#330Twee 18 K witgouden ringen waarvan één zonder steen en één met fantasiestenen.
#688Een maquette met een vliegtuig en een Shermantank.
#104Hans Lenteman“Zomerlandschap met Vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage d'été avec du bétail . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#406Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#387Een gebeeldhouwd en gepolychromeerd wit marmeren beeld met voorstelling van Krishna die de koe melkt. Poten gerestaureerd.
Une statue en marbre blanc sculpté et polychrome représentant Krishna traitant la vache. Jambes restaurées.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#388Een lot Afrikaanse voorwerpen, bestaande uit een pijp van aardewerk en hout, een krokodil, een maskertje van schors en een gepolychromeerde giraf.
Lot d'artefacts africains, composés d'une poterie et d'une pipe en bois, d'un crocodile, d'un masque d'écorce et d'une girafe polychrome.No longer availableDim. h: 20 - 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#476Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#7Een inktstel van meerkleurig aardewerk van Rouen. dekseltjes intact.
Homme à la cruche . Un netsuke en ivoire. Signé en bas.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 50 / 80