“Dame met pauwenveren”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 61/100.
Pol Mara
Period: 1920 - 1998

"Lady with peacock feathers," a color lithograph, signed outside the plate and numbered 61/100.
Dim. 70 x 50 cm
SKU: 2406250542.
Categories: Grafiek, XXe eeuw.
Auction day: 25 June 2025 19:00
Catalogue #542
Estimate: € 50 / 80

  • #25
    Christofle

    Een set van 12 verzilverd metalen oestervorkjes, gemerkt Christofle.

    A set of 12 silver-plated oyster forks, marked Christofle.
    Dim. l 15.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #365
    Muller Frères

    Een vroegtwintigste-eeuwse hanglamp, smeedijzer en meerkleurig glazen coupe gemerkt Muller.

    An early 20th-century pendant light, wrought iron and multicolored glass bowl marked Muller.
    Dim. h 80 x Ø 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #537

    Expo 58. Gevarieerd lotje bestaande uit een sleutelhanger, penning, dasspeld, opnaaipatches en enkele souvernirvlaggetjes van deelnemende landen. Toegevoegd een map ‘Souvenir expo Bruxelles 1958’.

    Expo 58. Diverse lot consisting of a keychain, medal, tie pin, sew-on patches, and some souvenir flags of participating countries. Added a folder 'Souvenir expo Brussels 1958'.
    Estimate: € 40 / 60
  • #303
    Artemide Milano

    Een design hanglamp, Artemide Tolomeo Duo, met vochtschade aan de kapjes.

    A design hanging lamp, Artemide Tolomeo Duo, with water damage to the shades.
    Dim. h 90 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #166

    Een kristallen Marie-Thérèse luchter met twee bijbehorende wandlampen.

    A crystal Marie-Thérèse chandelier with two matching wall lamps.
    Dim. h 70 x Ø 63 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #254

    Een verguld bronzen luchter met florale decoratie.

    A gilded bronze chandelier with floral decoration.
    Dim. h 73 x Ø 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #545
    Sabino, France

    Een art-deco wandlamp, metaal en glas, gemerkt in het glas Sabino, France.

    An art deco wall lamp, metal and glass, marked in glass Sabino, France.
    Dim. 23 x 19 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #9
    Delheid

    Een zilveren vork en mes, gemerkt Delheid, A800.

    A silver fork and knife, marked Delheid, A800.
    Dim. l 17.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #311
    Luceplan, Paolo Rizzatto

    Dim. h 28 x Ø 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #496

    Een comptoise klok met opschrift Victor Tancrede a Cholet.

    A Comtoise clock with inscription Victor Tancrede a Cholet.
    Dim. h 140 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #92
    Lalique France

    Een vaas, model Elisabeth ontworpen in 1961 door Marc Lalique voor Lalique France met fauna en flora in het reliëf.

    A vase, model Elisabeth designed in 1961 by Marc Lalique for Lalique France featuring fauna and flora in relief.
    Dim. h 13.5 x Ø 12 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #74
    Saint Louis

    Een kristallen karaf, gemerkt Cristal St. Louis France, met tinnen druivenranken, deksel en voetjes.

    A crystal decanter, marked Cristal St. Louis France, with pewter grapevines, lid, and feet.
    Dim. h 24,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #556

    Een polychrome metalen luchter met florale decoratie en kristallen bellen.

    A polychrome metal chandelier with floral decoration and crystal beads.
    Dim. h 80 x Ø 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #535

    Een massieve messingen buste van Beethoven.

    A solid brass bust of Beethoven.
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #580

    A lot of 2 Roskopf pocket watches, one with hairline cracks in the dial, the second missing its hands and glass.
    Dim. Ø 5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #317
    Ros

    Dim. h 89 x Ø 37 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #555

    Expo 58. Mooie collectie folders, magazines, tickets, zegels en plattegronden. Afkomstig van een voormalig medewerker bij het Belgisch paviljoen. In zeer goede staat.

    Expo 58. Beautiful collection of brochures, magazines, tickets, stamps, and maps. From a former employee at the Belgian pavilion. In very good condition.
    Dim. 37/27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #304
    Artemide Milano

    A design hanging lamp, Artemide Tolomeo Duo, with moisture damage to the shades.
    Dim. h 90 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #552

    Twee etnische hoofddeksels, een Chinese turpan van de Oeigoeren en een kufi uit Oezbekistan.

    Two ethnic headgear pieces, a Chinese turpan from the Uighurs and a kufi from Uzbekistan.
    Dim. 10 x 21 x 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #312
    Luceplan, Paolo Rizzatto

    Dim. h 28 x Ø 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #419

    Een vroegtwintigste-eeuwse luchter, smeedijzer, goetijzer en persglas. Volledig opnieuw bekabeld.

    An early 20th-century chandelier, wrought iron, cast iron, and pressed glass. Completely rewired.
    Dim. 115 x Ø 75 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #399

    Een grote ovale hanglamp met kunststoffen kap.

    A large oval pendant lamp with a plastic shade.
    Dim. 32 x 150 x 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #305
    Artemide Milano

    A designer pendant lamp, Artemide Tolomeo Duo, with water damage to the shades.
    Dim. h 90 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #505
    R. Ditmar

    Een groene mondgeblazen ‘Bell Jar’ lamp gemerkt R. Ditmar, Wien.

    A green mouth-blown 'Bell Jar' lamp marked R. Ditmar, Wien.
    Dim. h 30 x Ø 24 cm
    Estimate: € 50 / 75

  • #297

    Een houten beeld van een middeleeuwse soldaat met lans.

    A wooden statue of a medieval soldier with a lance.
    Dim. H. 98 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #230

    Zes markies geslepen diamanten met een gezamenlijk gewicht van 0,90 ct. VS - I1 ‘Fancy Light to Intense Brown/Yellowish Brown’, natuurlijke kleur. Met certificaat ALGT.

    Six marquise cut diamonds with a total weight of 0.90 ct. VS - I1 'Fancy Light to Intense Brown/Yellowish Brown', natural color. With ALGT certificate.
    Estimate: € 150 / 200
  • #228

    Een antieke servieskast met vitrine. Boven en onder twee deuren.

    An antique china cabinet with display case. Two doors on top and bottom.
    Dim. H 205, B 145, D 45 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #209

    Een zitbank met twee armstoelen van kerselaar, met gevlochten zit. Te herstellen. Zithoogte 45 cm.

    A cherry wood sofa with two armchairs, with woven seats. In need of restoration.
    Dim. H 103, B 120, D 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #208
    Wiskemann

    Een set van 2 kandelaars in verzilverd metaal gemerkt Wiskemann.

    A set of 2 candlesticks in silver-plated metal marked Wiskemann.
    Dim. h 21.5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #532

    Handgeknoopt Perzisch tapijt.

    Hand-knotted Persian carpet.
    Dim. 240/330 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #182

    Koffiepot van gespikkeld Vlaams aardewerk.

    Coffee pot made of speckled Flemish earthenware.
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #245

    Een oud nachttafeltje, hout met marmeren blad, 1 deur en 1 lade, op wieltjes.

    An old bedside table, wood with marble top, 1 door and 1 drawer, on wheels.
    Dim. 73 x 51 x 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #198

    Een pistool op ijzeren staander.

    A gun on an iron stand.
    Dim. H: 40 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #376

    Een vintage kinderschommelstoel met gevlochten zitting en rugleuning.

    A vintage children's rocking chair with a woven seat and backrest.
    Dim. H 74, B 40, D 74 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #22

    ‘Bloemenstruik met hortensias’. Olieverf op paneel, niet getekend.

    'Flower bush with hydrangeas'. Oil on panel, unsigned.
    Dim. 39/48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #18

    Zilveren bestek; 3 vorken en 2 lepels met een gezamenlijk gewicht van 335 gram. Alsook 11 messen.

    Silver cutlery; 3 forks and 2 spoons with a total weight of 335 grams. Also, 11 knives.
    Dim. 335 g
    Estimate: € 180 / 250

Veiling 24 & 25 Juni 2025

Veiling volledig - 600 loten. Tentoonstelling: Vr. 20 & Zat. 21 Juni van 10.00 tot 17.00.

24 June 2025 19:00
25 June 2025 19:00