#427Een Chinees houten juwelenkistje met jade ingelegd.
A Chinese wooden jewelry box inlaid with jade.No longer availableDim. 8 x 17 x 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#452Guillaume CorneillePeriod: 1922-2010)“Liggende naakten”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd ‘80 en genummerd 249/300.
"Reclining nudes". A lithograph on paper, signed at the bottom outside the plate, dated '80 and numbered 249/300.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 100 / 200 -
#576Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#30Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
#67Antares ParvaEen vintage draagbaar Italiaanse typewriter, gemerkt Antares Parva, medio 1960.
#358Een set van 2 oud metalen Japanse theebussen met een decor van bamboe en kraanvogels.
A set of 2 antique metal Japanese tea caddies with a decoration of bamboo and cranes.No longer availableDim. h 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#505Een Krugerrand. Zuid-Afrika 1967. Au 917/1000, 33,93 g.
A Krugerrand. South Africa 1967. Au 917/1000, 33.93 g.No longer availableEstimate: € 2200 / 2600 -
#463Een gouden munt Zuid-Afrika. 1/4 Krugerrand 1980. Au 917/1000, 8,48 g. Gekocht als proof in 1980.
A gold coin South Africa. 1/4 Krugerrand 1980. Au 917/1000, 8.48 g. Purchased as proof in 1980.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#343Gouda HollandEen meerkleurig geglazuurd aardewerken schaal met florale motieven, gemerkt Corona Gouda Holland. Genummerd 1868. Circa 1900.
A multi-colored glazed earthenware bowl with floral motifs, marked Corona Gouda Holland. Numbered 1868. Circa 1900.No longer availableDim. h 7.5 x Ø 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#668Een Chinees porseleinen schotel, famille noire met figuren gedecoreerd.
#676Een vintage salontafel met spiegelblad en gechromeerd metalen frame.
A 19th-century hand-painted room divider with a rural scene and a horseback rider. Restored in multiple places.No longer availableDim. 182 x 138 cmEstimate: € 400 / 600