Similar lots by type
-
#711Gustave Van VaerenberghEen klein meisje van gekleurd gips. Gesigneerd en genummerd 1192.
Petite fille en plâtre coloré. Signée et numérotée 1192.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#801Een grote dekselvaas van blauw en wit aardewerk met een decor van bloemen en vogels. Dekselknop in de vorm van een Fo-hond. Onderaan gemerkt.
Grande potiche en faïence bleue et blanche à décor de fleurs et d’oiseaux. Fretel en forme de chien de Pho. Marques sous la base.No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#729Een bol vaasje van aardewerk met een meerkleurig vegetaal decor.
Vase sphérique en faïence à décor végétal polychrome.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#147BenrathEen dameshoofd van aardewerk op houten sokkel. Gesigneerd.
“Tête de femme”. Terre cuite sur socle en bois. Signée.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#277Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. Portugees werk. Kleine randschilfer.
Potiche en faïence polychrome à décor de fleurs. Travail portugais. Petit éclat.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 25 / 35 -
#657“De kruisafneming”. Een hoogreliëf van pijpaarde naar Rubens. Onleesbaar gesigneerd linksonder. XIXe eeuw.
“La descente de la croix”. Relief en terre de pipe d’après Rubens. Illisiblement signé en bas à gauche. XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#587Boch Grès KeramisEen vaasje van meerkleurig aardewerk met een gestileerd bloemendecor. Gemerkt en genummerd. Model 897, decor D1313.
Petit vase en faïence polychrome à décor de fleurs stylisées. Marque et numéros Modèle 897, décor D1313 sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#76Een aardewerken vaas met een meerkleurig gestileerd bloemendecor. Czechoslovakia.
Vase en faïence à décor polychrome de fleurs stylisées. Czechoslavakia.No longer availableDim. H 29 cmEstimate: € 55 / 65 -
#702Drie verschillende schotels van blauw en wit en meerkleurig aardewerk. XIXe eeuw.
Trois plats différents en faïence bleue et blanche et polychrome. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#741LimogesEen koffieserviesje van meerkleurig porselein, bestaande uit een koffiepotje, een melkkannetje, suikerpotje en een kopje met onderbordje op een serveerschotel. Gemerkt.
Service à café en porcelaine polychrome comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier et une tasse et soucoupe sur présentoir. Avec marque.No longer availableEstimate: € 15 / 25 -
#414Boch La LouvièreEen aardewerken theeservies met een blauw decor op witte fond, model ‘Dragon’. Compleet voor twaalf personen. Onderaan gemerkt.
Service à thé en faïence à décor bleu sur fond blanc. Modèle Dragon. Complet pour douze personnes. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#656De Potter“Gezin”. Een aardewerken beeld met druipglazuur. Gesigneerd.
“Famille”. Statuette en faïence à glaçure coulée. Signée.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 200 / 240 -
#317Een klein vaasje van Brussels aardewerk met bessen in het decor. Gemerkt en genummerd 25/73. Eerste helft XXe eeuw.
Petit vase en faïence de Bruxelles à décor de baies. Marque et numéro 25/73. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#184Acht Delftse vazen in diverse vormen en formaten van blauw en wit aardewerk. Naar de XVIIIde eeuw.
Huit vases de Delft. Différentes tailles et formes en faïence bleue et blanche. D’après le XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#697Naamse koffiepot van zwart geglazuurd aardewerk. Verzilverd koperen kettinkje te herstellen. Randschilfers aan het deksel.
Cafetière namuroise en grès noir. Petite chaîne en cuivre argenté à réparer. Eclats au couvercle.No longer availableDim. H. 23,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#46Een gevarieerd lot monochroom wit Engels aardewerk, bestaande uit een koffiepot, een olie-en azijnstel, een melkkannetje, een coupe op voet, een bordje, een kandelaar, twee boterpotjes en een citroenschaaltje.
Lot de faïences monochromes anglaise, comprenant une cafetière, un huilier-vinaigrier, un pot à lait, une coupe sur piédouche, une petite assiette, un chandelier, deux beurriers et un plat à citron.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#623Een kalebasvaasje van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. Italiaans werk. Onderaan gesigneerd.
Gourde en faïence polychrome à décor de fleurs. Travail italien, signature sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#588Een paar platte aardewerken vazen, versierd met lichtblauwe arabesken op een bruin gevlekte fond. Jaren 60.
Paire de vases aplatis en faïence décorés d’arabesques bleus clairs sur fond brun moucheté. Années 60.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#513Een grote schotel met accoladevormige rand van meerkleurig aardewerk met een decor van paradijsvogels. Italiaans werk.
Grand plat en faïence polychrome. Aile chantournée et décor d’oiseaux du paradis. Travail italien.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#142Royal DuxEen siervaas van meerkleurig aardewerk in de vorm van een nimf bij een vijver. Onderaan gemerkt met de roze driehoek. Kleine schilfers aan de rand.
Jardinière en faïence polychrome formée par une nymphe au bord d’un étang. Marque aux triangle rose sous la base. Petits éclats.No longer availableDim. H 29 cmEstimate: € 150 / 200 -
#137ChaneliEen vaas van meerkleurig Parijs aardewerk met een decor van perzikbomen. Gesigneerd.
Vase en faïence de Paris polychrome à décor de pêchers. Signé.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#683Albert SchultzEen bloemenmeisje in galvanoplastie op terracotta. Gesigneerd.
Fille aux fleurs en galvanoplastie sur terre cuite. Signée.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 180 -
#516Een paar grote plantenbakken van terracotta, versierd met guirlandes en vrouwenhoofden.
Paire de grandes jardinières en terre cuite décorées de guirlandes et de têtes de femmes.No longer availableDim. Ø: 107 cmEstimate: € 3000 / 4000 -
#408Een buste van een jonge edelman van grijsgepatineerd terracotta op een rood marmeren sokkel. naar een werk van Houdon.
Buste d’un jeune noble en terre cuite à patine grise sur socle en marbre rouge. D’après Houdon.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#413Een lot van vier porseleinen “half dolls”. Eén gerestaureerd.
Lot de quatre “half dolls” en porcelaine. Une restauration.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#647Een punchbowl met onderschotel van kleurloos geslepen kristal. Lepel ontbreekt.
Bol à punch et présentoir en cristal taillé incolore. Sans louche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#266Een Venetiaanse luchter van glas met zes lichtpunten.
Lustre en verre de Venise à six lumières.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#567Royal Boch“Big cat”. Beeld van goud gepatineerd aardewerk. Naar een ontwerp van P. Villas.
“Big cat”. Sculpture en faïence dorée. D’après un concept de P. Villas.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 120 / 140 -
#540MolinardEen vaporisator eau de toilette 30 ml en een bad en douche gel van 200 ml.
Vaporisateur d’eau de toilette de 30 ml et un gel bain-douche de 200 ml.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#528Een netsuke van gesculpteerd ivoor met een fabelvoorstelling. Gemerkt onderaan.
Netsuké en ivoire sculpté représentant un fable. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#452P. ThevenetPeriod: 1870 - 1937“”Binnenerf”. Kleurpotlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“Basse-cour intérieure”. Crayon sur papier. Signé et daté 1924.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#70Twee 18 karaats geel gouden hangers bezet met malachiet.
Deux pendentifs en or jaune 18 ct sertis de malachite.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#786Een lot van twaalf apothekersflessen van amber gekleurd glas in diverse uitvoeringen.
Lot de douze pots de pharmacie en verre de couleur ambre. Différentes formes.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#263Royal DuxEen siervaas van meerkleurig porselein in art-nouveaustijl en versierd met frambozen in reliëf op de buik. Onderaan gemerkt met de roze driehoek en met makersmerk.
Vase décoratif en porcelaine polychrome de style art nouveau décoré de framboises en relief. Marque aux triangle rose sous la base et marque du modeleur.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 140 / 180 -
#565Heubach-Köppelsdorf GermanyBabypop. Hoofdje in porselein. Nummer 342.7. Halfopen mondje met twee tanden, bruine slaapoogjes. Afbladderende verf.
Poupée bébé. Tête en porcelaine. Numéro 342.7. Bouche mi-ouverte à deux dents, yeux dormeurs bruns. Peinture s’écaille.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 100 / 140 -
#831Twee bergères van gesculpteerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Deux bergères en bois sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 200 / 240

