#439Paul van Hoeydonck“De Hand”. Een serigrafie op papier, onderaan gesigneerd, genummerd 59/100 en gedateerd ‘75. Bijgevoegd boek “Paul van Hoeydonck” door Willy van den Bussche.
"The Hand". A silkscreen print on paper, signed at the bottom, numbered 59/100 and dated '75. Includes the book "Paul van Hoeydonck" by Willy van den Bussche.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#53Een glazen art-nouveau kaststel bestaande ui 2 vazen en een coupe, handbeschilderd.
A glass art nouveau cabinet set consisting of 2 vases and a coupe, hand-painted.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#416Een houten salontafel met glazen blad bovenop gevlochten rieten middenstuk en fijn houtsnijwerk met klauwpoten.
A wooden coffee table with a glass top, caned center, and delicate wood carving with claw feet.No longer availableDim. 51 x 54 x 104 cmEstimate: € 100 / 150 -
#372Een grote kers van kunststof.
#509Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#248Een uit been gesculpteerd beeldje van een skelet onder glazen stolp.
#446Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#91Een albasten zuil met dito verlichte kelk bovenaan. Versierd met vergulde ringen met florale ornamenten. 4-delig.
An alabaster column with a matching illuminated chalice at the top. Decorated with gilded rings featuring floral ornaments. 4 pieces.No longer availableDim. 141 cmEstimate: € 100 / 150 -
#579“Gestileerde boerderij”. Een tekening, houtskool op papier, onderaan gesigneerd.
"Stylized farmhouse". A drawing, charcoal on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 47 x 54 cmEstimate: € 60 / 90 -
#641Een grote Perzische geglazuurd keramische Qajar vaas met bloemen, een vogel en een leeuw in het decor. Eerste helft 20ste eeuw. Grote haarlijnscheur/bakfouten.
A large Persian glazed ceramic Qajar vase with flowers, a bird, and a lion in the decoration. First half of the 20th century. Large hairline crack/firing flaws.No longer availableDim. h 54 x Ø 30 cmEstimate: € 50 / 75