#25ChristofleEen set van 12 verzilverd metalen oestervorkjes, gemerkt Christofle.
#365Muller FrèresEen vroegtwintigste-eeuwse hanglamp, smeedijzer en meerkleurig glazen coupe gemerkt Muller.
#166Een kristallen Marie-Thérèse luchter met twee bijbehorende wandlampen.
A crystal Marie-Thérèse chandelier with two matching wall lamps.No longer availableDim. h 70 x Ø 63 cmEstimate: € 100 / 150 -
#254Een verguld bronzen luchter met florale decoratie.
A gilded bronze chandelier with floral decoration.No longer availableDim. h 73 x Ø 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#545Sabino, FranceEen art-deco wandlamp, metaal en glas, gemerkt in het glas Sabino, France.
#9DelheidEen zilveren vork en mes, gemerkt Delheid, A800.
#496Een comptoise klok met opschrift Victor Tancrede a Cholet.
A Comtoise clock with inscription Victor Tancrede a Cholet.No longer availableDim. h 140 cmEstimate: € 30 / 50 -
#535Een massieve messingen buste van Beethoven.
#580Een lot van 2 Roskopf zakhorloges waarvan 1 met haarlijnscheurtjes in de wijzerplaat, de 2de mist zijn wijzers en glas.
#317RosEen art deco luchter, smeedijzer en persglas. Het glas is gemerkt Ros.
#555Expo 58. Mooie collectie folders, magazines, tickets, zegels en plattegronden. Afkomstig van een voormalig medewerker bij het Belgisch paviljoen. In zeer goede staat.
Expo 58. Beautiful collection of brochures, magazines, tickets, stamps, and maps. From a former employee at the Belgian pavilion. In very good condition.No longer availableDim. 37/27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#419Een vroegtwintigste-eeuwse luchter, smeedijzer, goetijzer en persglas. Volledig opnieuw bekabeld.
#399Een grote ovale hanglamp met kunststoffen kap.
#505R. DitmarEen groene mondgeblazen ‘Bell Jar’ lamp gemerkt R. Ditmar, Wien.
A green mouth-blown 'Bell Jar' lamp marked R. Ditmar, Wien.No longer availableDim. h 30 x Ø 24 cmEstimate: € 50 / 75
#297Een houten beeld van een middeleeuwse soldaat met lans.
A wooden statue of a medieval soldier with a lance.No longer availableDim. H. 98 cmEstimate: € 80 / 100 -
#230Zes markies geslepen diamanten met een gezamenlijk gewicht van 0,90 ct. VS - I1 ‘Fancy Light to Intense Brown/Yellowish Brown’, natuurlijke kleur. Met certificaat ALGT.
Six marquise cut diamonds with a total weight of 0.90 ct. VS - I1 'Fancy Light to Intense Brown/Yellowish Brown', natural color. With ALGT certificate.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#228Een antieke servieskast met vitrine. Boven en onder twee deuren.
An antique china cabinet with display case. Two doors on top and bottom.No longer availableDim. H 205, B 145, D 45 cmEstimate: € 150 / 180 -
#209Een zitbank met twee armstoelen van kerselaar, met gevlochten zit. Te herstellen. Zithoogte 45 cm.
A cherry wood sofa with two armchairs, with woven seats. In need of restoration.No longer availableDim. H 103, B 120, D 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#208WiskemannEen set van 2 kandelaars in verzilverd metaal gemerkt Wiskemann.
A set of 2 candlesticks in silver-plated metal marked Wiskemann.No longer availableDim. h 21.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#532Handgeknoopt Perzisch tapijt.
Hand-knotted Persian carpet.No longer availableDim. 240/330 cmEstimate: € 80 / 120 -
#182Koffiepot van gespikkeld Vlaams aardewerk.
#245Een oud nachttafeltje, hout met marmeren blad, 1 deur en 1 lade, op wieltjes.
#198Een pistool op ijzeren staander.
A gun on an iron stand.No longer availableDim. H: 40 cmEstimate: € 150 / 180 -
#376Een vintage kinderschommelstoel met gevlochten zitting en rugleuning.
A vintage children's rocking chair with a woven seat and backrest.No longer availableDim. H 74, B 40, D 74 cmEstimate: € 30 / 50 -
#22‘Bloemenstruik met hortensias’. Olieverf op paneel, niet getekend.
Silver cutlery; 3 forks and 2 spoons with a total weight of 335 grams. Also, 11 knives.No longer availableDim. 335 gEstimate: € 180 / 250