Other lots in this auction
-
#489Ichiyosai KuniyoshiPeriod: 1768 - 1828“De slag van Kawanakajima”. Middelste luik van een triptiek. Gesigneerd en gedateerd 1852.
La bataille de Kawanakajima . Panneau du milieu d'un triptyque. Signé et daté 1852.No longer availableDim. 35 x 24,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#101Emaux de LouvièreEen diepe ronde schaal en een scheerbekken van meerkleurig geëmailleerd aardewerk met decors van kraanvogels.
Un bol rond profond et un bassin de rasage en faïence émaillée multicolore à décor de grues.No longer availableDim. Ø: 26,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#191Maurice Constant FavrePeriod: 1875 - 1915“Le Chant de la Fileuse”. Een bronzen beeld met donker patina. Gesigneerd.
Le Chant de la Fileuse . Une statue en bronze à patine sombre. Signée.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 1100 / 1300 -
#31Vijf chromo-albums:- Drie albums over aardrijkskunde, uitgegeven door Chocolade Jacques.- Twee albums over Belgische folklore, uitgegeven door Côte-d’or.
Cinq albums chromo: - Trois albums sur la géographie, édités par Chocolate Jacques. - Deux albums sur le folklore belge, édités par Côte-d’or.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#361Een vis van blauw, wit en kleurloos Muranoglas.
Un poisson en verre de Murano bleu, blanc et incolore.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#30Een paar 18 K geelgouden hemdenknoopjes bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en P.T.
Une paire de boutons de chemise en or jaune 18 carats sertis de brillants d'un poids combiné de + - 0,20 ct. Et P.T.No longer availableDim. 5,55 gEstimate: € 150 / 200 -
#278Goebel, Germany“Skiër”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 59.
Skieur. Une figurine en biscuit multicolore de la série M. I. Hummel. Marquée en bas. N ° 59.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#147Yves Saint LaurentEen zijden foulard/sjaal in originele doos.
Un foulard / foulard en soie dans la boîte d'origine.No longer availableDim. 69 x 150 cmEstimate: € 130 / 150 -
#149Een paar butlerspiegels.
Une paire de miroirs de majordome.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 160 / 180 -
#575Een hanger van geel goud 14 K bezet met 18 diamantjes met een gezamenlijk gewicht van ca 0,18 ct en met een gele saffier in markies geslepen.
Un pendentif en or jaune 14 carats serti de 18 diamants d'un poids total d'environ 0,18 ct et d'un saphir jaune taille marquis.No longer availableDim. 4,6 gEstimate: € 140 / 150 -
#53Een paar dekselcassolettes van zamak op marmeren voet. Eén met beschadigde voet.
Une paire de cassettes de couvercle en zamac sur socle en marbre. Une avec socle endommagé.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#488Een paar bewerkte Afrikaanse slagtanden met voorstelling van een mannen- en een vrouwenhoofd. Op houten sokkel. Pre 1947.
Une paire de défenses africaines sculptées représentant la tête d'un homme et d'une femme. Sur socle en bois. Avant 1947.No longer availableDim. l: 61 cmEstimate: € 350 / 450

