Similar lots by type
-
#109
Een Chinees borduurwerk met een pauw.
Une broderie chinoise avec un paon.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. 102 x 59 cmEstimate: € 40/60 -
#202
Een vaas van Imariporselein.
Vase en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 30/35 -
#132
Een aardewerken vaasje met meerkleurig decor in art-nouveaustijl. Niet gemerkt.
Un vase en faïence à décor multicolore de style Art Nouveau. Non marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 30/40 -
#160
Een paar XIXe eeuwse Delftse tegels. Schade en restauratie.
Paire de carreaux de Delft du XIXème siècle. Dégâts et restauration.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. 13 x 13 cmEstimate: € 25/35 -
#215
Een spiegeltje en een wandfontein van meerkleurig aardewerk van Rouen.
Un miroir et une fontaine murale en faïence polychrome de Rouen.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 37 x 28 cmEstimate: € 40/50 -
#181Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#183
Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit een klein vaasje met bloemendecor, een deels verguld Italiaans siervaasje op voet, een kop met schoteltje van Maastricht (haarscheur), een kannetje van Baudour (haarscheur) en een schenkpotje van Schramberg.
Lot de faïence et porcelaine, composé d'un petit vase à décor floral, un vase décoratif italien partiellement doré sur un pied, une tasse avec soucoupe de Maastricht (fente des cheveux), un pot de Baudour (fente des cheveux) et un Bocal à verser Schramberg.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10 - 19 cmEstimate: € 25/35 -
#201
Een recente baardmankruik van geglazuurd aardewerk. Onderaan gestempeld.
Un pichet en faïence barbu récent. Estampillé au fond.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 15/25 -
#53
Een lot van drie tegels van Spaans aardewerk met meerkleurige decors van personages.
Un lot de trois carreaux de faïence espagnole avec des décorations multicolores de personnages.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. 20 x 20 cmEstimate: € 15/25 -
#167
“Jongen met bloemen”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Italiaans werk. Onderaan gemerkt.
“Garçon et fleurs”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 51 cmEstimate: € 30/50 -
#148
Een paar vazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine chinoise avec des décorations multicolores de personnages. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 38 cmEstimate: € 25/25 -
#171Boch La Louvière
Aardewerken kruik. Versierd met een koets en met opschrift “Le Retour de la Ville”. Onderaan gemerkt en met initialen van decorateur. Omstreeks 1950.
Cruche en faïence décorée d’un diligence et l’inscription “Le Retour de la Ville”. Marque sous la base et aux initiales du décorateur. Vers 1950.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 10/15 -
#133T. Sebelin
“Dame met bloemenmand”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Gesigneerd.
Dame au panier de fleurs . Une statue de faïence multicolore. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 40/60 -
#70
Een paar Italiaans aardewerken hanen. Enkele restauraties/ beschadigingen aan de staarten.
Une paire de coqs en faïence italienne. Quelques restaurations / dommages aux queues.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 30/40 -
#136
Een aardewerken fruitschaal met Imari-decor.
Une coupe à fruits en terre cuite à décor Imari.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. Ø: 23,5 cmEstimate: € 40/50 -
#206
Een grote schaal en twaalf kommetjes op voet van Italiaans aardewerk uit Ravello met een meerkleuri g bloemendecor.
Un grand bol et douze bols sur pied en poterie italienne de Ravello à décor floral multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 11 & 21 cmEstimate: € 40/60 -
#154
Een grote en een kleine vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.
Un grand et un plus petit vase en porcelaine de Chine à décor de Canton. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 42 & 32 cmEstimate: € 40/60 -
#170
Een lot borden van porselein en aardewerk: een paar met afbeelding van Lodewijk XVI en Marie-Antoinette (Saint-Amand), een met een blauw en wit decor “Kenya” (Woodsware), één met een rozentuil (Staatsburg), een souvenirbordje van Rio de Janeiro met foto (Steatita Brasil, jaren zeventig).
Lot d’assiettes en porcelaine et en faïence: une paire représentant Louis XVI et Marie-Antoinette (Saint-Amand), une à décor bleu et blanc “Kenya” (Woodsware), une au bouquet de roses (Strasbourg), une de souvenir de Rio à la photographie (Steatita Brasil, années 70).No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 - 23 cmEstimate: € 25/40 -
#172Castelor
Een achthoekige dekselvaas van aardewerk met een blauw-wit en verguld bloemendecor. Schilfer aan het deksel.
Un vase octogonal en faïence avec couvercle à décor floral bleu-blanc et doré. Flocon sur le couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 57 cmEstimate: € 25/35 -
#192
Een vaas met iriserend decor en een grote theepot van majolica. De tweede met schilfer aan de voet en gemerkt Capodimonte.
Un vase à décor irisé et une grande théière en majolique. Le second avec éclat à la base et marqué Capodimonte.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 32 & 42 cmEstimate: € 30/40 -
#158Regout, Maastricht
Een dekselvaas van blauw en wit aardewerk, versierd met een Delfts bloemendecor in cartouches en het deksel getooid met een Fo-hond.
Un vase en faïence bleu et blanc avec couvercle, décoré d'un décor de fleurs de Delft en cartouches et le couvercle orné d'un chien Fo.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 45 cmEstimate: € 25/35 -
#162
Een opengewerkte sierjardinière van Italiaans aardewerk, versierd met groen bloemendecor. Minieme randschilfers.
Jardinière ornementale ajourée en faïence italienne, décorée d'un décor floral vert. Petits flocons de bordure.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 35/45 -
#179
Een lot aardewerk, bestaande uit een set van vier gele en drie zwarte bekers, twee kopjes, een bakje, een schoteltje, een honingpot en een pannetje.
Un lot de poterie comprenant un ensemble de quatre tasses jaunes et trois tasses noires, deux tasses, un bol, une soucoupe, un pot de miel et une casserole.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 40/60 -
#165
Een aardewerken bord met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt.
Une assiette en faïence à décor bleu sur blanc. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 10/15
Other lots in this auction
-
#229J. Vermoelen
“Biddende non”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. We voegen er een klein interieur en een havenzichtje aan toe.
”Soeur qui prie”. Huile sur panneau. Signé. Nous ajoutons un petit intérieur et une vue portière.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 32 x 35 cmEstimate: € 40/50 -
#8
“Moeder en kind”. Een beeld van terracotta.
”Mere et enfant”. Une statue en terre cuite.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 38 cmEstimate: € 60/100 -
#129
Een Tibetaanse mandala. Gouache op zijde. Glas gebroken.
Un mandala tibétain. Gouache sur soie. Verre brisé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 52 x 39 cmEstimate: € 50/75 -
#90
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Signatuur verwijderd. Lichte schade.
Vue de la ferme d'hiver . Huile sur toile. Signature supprimée. Légers dommages.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 65 cmEstimate: € 60/100 -
#208
Een art deco kerkstoel met gebeeldhouwde rug.
Une chaise d'église Art Déco avec dossier sculpté.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35/40 -
#242
“Begijnhof”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1919.
”Béguinage”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1919.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 28 x 39 cmEstimate: € 40/50 -
#191
Een verzilverde vierarmige kandelaar in Adamstijl en een vol messingen met drie armen.
Un chandelier de style Adam à quatre bras plaqué argent et un en laiton massif à trois bras.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 34 & 20 cmEstimate: € 25/35 -
#186
Een lot van tien verschillende beeldjes van meerkleurig kunststof, biscuit en porselein.
Un lot de dix figurines différentes en plastique multicolore, biscuit et porcelaine.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 3 - 22 cmEstimate: € 25/35 -
#226Dieltjens
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 35 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#1
Een lot van vijf Franstalige strips: Jerôme, Nero, Buck Danny & Asterix.
Un lot de cinq bandes dessinées: Jerôme, Nero, Buck Dannu & Asterix. En français.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 15/25 -
#243Louis Belen
“Herenportret”. Aquarel op papier.
”Portrait d’homme”. Aquarelle sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#175
Een vaas van bruin glas.
Vase en verre brun.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 20/25