“Dames”. Twee grote en twee kleinere meerkleurige beeldjes. Bijgevoegd een beeldje “Cruella De Vil”. Allen gemerkt onderaan.
Royal Doulton, England

Ladies . Deux grandes et deux plus petites figurines multicolores. Attaché une figurine Cruella De Vil . Tous marqués en bas.
Online only
Dim. h: 9 - 20 cm
SKU: 2810200064.
Category: Porselein.
Auction day: 28 October 2020 22:00
Catalogue #64

Other lots by Royal Doulton, England

  • #63
    Royal Doulton, England

    “Daffy Down Dilly”; “Lady Charmian”; “Lady Emily Rose” & “Biddy Penny Farthing”. Vier meerkleurige beeldjes van dames in jurken, waarbij één ballonnenverkoopster. Allen gemerkt onderaan.

    Daffy Down Dilly ; Lady Charmian ; Lady Emily Rose & Biddy Penny Farthing . Quatre figurines multicolores de dames en robes, un vendeur de ballons. Toutes marquées en bas.
    Online only
    Dim. h: 20 - 22 cm

  • #95

    Een goudkleurig porseleinen olifantje.

    Online only
    Dim. h: 22,5 cm
  • #108

    Online only
    Dim. Ø: 40 cm
  • #61

    Un lot de quatre figurines en porcelaine chinoise. Quelques défauts. Un chapeau endommagé.
    Online only
    Dim. h: 10 - 22 cm
  • #65

    Un lot de sept groupes différents de porcelaine multicolore et dorée. Ombrelle endommagée.
    Online only
    Dim. h: 10 - 20 cm
  • #103

    “Musicerende engeltjes bij een boom”. Een monochroom wit porseleinen groepje.

    Online only
    Dim. h: 21 cm
  • #41

    Een Chinees porseleinen dekselvaasje met meerkleurig decor. Randschilfer.

    Un vase à couvercle en porcelaine chinoise à décor multicolore. Un éclat.
    Online only
    Dim. h: 20 cm
  • #55

    Pied de lampe en porcelaine de forme balustre. Décor peint à la main de roses.
    Online only
    Dim. h: 34 cm (zonder kap)
    Estimate: € 30 / 40
  • #51

    Online only
  • #12

    Een set van vijf in elkaar passende kommen van Europees porselein met blauw op wit bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. 13 x 13 - 21 x 21 cm
  • #68
    AP, Meissen

    Een sierbord met een meerkleurig Japans decor van een draak. Onderaan gemerkt. Met staandertje.

    Une assiette décorative avec une décoration japonaise multicolore représentant un dragon. Marquée en bas. Avec support.
    Online only
    Dim. Ø: 24,5 cm
  • #94

    Drie meerkleurig porseleinen pierrots.

    Online only
    Dim. h: 14; 20 & 29 cm
  • #114
    Gerold Porzellan

    Online only
    Dim. h: 18 cm
  • #46

    Een recente pop met porseleinen hoofd en handjes.

    Poupée récente à tête et mains en porcelaine.
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #60

    Een infanteriesoldaat uit 1830 van meerkleurig porselein.

    Un soldat d'infanterie de 1830 en porcelaine multicolore.
    Online only
    Dim. h: 22 cm
  • #74

    Online only
    Dim. h: 3 - 22 cm

  • #113

    Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.

    Bracelet en bois et ivoire, fermoir en cuivre.
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #89
    Roger Hebbelinck

    “Dorpszicht”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 163/350 buiten de plaat.

    Online only
    Dim. 40,5 x 69 cm
  • #102

    Een ronde messingen milieu-de-table.

    Online only
    Dim. Ø: 34 cm
  • #8

    Een paar kleine messingen vuurbokken.

    Online only
    Dim. h: 23 cm
  • #26
    Yvonne Baugniet
    Period: 1912 - 1978

    “Bootjes in de baai”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘59.

    Online only
  • #84
    Auguste Van Steenacker
    Period: 1890 - 1965

    “Parkzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1922.

    Online only
    Dim. 33 x 26 cm
  • #42
    Makkum

    Een aardwerken bord met meerkleurig bloemendecor. Achteraan gemerkt. Randschilfer.

    Une assiette en faïence à décor floral multicolore. Marquée à l'arrière. Un éclat.
    Online only
    Dim. Ø: 29 cm
  • #100

    Een aardewerken siervaas in barokke stijl, gedecoreerd met scènes in reliëf.

    Online only
    Dim. h: 43 cm
  • #50

    Bol à punch en verre incolore. Avec 11 tasses, sans louche.
    Online only
    Dim. Ø: 30 & 8 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #38
    Zabaleta

    “Boer met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Online only
    Dim. 33 x 41 cm
  • #5

    Een oude houten speculaasplank.

    Une vieille planche de pain d'épice en bois.
    Online only
    Dim. 50 x 20 cm
  • #11

    Een reeks van twaalf XIX eeuwse tinnen schotels.

    Online only
    Dim. Ø 32 cm

Online-Only veiling van 28 oktober 2020

Op 28 Oktober wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu

On October 30th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

28 October 2020 22:00