#349Een paar biscuit beeldjes met allegorische figuren. Meerdere restauraties.
A pair of biscuit figurines with allegorical figures. Multiple restorations.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#190Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met twee centrale robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 1,14 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct. en een grijze parel.
A pair of 18k white gold earrings set with two central rubies weighing approximately 1.14 ct. in total, diamonds weighing approximately 0.32 ct. in total, and a grey pearl.No longer availableDim. 12,78 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#130Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,06 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.06 ct.No longer availableDim. 6,28 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#404“Geisha met lantaarn”. Een houtdruk op papier, onderaan gesigneerd. 19e eeuws.
#10E. DropsyEen 18 kt geelgouden ketting met hanger in de vorm van een damesprofiel met bijpassende armband en ring bezet met fijne pareltjes.
An 18 kt yellow gold necklace with pendant in the shape of a female profile, accompanied by a matching bracelet and ring set with fine pearls.No longer availableDim. 8,14 gEstimate: € 350 / 450 -
#69Louis Liévin Théophile Clesse“Vijvers van Heverlé”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.
#186Alfred Hendrickx BelformPeriod: 1931“Model 500”. Een lot van 8 houten vintage Mid-Century design eetkamerstoelen met skai bekleding. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.
"Model 500". A lot of 8 wooden vintage Mid-Century design dining chairs with skai upholstery. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present.No longer availableDim. 76 x 48 x 50 cmEstimate: € 600 / 800