Other lots in this auction
-
#693Twee kunstboeken: - “A. Vermeir”. Ed. Vermeir, Berchem 1980.- “Albert van Dyck”. Ed. Mercatorfonds, 1978.
Deux livres d'art: - A. Vermeir . Ed. Vermeir, Berchem 1980. - Albert van Dyck . Ed. Mercator Fund, 1978.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#3801 ketting met hanger (Au 18 K) met een Coronet munt van 20 USD (Au 900/1000). USA 1904.
1 collier avec pendentif (Au 18 K) avec une pièce Coronet de 20 USD (Au 900/1000). USA 1904.No longer availableDim. 57,10 gEstimate: € 1500 / 2000 -
#637Twee Afrikaanse beelden van gebeeldhouwd hout.
Deux statues africaines en bois sculpté.No longer availableDim. h: 38 & 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#178GuérinEen vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een decor van reigers. Onderaan gemerkt.
Un vase en grès émaillé multicolore à décor de hérons. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200 / 240 -
#285Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,25 ct. en met briljanten een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,25 ct. Et de diamants d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableEstimate: € 850 / 950 -
#268Goebel, Germany“The florist”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 349/0.
The florist . Une figurine en biscuit multicolore de la série M. I. Hummel. Marquée en bas. N ° 349/0.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#443Een gekleurd Venetiaans glazen cobra.
Un cobra de verre vénitien coloré.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 100 / 150 -
#40Een paar wit en geelgouden oorbellen 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,56 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,56 ct.No longer availableDim. 1,96 gEstimate: € 350 / 450 -
#654Een porseleinen frenologiebuste.
Un buste de phrénologie en porcelaine.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 70 -
#304“Jongeman met geitje”. Een groepje van meerkleurig aardewerk.
Jeune homme avec enfant . Un groupe de poteries multicolores.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 65 / 75 -
#379“Meisjesportret” & “Kubistisch stilleven”. Olieverf op doek. Zonder signaturen.
Portrait de fille et Nature morte cubiste . Huile sur toile. Sans signatures.No longer availableDim. 61 x 46 & 55 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#448Twee ceremoniële Afrikaanse houten beelden in de vorm van een dier. Hoorns van de grootste hersteld.
Deux statues de cérémonie africaines en bois en forme d'animal. Cornes des plus grandes restaurées.No longer availableDim. h: 66 & 116 cmEstimate: € 100 / 150

