“Damesportret.” Aquarel op papier. Circa 1958.

"Ladies portrait." Watercolor on paper. Circa 1958.
Dim. 35,5 x 26,5 cm
SKU: 2210240002.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #2
Estimate: € 40 / 60

  • #302
    L Velter

    “Heren bij de fiets”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Gentlemen by the bicycle." A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom.
    Dim. 67 x 54 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #558

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.

    A buffet with a superstructure made of walnut and oak wood. Circa 1900.
    Dim. 206 x 45 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #411

    Een meerkleurig Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor en familiaal tafereel. Bovenaan een verguld foo dog.

    A multicolored Chinese porcelain covered vase with floral decoration and a family scene. At the top a gilded foo dog.
    Dim. 62 x Ø 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #689

    Een kleurloos ‘frosted’ glazen vintage servies. Bestaande uit: 10 borden met vak, 4 diepe schalen, 6 kaaschotels, een schotel in de vorm van een vis, 4 maisvormige schaaltjes, en 9 andere.

    A colorless 'frosted' glass vintage tableware set. Consisting of: 10 compartment plates, 4 deep bowls, 6 cheese platters, a fish-shaped platter, 4 corn-shaped bowls, and 9 others.
    Estimate: € 50 / 80
  • #219
    Jos Hendrickx
    Period: 1906 - 1971

    “Fietsster in onthullend kleedje”, gemengde techniek op papier, gemonogrammeerd JH.

    "Cyclist in revealing dress", mixed media on paper, monogrammed JH.
    Dim. 118 x 47 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #637

    Een gepolychromeerd hout gesculpteerd ratel, split drum, Indonesisch, ten dienste om alarm te slaan.

    A polychrome wood carved rattle, split drum, Indonesian, used for sounding an alarm.
    Dim. 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #128

    Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.

    A pair of bookends with bronze elephants.
    Dim. 27 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #41

    Een bronzen beeld van een golfer.

    A bronze sculpture of a golfer.
    Dim. 30,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #549

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt met rood en oker in het decor.

    A Persian hand-knotted carpet with red and ochre in the design.
    Dim. 210 x 136 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #179
    Jacobus Kraanen
    Period: 1903-1973

    "Landscape with farmer and sheaves of wheat". A painting, oil on canvas.
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #339

    Een lot van 2 zwart metalen draadmanden in kubusvorm.

    A lot of 2 black metal wire baskets in cube shape.
    Dim. 46 & 42 cm³
    Estimate: € 60 / 80
  • #397
    WMF

    Een verzilverde art deco schaal, model Ikora voor WMF, onderaan gemerkt.

    A silver-plated art deco bowl, model Ikora for WMF, marked at the bottom.
    Dim. h 9 x Ø 35 cm
    Estimate: € 50 / 75

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00