#162Charles & Ray Eames Vitra“EA 108”. Een vintage design office armstoel met gestoffeerde zitting en chroom aluminium onderstel. Gemerkt aan de rug met label. Ontwerp door Charles & Ray Eames uit de Office Chair Aluminum Group series, voor Vitra.
#243DIAZ“Twee paarden”. Een Art Deco keramieken craquelé beeldje. Onderaan gesigneerd. Beschreven in het boek “Craquelés” - Les animaux en céramique 1920-1940
"Two horses". An Art Deco crackle-glazed ceramic sculpture. Signed at the bottom. Described in the book "Craquelés" - Ceramic animals 1920-1940.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#533Duitse penning. N.a.v. Tentoonstelling Karel de Grote te Aken 1965. Au 21 kt.
German coin. Commemorating the Exhibition of Charlemagne in Aachen 1965. Au 21 kt.No longer availableDim. 9,9 gEstimate: € 480 / 550 -
#20Een 18 kt geelgouden hanger in de vorm van een fotohouder.
#129Gust DierikxPeriod: 1924 - 2019“Luxemburgs dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Gust Dierikx. Gedateerd 1983.
#229Floris Jespers“Havenzicht”. Een ets op papier. Onderaan binnen en buiten de plaat gesigneerd, genummerd 10/20.
"Havenzicht". An etching on paper. Signed inside and outside the plate at the bottom, numbered 10/20.No longer availableDim. 13 x 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
"Tree Gold I". A collage, mixed media on paper. Signed, titled, and dated '97 at the bottom.No longer availableDim. 87 x 66 cmEstimate: € 100 / 200