Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Dansend koppel’, een gepatineerd bronzen bas-reliëf in twee delen. Op de rug getekend; Damen.
‘Dansend koppel’, een gepatineerd bronzen bas-reliëf in twee delen. Op de rug getekend; Damen.
‘Dansend koppel’, een gepatineerd bronzen bas-reliëf in twee delen. Op de rug getekend; Damen.
‘Dansend koppel’, een gepatineerd bronzen bas-reliëf in twee delen. Op de rug getekend; Damen.
Damen

‘Dansend koppel’, een gepatineerd bronzen bas-reliëf in twee delen. Op de rug getekend Damen.

'Dancing couple', a patinated bronze bas-relief in two parts. Signed on the back Damen.
Dim. 50/156 cm
SKU: 2608250167.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #167
Estimate: € 150 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #513

    Een gevarieerd lot ethnische klederdracht en siervoorwerpen bestaande uit 5 kledingsstukken, een schenkkan, een schaal en een druppelaar in verzilverd metaal, een sierpotje, een armband en 2 belletjes.

    A diverse lot of ethnic clothing and decorative items consisting of 5 pieces of clothing, a jug, a bowl, and a dropper in silver-plated metal, a decorative pot, a bracelet, and 2 bells.
    No longer available
    Dim. h 35 cm (schenkkan)
    Estimate: € 60 / 80
  • #508
    Goebel

    Een lot van vier Hummeltjes. 58/0, 57/0, 63/0 en 20. Toegevoegd een ongemerkt beeldje in de stijl van Goebel.

    A lot of four Hummel figurines. 58/0, 57/0, 63/0, and 20. Also included is an unmarked figurine in the style of Goebel.
    No longer available
    Dim. Hoogte 8-11 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #201

    Een massief gesculpteerde houten 19e eeuwse corpus met resten van een polychrome beschildering. Met herstelling aan de linkervoet.

    A solid carved wooden 19th-century corpus with remnants of polychrome paint. With a repair to the left foot.
    No longer available
    Dim. 53/38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #193
    Maison Charles

    “Vent Fougères”, een paar verguld bronzen wandlampen. Gemerkt; Charles, made in France.

    "Vent Fougères", a pair of gilt bronze wall lamps. Marked; Charles, made in France.
    No longer available
    Dim. 43/25 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #208

    Een gesculpteerd houten beeld van een vrome dame. Niet gesigneerd.

    A carved wooden statue of a pious lady. Not signed.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #161
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    “Italiaanse schone”, een albasten buste op sokkel, gesigneerd Carli. De sokkel opnieuw vast te zetten.

    "Italian beauty", an alabaster bust on pedestal, signed Carli. The bust needs to be reattached to the base.
    No longer available
    Dim. h 36 cm zonder sokkel
    Estimate: € 260 / 320
  • #169
    Alexandre Ouline

    ‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groen patina. Getekend “Ouline” met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.

    "Athlete Marin", a bronze sculpture with a green patina. Signed Ouline with inscription 'Bronze'. With a green marble pedestal.
    No longer available
    Dim. 32 x 43 x 17 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #241

    Een paar tafellampen gevormd als putti’s die een fakkel dragen. Zamak met beige stoffen lampenkap.

    A pair of table lamps shaped like putti carrying a torch. Zamak with beige fabric lampshade.
    No longer available
    Dim. Hoogte 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #532

    Een lot van 5 antieke kruisbeelden uit verschillende materialen: hout, porselein, biscuit, metaal en messing.

    A lot of 5 antique crucifixes made from various materials: wood, porcelain, biscuit, metal, and brass
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #211

    Een lot van 4 gesculpteerd houten beelden met religieus thema, 3 Madonna’s en het laatste avondmaal.

    A set of 4 carved wooden sculptures with religious themes, including 3 Madonnas and the Last Supper.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #177

    ‘Liseuse’, een gepatineerd bronzen beeld van een lezende Bourgondische vrouw. Draagt de handtekening; A. Carrier Belleuse.

    'Liseuse', a patinated bronze sculpture of a reading Burgundian woman. Signed by A. Carrier Belleuse.
    No longer available
    Dim. Hoogte 61 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #503
    Goebel

    Een lot van vijf Hummeltjes. Harmonicaspeler 110/0, vioolspeler met hond, de poppendokter 127, postbode met liefdesbrief 119 en de schoorsteenveger 12/1. Met merken van de jaren 50.

    A lot of five Hummel figurines. Accordion player 110/0, violin player with dog, the doll doctor 127, postman with love letter 119, and chimney sweep 12/1. With marks from the 1950s.
    No longer available
    Dim. Hoogte 9-16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #511

    Een set van twee Capodimonte beeldjes met filatelie als onderwerp. Het kleinste beeldje is getekend; Tyche “Bruno”.

    A set of two Capodimonte figurines with philately as the subject. The smaller figurine is signed; Tyche "Bruno".
    No longer available
    Dim. Hoogte 18 en 19 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #544

    Een uitgewerkte stierenschedel, met sierlijke krullen en een ster versierd met jade fragmenten.

    An elaborately designed bull skull, adorned with graceful curls and a star embellished with jade fragments.
    No longer available
    Dim. H 49, B 58, D 18 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #457

    Een keramische beeld van broeder Isidoor.

    A ceramic sculpture of Brother Isidore.
    No longer available
    Dim. h 49 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #507
    Goebel

    Een lot van vijf Hummeltjes. Twee maal 11 2/0 (1957 en 1960-72), twee maal 82/0 (1957, verschillende formaten) en 81 2/0 (1960-63).

    A lot of five Hummel figurines. Two 11 2/0 (1957 and 1960-72), two 82/0 (1957, different sizes) and 81 2/0 (1960-63).
    No longer available
    Dim. Hoogte 10-14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #217
    Jozef Kets
    Period: 1932 - 2010

    “Koppel op leeftijd”, een set van 2 massief eiken gesculpteerde beelden, onderaan gesigneerd J. Kets en gedateerd sept. 1974 en april 1975.

    "Pair of elderly couple", a set of 2 solid oak carved sculptures, signed at the bottom by J. Kets and dated September 1974 and April 1975.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #168
    Laurent Honoré Marqueste

    ‘La Victoire Ailée’ een gepatineerd bronzen beeld op zwart marmeren basis. Getekend Marqueste. Draagt achteraan het gietersmerk F. Barbedienne, fondeur.

    ‘La Victoire Ailée’ a patinated bronze sculpture on a black marble base. Signed; Marqueste. Marked with the name on the back; F. Barbedienne, founder.
    No longer available
    Dim. Hoogte 66 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #521

    Vijftien verschillende gekleurde glaasjes.

    Fifteen different colored glassware.
    No longer available
    Dim. H:13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #340
    Val Saint Lambert.

    ‘Duif en Havik’, een lot van twee beeldjes van VSL kristal. Ontworpen door Catherine De Sousa. Getekend; De Sousa.

    An organically shaped vase made of VSL crystal. Blue colored throughout. Not signed.
    No longer available
    Dim. Hoogte 10-19 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #171
    Regnaukt à Paris

    Een 3-delige pendule van brons, marmer en messing, Regnault à Paris, gedragen door 2 faunen, met 2 bijhorende kandelaars voor 7 kaarsen elk.

    A 3-piece clock set in bronze, marble, and brass, by Regnault in Paris, supported by 2 fauns, with 2 matching candelabras for 7 candles each.
    No longer available
    Dim. h 68 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #528

    Een lot van twee gesculpteerd houten Bobo Fing-beelden uit Burkino Faso.

    A lot of two sculpted wooden Bobo Fing figures from Burkina Faso.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #213
    Maria Innocentia Hummel

    “Happy Pastime & Cradle Boy”, een lot van 2 Hummel bonbonnières, 1960-1963 en 1950 - 1959.

    "Happy Pastime & Cradle Boy", a lot of 2 Hummel candy dishes, 1960-1963 and 1950-1959.
    No longer available
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #148
    Maria Innocentia Hummel

    “Umbrella Boy & Girl”, een set van 2 Hummeltjes, 152 A (1960-1972) en 152 B (1964 - 1972). Betreft de grote uitvoering (20 cm hoog).

    "Umbrella Boy & Girl," a set of 2 Hummel figurines, 152 A (1960-1972) and 152 B (1964-1972). This concerns the large version (20 cm tall).
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #454
    Kamagurka

    ‘Bert en Bobje bij Duchamp’, monochrome zeefdruk, getekend; Kamagurka. Nr. 199 op een oplage van 200.

    'Bert and Bobje at Duchamp', monochrome silk screen print, signed; Kamagurka. No. 199 out of an edition of 200.
    No longer available
    Dim. 100/70 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #615

    ‘De Grootste Fotografen’, een verzamelbox uitgegeven door De Morgen in 2007. 15 boekjes met een selectie van de bekendste foto’s en een korte biografie. Met onder andere; Robert Capa, Helmut Newton en Stephan Vanfleteren.

    'The Greatest Photographers', a collection box published by De Morgen in 2007. 15 booklets featuring a selection of the most famous photos and a short biography. Includes Robert Capa, Helmut Newton, and Stephan Vanfleteren.
    No longer available
    Dim. 45/33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #261

    “Christus aan de martelpaal”. Een bronzen beeldje van een man met lendendoek, gekneveld aan een paal. Getekend; Dr. Tombeur. Gemonteerd op een groen marmeren voetje.

    “Tortured Christ”. A bronze statue of a man in a loincloth, bound to a pole. Signed by Dr. Tombeur. Mounted on a green marble base.
    No longer available
    Dim. H 24, B 12, D 13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #384
    Erna Peeters

    “Het Meer schijnt de Grote Maan te Kennen”. Gemende techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1996.

    "The Lake Seems to Know the Big Moon". Mixed media on paper. Signed and dated 1996.
    No longer available
    Dim. 14 x 12 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #647
    Emanuël Van Meteren
    Period: 1786

    “Oorlogen en geschiedenissen der Nederlanderen en derzelver nabuuren” door Emanuël Van Meteren. Vercierd met de Portraiten der voornaamfte Perfonadiën van dien tyd. 10 delen, 1786.

    “Wars and histories of the Dutch and their neighbors” by Emanuël Van Meteren. Adorned with the portraits of the principal personalities of that time. 10 volumes, 1786.
    No longer available
    Dim. 4 x 21.5 x 21.5 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #606

    Een massief eikenhouten tweedeurs kast, omgebouwd tot tv-kast.

    A solid oak 2-door wardrobe, converted into a TV cabinet.
    No longer available
    Dim. 140 x 106 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #269
    Frognier

    “Amsterdam”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    "Amsterdam". Watercolor on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 28,5 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #60

    Een 18 kt rozegouden ring bezet met oud geslepen diamanten met gezamenlijk gewicht van 0,98 ct.

    An 18 kt rose gold ring set with old-cut diamonds with a total weight of 0.98 ct.
    No longer available
    Dim. 5,28 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #90

    Een paar 18 kt wit- en geelgouden oorbellen met briljanten met gezamenlijk gewicht van 0,48 ct.

    A pair of 18 kt white and yellow gold earrings with diamonds weighing a total of 0.48 ct.
    No longer available
    Dim. 6,65 g
    Estimate: € 850 / 950
  • #183

    Een 19e eeuws hagelgeweer voor randvuurmunitie. Met inscriptie; Louis Vives Y Comp. A Barcelona.

    A 19th-century pinfire shotgun. Inscription reads: Louis Vives Y Comp. A Barcelona.
    No longer available
    Dim. Lengte 122 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #155

    Een luchter met een centrale albasten coupe en met vier blakers in de vorm van een vlam.

    A chandelier with a central alabaster bowl and four candle holders shaped like flames.
    No longer available
    Dim. Hoogte 97, Ø 60 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #15
    Hebdonas

    Een zilveren 8-dagen zakhorloge, Hebdonas, beschadigde wijzerplaat en ontbrekende delen. Duits gemerkt met halve maan en kroon, gehalte 800‰. Toegevoegd een metalen horlogehouder op glazen voet.

    A silver 8-day pocket watch, Hebdonas, damaged dial and missing parts. German marked with half moon and crown, fineness 800‰. Included is a metal watch holder on glass base.
    No longer available
    Dim. Ø 5 cm (horloge)
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

Veiling volledig - 655 loten Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 augustus van 10.00 tot 17.00u

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More