#139René EngelenPeriod: 1897 - 1971“De rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
La rade d'Anvers . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 140 -
#689Daum, FranceEen grote twee-armige kandelaar van kleurloos kristal. Gemerkt.
#264R. Visschers“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 28 cmEstimate: € 50 / 60 -
#532“Vissershaven”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
Port de pêche . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 300 / 400 -
#636Een handgeknoopt Iraans wollen tapijt.
#184Een grote verguld houten schouwspiegel in Lodewijk XV-stijl met rocailles in de kuif.
#404P. Lacour“Compositie”. gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
“Composition”. Technique mixte sur papier. Signé et daté ‘62.No longer availableDim. 47 x 62,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#155Een paar witgouden oorbellen 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,48 ct.No longer availableDim. 3,06 gEstimate: € 550 / 650 -
#330Twee 18 K witgouden ringen waarvan één zonder steen en één met fantasiestenen.
#383Een Indische bronzen armband en een bel.
Un bracelet indien en bronze et une cloche.No longer availableDim. Ø: 8 & 12 cmEstimate: € 40 / 50