Similar lots by type
-
#167“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Vier prenten met betrekking tot Franse veldslagen onder Napoleon.
“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Quatre estampes concernant les batailles françaises sous Napoléon I.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#161Jean Gilles“Jonge vrouw”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 294/500 buiten de plaat.
”Jeune femme”. Une lithographie. Signée et numérotée 294/500 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#226Mirao“Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#152Julien CelosPeriod: 1884- 1953“Bruggetje”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 95/250(?)
“Petit Pont”. Une eau-forte. Signée et numérotée 95/250.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#251“Winters rivierlandschap”. Een lithografie naar Saverys. Genummerd 113/350 buiten de plaat. In de plaat gesigneerd.
“La Lys en hiver”. Lithographie d’après Saverys. Numérotée 113/350 hors planche. Signée dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 250 / 400 -
#140Een lot van vijf oude didactische prenten.
No longer availableOnline onlyDim. 64 x 94 cmEstimate: € 50 / 70 -
#207Een herdruk van een oude kaart van Zeeland.
Reédition d’une ancienne carte de Zélande.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 46 cmEstimate: € 20 / 30 -
#257“Marine” &”Koeien”. Twee opgehoogde reproducties.
No longer availableOnline onlyDim. 17 x 22 cmEstimate: € 5 / 10 -
#260“Zichten op Thorn”. Drie reproducties naar werken van Herman Bogman.
No longer availableOnline onlyDim. 56 x 38 cmEstimate: € 6 / 12 -
#149“De boerin”. Een ets naar een werk van A. Bourlard.
“La fermière”. Eau forte d’après une oeuvre par A. Bourlard.No longer availableOnline onlyDim. 88 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#253Albert Saverys“Winterlandschap aan de Leie”. Kleurenlitho door Hebbelinck. Genummerd 326/350 buiten de plaat.
“La Lys en hiver”. Litho en couleurs par Hebbelinck. Numérotée 326/350 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#204Jean Bouvery“Rouen”. Ets.
“Rouen”. Eau-forte.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#300Henri QuittelierPeriod: St-Joost-ten-Node 1884 - 1980“Hiver en Brabant”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 44,5 x 54,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#219R. BosschaertVijf kleine litho’s met betrekking tot zeevogels. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Cinq petites lithos représentant des oiseaux de la mer. Signées et numérotées hors planche.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150 -
#191Een lot bestaande uit drie prenten en een aquarel.
Lot comprenant trois estampes, deux eaux-fortes et une aquarelle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#155Een lot van vier prenten met betrekking tot snooker en biljart.
Un lot de quatre images en relation avec le snooker et le billard.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#4Twee verschillende karpetten.
Deux carpettes différentes.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#309Josée Simon“Ter Vennen”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.
No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 27 cmEstimate: € 15 / 20 -
#144Vijf chromo-albums:- Drie albums over aardrijkskunde, uitgegeven door Chocolade Jacques.- Twee albums over Belgische folklore, uitgegeven door Côte-d’or.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#286Een paar buikvazen van meerkleurig Chinees porselein met met goud omlijnde bloemendecors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#269Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 20 / 40 -
#87Een klein voetbankje van gebeeldhouwd eikenhout met getorste pootjes.
No longer availableOnline onlyDim. 29 x 19 cmEstimate: € 15 / 25 -
#52Een albasten vaasje, versierd met een ingelegd bladerdecor van malachiet, parelmoer en andere mineralen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 15 / 20 -
#14Een Garuda van gesculpteerd hout. We voegen er twee Chinese schoteltjes van zwartgelakt hout met handgeschilderde decors aan toe.
Un homme-oiseau en bois sculpté. Nous ajoutons deux petits plats en bois noir laqué, décor peint à la main.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#94Een spiegel van gesculpteerd en verguld hout.
No longer availableOnline onlyDim. 120 x 60 cmEstimate: € 120 / 150 -
#319Een gevarieerd lot mineralen, gesteenten e.a., waaronder amethist en pyriet, een zandroosje, een schelp, een stuk koraal en een groot aantal glazen kraaltjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#18Een lot varia, bestaande uit een aardewerken pot, twee Engelse bordjes, een kobaltblauw vaasje en een modern kunstwerk van gips.
Lot varié comprenant un pot en grès, deux assiettes anglaises, un vase en bleu cobalt et un objet d’art en plâtre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 12 -
#50Een lot van vijf verschillende asbakken van geslepen kleurloos kristal, waarbij één van Val St. Lambert.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50

