“Daffy Down Dilly”; “Lady Charmian”; “Lady Emily Rose” & “Biddy Penny Farthing”. Vier meerkleurige beeldjes van dames in jurken, waarbij één ballonnenverkoopster. Allen gemerkt onderaan.
Royal Doulton, England

Daffy Down Dilly ; Lady Charmian ; Lady Emily Rose & Biddy Penny Farthing . Quatre figurines multicolores de dames en robes, un vendeur de ballons. Toutes marquées en bas.
Online only
Dim. h: 20 - 22 cm
SKU: 2810200063.
Category: Porselein.
Auction day: 28 October 2020 22:00
Catalogue #63

Other lots by Royal Doulton, England

  • #64
    Royal Doulton, England

    “Dames”. Twee grote en twee kleinere meerkleurige beeldjes. Bijgevoegd een beeldje “Cruella De Vil”. Allen gemerkt onderaan.

    Ladies . Deux grandes et deux plus petites figurines multicolores. Attaché une figurine Cruella De Vil . Tous marqués en bas.
    Online only
    Dim. h: 9 - 20 cm

  • #60

    Een infanteriesoldaat uit 1830 van meerkleurig porselein.

    Un soldat d'infanterie de 1830 en porcelaine multicolore.
    Online only
    Dim. h: 22 cm
  • #95

    Een goudkleurig porseleinen olifantje.

    Online only
    Dim. h: 22,5 cm
  • #51

    Online only
  • #12

    Een set van vijf in elkaar passende kommen van Europees porselein met blauw op wit bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. 13 x 13 - 21 x 21 cm
  • #103

    “Musicerende engeltjes bij een boom”. Een monochroom wit porseleinen groepje.

    Online only
    Dim. h: 21 cm
  • #61

    Un lot de quatre figurines en porcelaine chinoise. Quelques défauts. Un chapeau endommagé.
    Online only
    Dim. h: 10 - 22 cm
  • #94

    Drie meerkleurig porseleinen pierrots.

    Online only
    Dim. h: 14; 20 & 29 cm
  • #46

    Een recente pop met porseleinen hoofd en handjes.

    Poupée récente à tête et mains en porcelaine.
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #74

    Online only
    Dim. h: 3 - 22 cm
  • #108

    Online only
    Dim. Ø: 40 cm
  • #55

    Pied de lampe en porcelaine de forme balustre. Décor peint à la main de roses.
    Online only
    Dim. h: 34 cm (zonder kap)
    Estimate: € 30 / 40
  • #114
    Gerold Porzellan

    Online only
    Dim. h: 18 cm
  • #65

    Un lot de sept groupes différents de porcelaine multicolore et dorée. Ombrelle endommagée.
    Online only
    Dim. h: 10 - 20 cm
  • #68
    AP, Meissen

    Een sierbord met een meerkleurig Japans decor van een draak. Onderaan gemerkt. Met staandertje.

    Une assiette décorative avec une décoration japonaise multicolore représentant un dragon. Marquée en bas. Avec support.
    Online only
    Dim. Ø: 24,5 cm
  • #41

    Een Chinees porseleinen dekselvaasje met meerkleurig decor. Randschilfer.

    Un vase à couvercle en porcelaine chinoise à décor multicolore. Un éclat.
    Online only
    Dim. h: 20 cm

  • #27
    Firmin Verhevick
    Period: 1874 - 1962

    “Binnenerf”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Online only
    Dim. 27 x 20 cm
  • #35
    J. Verhees

    Drie kleine landschapjes met zichten uit de rand rond Brussel, olieverf op paneel. Allen gesigneerd.

    Online only
    Dim. 12 x 12 cm
  • #8

    Een paar kleine messingen vuurbokken.

    Online only
    Dim. h: 23 cm
  • #62

    “Theedrinkend koppel” & “Jager met kleinzoon”. Twee groepjes van meerkleurig Italiaans biscuit.

    Couple buvant du thé et Chasseur avec petit-fils . Deux groupes de biscuits italiens multicolores.
    Online only
    Dim. h: 19 & 20 cm
  • #75

    Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.

    Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.
    Online only
    Dim. h: 7 - 20 cm
  • #40

    Een paar Mediterraanse havenzichten, olieverf op board. Beide gesigneerd (Minnigh + onleesbaar)

    Online only
    Dim. 20 x 27 & 24 x 33 cm
  • #88

    “Zicht op de Eiermarkt in 1835”. Een poster, uitgegeven door Waanders in samenwerking met het Antwerps stadsarchief.

    Online only
    Dim. 10 x 70 cm (kader)
  • #11

    Een reeks van twaalf XIX eeuwse tinnen schotels.

    Online only
    Dim. Ø 32 cm
  • #34
    A. Jacob

    “Zicht op Venetië”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Online only
    Dim. 19 x 27 cm
  • #109

    Een majolica fruitschaal met een meerkleurig decor van de zon en citroenen.

    Online only
    Dim. Ø: 40 cm
  • #32
    J. Verhees

    Een landschapje en een hoevezicht, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.

    Online only
    Dim. 18 x 13 cm
  • #5

    Een oude houten speculaasplank.

    Une vieille planche de pain d'épice en bois.
    Online only
    Dim. 50 x 20 cm

Online-Only veiling van 28 oktober 2020

Op 28 Oktober wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu

On October 30th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

28 October 2020 22:00