#660Een Perzisch handgeknoopt tapijtje met geometrisch decor.
#21Een bronzen putto op houten sokkel. 18e eeuw, als onderdeel van luchter.
#158“Maria met kind”. Een gepolychromeerd houten gesculpteerd beeld. 18e eeuws.
"Mary with child". A polychromed wooden sculpture. 18th century.No longer availableDim. 87,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#525Een Zuid-Afrikaans muntstuk. 1 Pond, Elisabeth II, 1953. Au 917/1000 7,99 g.
A South African coin. 1 Pound, Elizabeth II, 1953. Au 917/1000 7.99 g.No longer availableEstimate: € 600 / 750 -
#20Een 18 kt geelgouden hanger in de vorm van een fotohouder.
#648Een wit glazen vouwvaas.
A white glass folding vase.No longer availableDim. 28,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#553Een lot van 34 munten uit Oostenrijk. van 1929 tot 1975. Daarvan 12 stuks 50 Schilling Ag. 640/1000 20 g.
A lot of 34 coins from Austria, ranging from 1929 to 1975. Including 12 pieces of 50 Schilling Ag. 640/1000 20 g.No longer availableEstimate: € 170 / 200 -
#626Een Perzisch handgeknoopt tapijt met fauna & flore in het decor.
A Persian hand-knotted carpet with fauna & flora in the design.No longer availableDim. 190 x 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#349Een paar biscuit beeldjes met allegorische figuren. Meerdere restauraties.
A pair of biscuit figurines with allegorical figures. Multiple restorations.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#458Een bronzen beeld van een kameel.
A bronze statue of a camel.No longer availableDim. 52 cmEstimate: € 150 / 200 -
#238EichholtzEen xxl glanzend zwart keramische dekselvaas, onderaan gemerkt Eichholtz.
#296Een houten wandkistje met 8 kleine laden en klep bovenaan.
A wooden wall cabinet with 8 small drawers and a top flap.No longer availableDim. 22 x 83 x 24 cmEstimate: € 80 / 120