph by Alfred Ost. Monogram within the plate. -
#510
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een centrale saffier van +- 0,20 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and a central sapphire of approximately 0.20 ct. -
#453
Een antieke zittende Boeddha in brons.
An antique seated Buddha in bronze. -
#214Emile LammersPeriod: 1940 - 2000
“Hoevelandschap met kar.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Farm landscape with cart.” Oil on canvas. Signed.Place a bid ›Dim. 75 x 115 cm -
#29Juliaan SeverinPeriod: 1888 - 1975
“Hoevezicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Severin.
"Farmstead view", a drawing, pastel on paper, signed J. Severin. -
#47
Een paar kristalglazen karaffen met molens en boten geslepen in het decor.
A pair of crystal glass decanters cut with mills and boats in the design. -
#92Barbazza
“Hoevetafereel met 3 figuren”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Barbazza. Naar de oudheid.
"Farm scene with 3 figures", a painting, oil on panel, signed by Barbazza. Inspired by antiquity.