#648Een gepolychromeerd houten Afrikaans dierenmasker.
#605Een geelgouden goudbaar 999,9/1000. Ed. Union Bank of Switzerland.
#85Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een in briolette geslepen maansteen van 5 ct.
Une bague en or blanc 18 K sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1 ct. Et une pierre de lune taille briolette de 5 ct.No longer availableDim. 10,45 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#622“Abstract”. Een tweeluik op doek. Gesigneerd.
Abstrait . Un diptyque sur toile. Signé.No longer availableDim. 61 x 50 cm (X2)Estimate: € 120 / 200 -
#651Een fractie gefossiliseerd hout.
#376DardjasinEen handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#392Nadine Van LierdePersonages in een kamer. Inkt en potlood op papier.
#442Utagawa Hiroshige“Winters stadszicht: Kinryuzan Tempel in Asakusa”. Een gekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1860.
Vue hivernale de la ville: Temple Kinryuzan à Asakusa . Une gravure sur bois japonaise colorée. Signée. Vers 1860.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#5201 gouden munt van 1000 bolivar, “Conservation”. Verso: rotshaan . Au 900/1000. Venezuela.
#473Een porseleinen balustervaas met zes afgeplatte kanten en versierd met een blauw op wit bloemendecor.
Vase balustre en porcelaine à six faces aplaties et décoré d'un décor floral bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 80 / 120