#252Sophie PirPeriod: 1858 - 1936“Stilleven met bakharing, gepofte patatjes en appelen”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, rechts onder gesigneerd.
#25Een lot van 33 lp’s, hoofdzakelijk populair jaren 80, bestaande uit Brian Ferry, Bangles, the Smiths, the Cure, Nina Hagen, Skipworth & Turner, Cameo, Eric B & Rakim, Spoonin Gee, James Brown, Sade, Robert Palmer, Grace Jones en vele anderen.
A lot of 33 LPs, mainly popular from the 1980s, including Brian Ferry, Bangles, the Smiths, the Cure, Nina Hagen, Skipworth & Turner, Cameo, Eric B & Rakim, Spoonie Gee, James Brown, Sade, Robert Palmer, Grace Jones, and many others.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#510Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Elizabeth II, 1 Pound 1957, Au 916,7/1000 7,99 g.
#483Een gouden munt. Suid Afrikaansche Republiek, 1/2 Pond Kruger 1897. Au 916,7/1000 3,99 g.
A gold coin. South African Republic, 1/2 Pond Kruger 1897. Au 916.7/1000 3.99 g.No longer availableEstimate: € 550 / 650 -
#521Claudio Dondoli and Marco Pocci Pedrali“Grace 411”. Een lot van 6 stapelbare zwarte conferentiestoelen uit kunststof en gechromeerd metalen frame met sledepoten. Ontwerp door Claudio Dondoli and Marco Pocci voor Pedrali.
#461“Navagraha”, een in massief hout gesculpteerd poortfragment uit Indië. Vermoedelijk 18e eeuws.
"Navagraha", a solid wood carved gate fragment from India. Presumably from the 18th century.No longer availableDim. 37 x 22 x 5.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#407Een set van 3 gekleurde kristallen wijnglazen, Val Saint Lambert.
A set of 3 colored crystal wine glasses, Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 19 x Ø 8 cmEstimate: € 75 / 100 -
#436Een art-deco bijzettafeltje met inlegwerk waaronder een ster en zwaluwen.
#566Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#237B.F.K.Een art-deco vaas met polychroom bloemendecor. Onderaan gemerkt. D2919 van M. Chevalier. N° /250. Kleine haarscheur binnenkant bovenaan.
An Art Deco vase with polychrome floral decoration. Marked at the bottom. D2919 by M. Chevalier. No. /250. Small hairline crack on the inside at the top.No longer availableDim. H 27 cm, Ø 17 cm.Estimate: € 160 / 220 -
#656Een paar hoge zwart metalen design kandelaars.
A pair of tall black metal design candleholders.No longer availableDim. 150 cmEstimate: € 80 / 120