“Dames”. Twee grote en twee kleinere meerkleurige beeldjes. Bijgevoegd een beeldje “Cruella De Vil”. Allen gemerkt onderaan.
Royal Doulton, England

Ladies . Deux grandes et deux plus petites figurines multicolores. Attaché une figurine Cruella De Vil . Tous marqués en bas.
Online only
Dim. h: 9 - 20 cm
SKU: 2810200064.
Category: Porselein.
Auction day: 28 October 2020 22:00
Catalogue #64

Other lots by Royal Doulton, England

  • #63
    Royal Doulton, England

    “Daffy Down Dilly”; “Lady Charmian”; “Lady Emily Rose” & “Biddy Penny Farthing”. Vier meerkleurige beeldjes van dames in jurken, waarbij één ballonnenverkoopster. Allen gemerkt onderaan.

    Daffy Down Dilly ; Lady Charmian ; Lady Emily Rose & Biddy Penny Farthing . Quatre figurines multicolores de dames en robes, un vendeur de ballons. Toutes marquées en bas.
    Online only
    Dim. h: 20 - 22 cm

  • #61

    Un lot de quatre figurines en porcelaine chinoise. Quelques défauts. Un chapeau endommagé.
    Online only
    Dim. h: 10 - 22 cm
  • #12

    Een set van vijf in elkaar passende kommen van Europees porselein met blauw op wit bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. 13 x 13 - 21 x 21 cm
  • #94

    Drie meerkleurig porseleinen pierrots.

    Online only
    Dim. h: 14; 20 & 29 cm
  • #55

    Pied de lampe en porcelaine de forme balustre. Décor peint à la main de roses.
    Online only
    Dim. h: 34 cm (zonder kap)
    Estimate: € 30 / 40
  • #68
    AP, Meissen

    Een sierbord met een meerkleurig Japans decor van een draak. Onderaan gemerkt. Met staandertje.

    Une assiette décorative avec une décoration japonaise multicolore représentant un dragon. Marquée en bas. Avec support.
    Online only
    Dim. Ø: 24,5 cm
  • #65

    Un lot de sept groupes différents de porcelaine multicolore et dorée. Ombrelle endommagée.
    Online only
    Dim. h: 10 - 20 cm
  • #108

    Online only
    Dim. Ø: 40 cm
  • #41

    Een Chinees porseleinen dekselvaasje met meerkleurig decor. Randschilfer.

    Un vase à couvercle en porcelaine chinoise à décor multicolore. Un éclat.
    Online only
    Dim. h: 20 cm
  • #74

    Online only
    Dim. h: 3 - 22 cm
  • #114
    Gerold Porzellan

    Online only
    Dim. h: 18 cm
  • #103

    “Musicerende engeltjes bij een boom”. Een monochroom wit porseleinen groepje.

    Online only
    Dim. h: 21 cm
  • #60

    Een infanteriesoldaat uit 1830 van meerkleurig porselein.

    Un soldat d'infanterie de 1830 en porcelaine multicolore.
    Online only
    Dim. h: 22 cm
  • #46

    Een recente pop met porseleinen hoofd en handjes.

    Poupée récente à tête et mains en porcelaine.
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #51

    Online only
  • #95

    Een goudkleurig porseleinen olifantje.

    Online only
    Dim. h: 22,5 cm

  • #78
    Val St. Lambert

    Een vaas in oud-roze gegoten glas. Kleine onopvallende schilfer aan de basis.

    Online only
    Dim. h: 22 cm
  • #54

    Pied de lampe en faïence d’Imari décoré de geishas dans un jardin.
    Online only
    Dim. h: 40 cm ‘zonder kap
    Estimate: € 30 / 40
  • #62

    “Theedrinkend koppel” & “Jager met kleinzoon”. Twee groepjes van meerkleurig Italiaans biscuit.

    Couple buvant du thé et Chasseur avec petit-fils . Deux groupes de biscuits italiens multicolores.
    Online only
    Dim. h: 19 & 20 cm
  • #91

    Een stoomgebogen wastafeltje met handdoekrekjes. Begin XXe eeuw. Zonder lampetkom.

    Un lavabo courbé à vapeur avec porte-serviettes. Début du XXe siècle. Sans lavabo.
    Online only
  • #110

    Een oude schoenspanner.

    Un vieil embauchoir.
    Online only
    Dim. l: 34 cm
  • #33

    “Personages”. Gouache op zijde. Chinees werk.

    Online only
    Dim. 26 x 10 cm
  • #20

    “De diamantklover”. Een oude gravure.

    The Diamond Cleaver . Une gravure ancienne.
    Online only
    Dim. 21 x 17,5 cm
  • #28

    “Hollands winterzicht met schaatsers”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    Online only
    Dim. 22 x 28 cm
  • #75

    Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.

    Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.
    Online only
    Dim. h: 7 - 20 cm
  • #86
    P. Veenstra

    “Moeder en dochter aan de haard”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Mère et fille devant l’âtre . Huile sur panneau. Signé.
    Online only
    Dim. 19 x 25 cm
  • #99

    Een karafje van geslepen kleurloos kristal.

    Une carafe en cristal taillé incolore.
    Online only
    Dim. h: 22 cm
  • #56

    Un lot de trois carreaux de faïence espagnole avec des décorations multicolores de personnages.
    Online only
    Dim. 20 x 20 cm

Online-Only veiling van 28 oktober 2020

Op 28 Oktober wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu

On October 30th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

28 October 2020 22:00