#86Een antieke salontafel in Louis XV stijl.
An antique coffee table in Louis XV style.No longer availableDim. 54 x 132 x 83 cmEstimate: € 80 / 120 -
#455Koninklijke Munt van België“50 Ecu, Karel V”. 1987. Au 900/1000.
"50 Ecu, Charles V". 1987. Gold 900/1000.No longer availableDim. 17, 27 gEstimate: € 800 / 1200 -
#5Een lot van 3 zakhorloges waarvan de 2 kleinste gemerkt 800 zilver.
#292M. Vierstraete“Winterlandschap”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M. Vierstraete.
"Winter Landscape," a painting, oil on canvas, signed M. Vierstraete.No longer availableDim. 121 x 75 cmEstimate: € 60 / 80 -
#640Een klein Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#323Een lot van 3 stuks Booms glas bestaande uit een grote bonbonnière en 2 vaasjes, toegevoegd een art deco glazen schenkkan met een decor van herten.
A lot of 3 pieces of Booms glass consisting of a large bonbonniere and 2 small vases, accompanied by an Art Deco glass pitcher with a deer motif.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#439Paul van Hoeydonck“De Hand”. Een serigrafie op papier, onderaan gesigneerd, genummerd 59/100 en gedateerd ‘75. Bijgevoegd boek “Paul van Hoeydonck” door Willy van den Bussche.
"The Hand". A silkscreen print on paper, signed at the bottom, numbered 59/100 and dated '75. Includes the book "Paul van Hoeydonck" by Willy van den Bussche.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#205Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
#429“Wilde Yaks”. Een Chinees schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Wild Yaks." A Chinese painting, watercolor on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 62,5 x 67 cmEstimate: € 60 / 90 -
#478Een rode retro koersfiets, F. Moser, maat 52, 16 versnellingen.
A red retro racing bike, F. Moser, size 52, 16 gears.No longer availableDim. maat 52Estimate: € 120 / 180 -
"Portrait", a painting, oil on canvas, signed in Chinese and dated 1996 on the back.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 80 / 120