Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Damesportret”. Doek. XIXde eeuw.

“Damesportret”. Doek. XIXde eeuw.

Portrait de femme . Toile. XIXème siècle.
Dim. 66 x 53 cm
SKU: 0202210134.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #134
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #272
    Brombeek

    “Japans landschap”. Pastel op papier”. Gesigneerd op de verso.

    Paysage japonais . Pastel sur papier. Signé au dos.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #359

    Een gebeeldhouwd houten lampenvoet in de vorm van een kraanvogel.

    Un pied de lampe en bois sculpté en forme de grue.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm.
    Estimate: € 50 / 70
  • #67

    Een antieke roodkoperen scheepslantaarn.

    Lanterne de bateau en laiton antique.
    No longer available
    Dim. 30 x 27 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #613

    Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.

    Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 40 & 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #300

    Twee witgouden ringen 18 K bezet met een centrale diamant van +- 0,82 ct. FSI1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,24 ct.

    Deux bagues en or blanc 18 K serties d'un diamant central de + - 0,82 ct. FSI1 et de brillants d'un poids combiné de + - 1,24 ct.
    No longer available
    Dim. 11,23 g
    Estimate: € 2700 / 2900
  • #178
    Guérin

    Een vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een decor van reigers. Onderaan gemerkt.

    Un vase en grès émaillé multicolore à décor de hérons. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #82
    Delvaux, Bruxelles

    Een zijden foulard.

    Un foulard en soie.
    No longer available
    Dim. 83 x 83 cm
    Estimate: € 130 / 160
  • #6

    Een kruidenrekje met zes kleine potjes, zes grote potten en een olie- en een azijnkruikje.

    Un casier à épices avec six petits pots, six grands pots et un pichet d'huile et de vinaigre.
    No longer available
    Dim. h: 10 & 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #437

    Een bronzen vruchtbaarheidsbeeld.

    Une statue de fertilité en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #223

    Een oeil-de-boeufklok van zwartgelakt hout met een albasten wijzerplaat, rondom versierd met inlegwerk van tin, hout en messing.

    Une horloge Oeil-de-boeuf en bois verni avec un cadran en albâtre, décorée tout autour d'inelgwork d'étain, de bois et de laiton.
    No longer available
    Dim. 63 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #419
    Suzanne Thienpont
    Period: 1905 - 2003

    “Compositie 7B”. Gemengde techniek met zand op papier. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1962.

    Composition 7B . Technique mixte avec sable sur papier. Signé et daté 1962 au dos.
    No longer available
    Dim. 45 x 37 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #9

    Een beeldje van een meisje met mand en een groepje van twee putti van meerkleurig Spaans porselein. We voegen er een groep van een bejaard koppel van meerkleurig biscuit van Capodimonte aan toe. Allen gemerkt onderaan.

    Une figurine d'une jeune fille avec un panier et un groupe de deux putti en porcelaine espagnole multicolore. Nous ajoutons un groupe d'un couple âgé de biscuit Capodimonte multicolore. Tous marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More