Other lots by Royal Doulton, England
#63Royal Doulton, England
“Daffy Down Dilly”; “Lady Charmian”; “Lady Emily Rose” & “Biddy Penny Farthing”. Vier meerkleurige beeldjes van dames in jurken, waarbij één ballonnenverkoopster. Allen gemerkt onderaan.
Daffy Down Dilly ; Lady Charmian ; Lady Emily Rose & Biddy Penny Farthing . Quatre figurines multicolores de dames en robes, un vendeur de ballons. Toutes marquées en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 200.00 €Dim. h: 20 - 22 cm
#108
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. Ø: 40 cm -
#103
“Musicerende engeltjes bij een boom”. Een monochroom wit porseleinen groepje.
Des anges jouant de la musique près d'un arbre . Un groupe monochrome en porcelaine blanche.No longer availableOnline onlyActive bid: 0.50 €Dim. h: 21 cm -
#12
Een set van vijf in elkaar passende kommen van Europees porselein met blauw op wit bloemendecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 13 x 13 - 21 x 21 cm -
#95
Een goudkleurig porseleinen olifantje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 22,5 cm -
#114Gerold Porzellan
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 18 cm -
#94
Drie meerkleurig porseleinen pierrots.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 14; 20 & 29 cm -
#46
Een recente pop met porseleinen hoofd en handjes.
Poupée récente à tête et mains en porcelaine.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Estimate: € 30/40 -
#41
Een Chinees porseleinen dekselvaasje met meerkleurig decor. Randschilfer.
Un vase à couvercle en porcelaine chinoise à décor multicolore. Un éclat.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 20 cm -
#65
Un lot de sept groupes différents de porcelaine multicolore et dorée. Ombrelle endommagée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 10 - 20 cm -
#60
Een infanteriesoldaat uit 1830 van meerkleurig porselein.
Un soldat d'infanterie de 1830 en porcelaine multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 22 cm -
#68AP, Meissen
Een sierbord met een meerkleurig Japans decor van een draak. Onderaan gemerkt. Met staandertje.
Une assiette décorative avec une décoration japonaise multicolore représentant un dragon. Marquée en bas. Avec support.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. Ø: 24,5 cm -
#74
Un lot de dix figurines différentes en plastique multicolore, biscuit et porcelaine.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 3 - 22 cm -
#55
Pied de lampe en porcelaine de forme balustre. Décor peint à la main de roses.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 34 cm (zonder kap)Estimate: € 30/40 -
#61
Un lot de quatre figurines en porcelaine chinoise. Quelques défauts. Un chapeau endommagé.No longer availableOnline onlyActive bid: 0.10 €Dim. h: 10 - 22 cm -
#51
Un service à thé en porcelaine japonaise à décor multicolore d'un héron au bord de l'eau. 12 tasses et soucoupes, un plat de service, 12 assiettes à gâteau (3 endommagées), théière (couvercle manquant), sucrier, petit bol et pot à lait.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €
#2
Een sigarettendoosje, ingelegd met diverse houtsoorten en been.
Une boîte à cigarettes, incrustée de divers bois et os.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 10 cm -
#20
“De diamantklover”. Een oude gravure.
The Diamond Cleaver . Une gravure ancienne.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 21 x 17,5 cm -
#23Lowe
“Havenzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 17 x 23 cm -
#32J. Verhees
Een landschapje en een hoevezicht, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 18 x 13 cm -
#66
Een gedreven messingen haardplaat. Tijdperk art nouveau.
Une plaque de cheminée en laiton martelé. Epoque Art nouveau.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 61 x 61 cm -
#18Paul GhuysPeriod: 1919 - 2000
“Borreluur op een pleintje in Castiglione della Pescaia”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1986.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 60 x 80 cm -
#47
“Garçon et fleurs”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 51 cmEstimate: € 30/50 -
#31
“Landschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 40 x 60 cm -
#101M. CoppensPeriod: 18895-1975
Mère et enfant . Bas-relief art déco en plâtre. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 46.00 €Dim. 32 x 32 cm -
#43
“Schommelende engeltjes”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Italiaans werk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 29 cm -
#15
Een laat XVIIIe eeuwse barometer in vergulde Lodewijk XVI-lijst. Beschadigingen en manco’s.
No longer availableOnline onlyActive bid: 105.00 €Dim. l: 86 cm -
#116
“Beethoven” & “Mozart”. Twee zamaken bustes naar ontwerp van Piedboeuf. Op marmeren sokkels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 14,5 cm