Other lots by Royal Doulton, England
#64Royal Doulton, England
“Dames”. Twee grote en twee kleinere meerkleurige beeldjes. Bijgevoegd een beeldje “Cruella De Vil”. Allen gemerkt onderaan.
Ladies . Deux grandes et deux plus petites figurines multicolores. Attaché une figurine Cruella De Vil . Tous marqués en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 125.00 €Dim. h: 9 - 20 cm
#103
“Musicerende engeltjes bij een boom”. Een monochroom wit porseleinen groepje.
Des anges jouant de la musique près d'un arbre . Un groupe monochrome en porcelaine blanche.No longer availableOnline onlyActive bid: 0.50 €Dim. h: 21 cm -
#51
Un service à thé en porcelaine japonaise à décor multicolore d'un héron au bord de l'eau. 12 tasses et soucoupes, un plat de service, 12 assiettes à gâteau (3 endommagées), théière (couvercle manquant), sucrier, petit bol et pot à lait.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 € -
#46
Een recente pop met porseleinen hoofd en handjes.
Poupée récente à tête et mains en porcelaine.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Estimate: € 30/40 -
#61
Un lot de quatre figurines en porcelaine chinoise. Quelques défauts. Un chapeau endommagé.No longer availableOnline onlyActive bid: 0.10 €Dim. h: 10 - 22 cm -
#68AP, Meissen
Een sierbord met een meerkleurig Japans decor van een draak. Onderaan gemerkt. Met staandertje.
Une assiette décorative avec une décoration japonaise multicolore représentant un dragon. Marquée en bas. Avec support.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. Ø: 24,5 cm -
#60
Een infanteriesoldaat uit 1830 van meerkleurig porselein.
Un soldat d'infanterie de 1830 en porcelaine multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 22 cm -
#114Gerold Porzellan
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 18 cm -
#108
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. Ø: 40 cm -
#12
Een set van vijf in elkaar passende kommen van Europees porselein met blauw op wit bloemendecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 13 x 13 - 21 x 21 cm -
#65
Un lot de sept groupes différents de porcelaine multicolore et dorée. Ombrelle endommagée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 10 - 20 cm -
#94
Drie meerkleurig porseleinen pierrots.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 14; 20 & 29 cm -
#55
Pied de lampe en porcelaine de forme balustre. Décor peint à la main de roses.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 34 cm (zonder kap)Estimate: € 30/40 -
#95
Een goudkleurig porseleinen olifantje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 22,5 cm -
#41
Een Chinees porseleinen dekselvaasje met meerkleurig decor. Randschilfer.
Un vase à couvercle en porcelaine chinoise à décor multicolore. Un éclat.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 20 cm -
#74
Un lot de dix figurines différentes en plastique multicolore, biscuit et porcelaine.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 3 - 22 cm
#30René ErnestPeriod: 1875 - 1912
“Herculus”. Een teke ing, potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1911.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 37 x 36 cm -
#7
Een paar 19de eeuwse tegels van landknechten en een Spreuktegel “Bij elkander deugen ze niet, van elkander meugen ze niet.”
Une paire de carreaux aux militaires du 19ème siècle et une tuile au slogan “Bij elkander deugen ze niet, van elkander meugen ze nietNo longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#81Godi, Moeskroen
Een mechanisch geknoopt tapijt van Nieuw-Zeelandse schaapswol.
Un tapis en laine de mouton néo-zélandais noué mécaniquement.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 300 x 200 cm -
#111
Een groot lot varia waaronder borden, beeldjes, vazen en theetassen en ondertassen van eierschaal en een grote asbak. e.a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 40/60 -
#17Charles Van GinsbergenPeriod: °1942
“Zonder titel”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat. Artiestenproef.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 52 x 36 cmEstimate: € 30/50 -
#101M. CoppensPeriod: 18895-1975
Mère et enfant . Bas-relief art déco en plâtre. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 46.00 €Dim. 32 x 32 cm -
#33
“Personages”. Gouache op zijde. Chinees werk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 26 x 10 cm -
#58
Een lot van vier verschillende kruikjes van meerkleurig Hongaars aardewerk (1 beschadigd) en een glazen vaasje.
Un lot de quatre pots différents en faïence hongroise multicolore (1 endommagé) et un vase en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 15 - 24 cm -
#4
Een siercoupe van oranje glas op een zamakken voet in de vorm van bladeren en bloemen. Coupe gebarsten. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 27 cm; h: 25 cm -
#73
Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 13 - 27 cm -
#76
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 25 & 26 cm -
#20
“De diamantklover”. Een oude gravure.
The Diamond Cleaver . Une gravure ancienne.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 21 x 17,5 cm