“Daffy Down Dilly”; “Lady Charmian”; “Lady Emily Rose” & “Biddy Penny Farthing”. Vier meerkleurige beeldjes van dames in jurken, waarbij één ballonnenverkoopster. Allen gemerkt onderaan.
Royal Doulton, England

Daffy Down Dilly ; Lady Charmian ; Lady Emily Rose & Biddy Penny Farthing . Quatre figurines multicolores de dames en robes, un vendeur de ballons. Toutes marquées en bas.
Online only
Dim. h: 20 - 22 cm
SKU: 2810200063.
Category: Porselein.
Auction day: 28 October 2020 22:00
Catalogue #63

Other lots by Royal Doulton, England

  • #64
    Royal Doulton, England

    “Dames”. Twee grote en twee kleinere meerkleurige beeldjes. Bijgevoegd een beeldje “Cruella De Vil”. Allen gemerkt onderaan.

    Ladies . Deux grandes et deux plus petites figurines multicolores. Attaché une figurine Cruella De Vil . Tous marqués en bas.
    Online only
    Dim. h: 9 - 20 cm

  • #41

    Een Chinees porseleinen dekselvaasje met meerkleurig decor. Randschilfer.

    Un vase à couvercle en porcelaine chinoise à décor multicolore. Un éclat.
    Online only
    Dim. h: 20 cm
  • #65

    Un lot de sept groupes différents de porcelaine multicolore et dorée. Ombrelle endommagée.
    Online only
    Dim. h: 10 - 20 cm
  • #94

    Drie meerkleurig porseleinen pierrots.

    Online only
    Dim. h: 14; 20 & 29 cm
  • #60

    Een infanteriesoldaat uit 1830 van meerkleurig porselein.

    Un soldat d'infanterie de 1830 en porcelaine multicolore.
    Online only
    Dim. h: 22 cm
  • #114
    Gerold Porzellan

    Online only
    Dim. h: 18 cm
  • #46

    Een recente pop met porseleinen hoofd en handjes.

    Poupée récente à tête et mains en porcelaine.
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #12

    Een set van vijf in elkaar passende kommen van Europees porselein met blauw op wit bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. 13 x 13 - 21 x 21 cm
  • #74

    Online only
    Dim. h: 3 - 22 cm
  • #103

    “Musicerende engeltjes bij een boom”. Een monochroom wit porseleinen groepje.

    Online only
    Dim. h: 21 cm
  • #51

    Online only
  • #95

    Een goudkleurig porseleinen olifantje.

    Online only
    Dim. h: 22,5 cm
  • #108

    Online only
    Dim. Ø: 40 cm
  • #68
    AP, Meissen

    Een sierbord met een meerkleurig Japans decor van een draak. Onderaan gemerkt. Met staandertje.

    Une assiette décorative avec une décoration japonaise multicolore représentant un dragon. Marquée en bas. Avec support.
    Online only
    Dim. Ø: 24,5 cm
  • #61

    Un lot de quatre figurines en porcelaine chinoise. Quelques défauts. Un chapeau endommagé.
    Online only
    Dim. h: 10 - 22 cm
  • #55

    Pied de lampe en porcelaine de forme balustre. Décor peint à la main de roses.
    Online only
    Dim. h: 34 cm (zonder kap)
    Estimate: € 30 / 40

  • #90
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Sint-Onolfsdijk”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 42/50 buiten de plaat.

    Sint-Onolfsdijk . Une eau-forte. Signée et numérotée 42/50 à l'extérieur de la planche.
    Online only
    Dim. 21 x 26 cm
  • #69

    “Monnik met vogeltje”. Een houten beeldhouwwerk. Gemonogrammeerd.

    Moine avec oiseau . Une sculpture en bois. Monogrammée.
    Online only
    Dim. h: 40 cm
  • #67

    Online only
    Dim. Ø: 58 & 47cm
  • #58

    Een lot van vier verschillende kruikjes van meerkleurig Hongaars aardewerk (1 beschadigd) en een glazen vaasje.

    Un lot de quatre pots différents en faïence hongroise multicolore (1 endommagé) et un vase en verre.
    Online only
    Dim. h: 15 - 24 cm
  • #66

    Een gedreven messingen haardplaat. Tijdperk art nouveau.

    Une plaque de cheminée en laiton martelé. Epoque Art nouveau.
    Online only
    Dim. 61 x 61 cm
  • #116

    “Beethoven” & “Mozart”. Twee zamaken bustes naar ontwerp van Piedboeuf. Op marmeren sokkels.

    Online only
    Dim. h: 14,5 cm
  • #88

    “Zicht op de Eiermarkt in 1835”. Een poster, uitgegeven door Waanders in samenwerking met het Antwerps stadsarchief.

    Online only
    Dim. 10 x 70 cm (kader)
  • #21

    “Vrouwelijke naakt”. Een litho. Gesigneerd buiten de plaat.

    Nu féminin . Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.
    Online only
    Dim. 31,5 x 21,5 cm
  • #1

    Een vossenschedel in kleine vitrine.

    Online only
    Dim. l: 14 cm
  • #57

    Negen prenten uit de reeks ‘Nineteen holes of golf’ door Norman Orr.

    Neuf tirages de la série Nineteen holes of golf de Norman Orr.
    Online only
    Dim. 25 x 18 cm
  • #37
    Danny Smet

    “Landschap met molen”. Acryl op papier. Gesigneerd.

    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
  • #15

    Een laat XVIIIe eeuwse barometer in vergulde Lodewijk XVI-lijst. Beschadigingen en manco’s.

    Online only
    Dim. l: 86 cm

Online-Only veiling van 28 oktober 2020

Op 28 Oktober wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu

On October 30th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

28 October 2020 22:00