Similar lots by type
-
#256Cotianna Horvath“Compositie in Oud-Egyptische stijl”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition de style Ancienne Egypte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 61 x 51 cmEstimate: € 30 / 50 -
#236J. de Bruyn“Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte abstraite”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#116“Landschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#132“Abstracte personages”. Gemengde techniek op doek.
”Personnages abstraits”. Techniques mixtes sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 63 cmEstimate: € 100 / 150 -
#114Ed. Van Goethem“Afrikaanse vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.
”Femme africaine”. Huile sur toile. Signée et datée 1987.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#196Daniël Levering“Bank te park den Brandt te Wilrijk”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kader stuk.
”Banc au parc den Brandt à Wilrijk”. Huile sur toile. Signée. Cadre cassé.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#206“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
”Composition”. Huile sur toile. Signée et datée ‘65.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#119M. Roelofs“Dame bij een vijver.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Dame auprès de l’étang”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 58 cmEstimate: € 80 / 100 -
#139Jos Vergauwen“Schepen aan de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux sur la côte”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 81 cmEstimate: € 80 / 120 -
#102Albert GeudensPeriod: 1869-1949“Barok interieur”. Kleurenets. Gesigneerd en genummerd 133/300 buiten de plaat (41 x 48 cm) en “Vrouw bij een bordenkast”. Kleurenets. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat (43 x 51 cm).
”Baroque intérieur”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 133/300 hors planche (41 x 48 cm) et “Femme et armoire à assiettes”. Une eau-forte. Signée hors planche (43 x 51 cm).No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#184“De wijnproever”. Olieverf op doek. Gesigneerd “Channings”.
“Le dégustateur”. Huile sur toile. Signée Channings.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#152Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoeve bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme au bord de l’eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#129Jaak Schaepherders“Stilleven met flessen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, bouteilles et fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#169Ida Vander Veken“Marina met meeuwen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marine et mouettes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#392“Romantisch landschap met molen”. Olieverf op paneel. Schade links onderaan. Omstreeks 1900. Kader in slechte staat.
”Paysage romantique au moulin”. Huile sur panneau. Dégât en dessous à gauche. +- 1900.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#54Johnny SchuddenboomPeriod: 1908 - 1994“Sloepen op de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chaloupes sur la rive”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 77 cmEstimate: € 80 / 100 -
#182Haes“Beukenwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
”Forêt de hêtres”. Huile sur toile. Signée et datée ‘57.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#134Capitte“Brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Pont”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#174“Verrezen Christus”. Olieverf op doek. Vlaamse school, XVIIe eeuw. Herdoekt en licht gerestaureerd.
”La résurrection du Christ”. Huile sur toile. Ecole flamande, XVIIème siècle. Retoilée et restaurée.No longer availableOnline onlyDim. 66 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#72Henri KokkenPeriod: 1860 - 1941“Vrouw met mand in een molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herdoekt.
”Femme et panier dans un paysage au moulin”. Huile sur toile. Signée. Retoilée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 66 cmEstimate: € 200 / 240 -
#179Micheline DumontPeriod: 1923 - 1993“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#320Een miniatuur van een biddende vrouw. Gesigneerd. In houten kader.
Une miniature représentant une dame qui prie. Signée.No longer availableOnline onlyDim. Ø 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#194H. J. Martin“Twee mensen in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Deux personnages dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#199S. Meusel“Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Garçon et son chien”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 56 cmEstimate: € 40 / 80
Other lots in this auction
-
#250Val St. LambertEen vaas van geblazen kleurloos kristal en een geslepen kleurloze coupe met vergulde rand. Beide gemerkt onderaan.
Un vase en cristal soufflé et une coupe en cristal incolore taillé avec rebord en dorure. Marques sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cm Ø: 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#34Een bonbonnière van geslepen kristal.
Bonbonnière en cristal taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 9,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#263Een zoutvaatje van meerkleurig Frans aardewerk met drie recipiënten. Randschade aan het deksel.
Une salière en faÏence de France à trois récipients. Dégats au couvercle.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14 cmEstimate: € 30 / 50 -
#171Een blauw-wit Delfts bord met floraal decor en een polychrome Delftse schotel. XVIIIde eeuw, beide met randschade, de schotel vroeger gerepareerd met nieten en met grotere beschadiging aan de rand.
Une assiette en faïence de Delft bleue et blanche, décor floral , et un plat de Delft polychrome. XVIIIème siècle. les deux ont des dégâts au rebords, le plat présente une réparation ancienne aux attaches en fer.No longer availableOnline onlyDim. Ø 30 & 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#16Een lot van tien verschillende olielampen.
Lot de dix différentes lampes à huile.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#237Royal CopenhagenSet van 9 kerstborden van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt. Jaren 1966, 1968, 1969 (2x), 1986, 1990, 1991, 1992 en 1997.
Une série de neuf assiettes de Noël en porcelaine bleue et blanche. Marque sous la base. Années 1966, 1968, 1969 (2x), 1986, 1990, 1991, 1992 et 1997.No longer availableOnline onlyDim. Ø 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#142Piet JacobsPeriod: 1921-2010“Uitgestrekt landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1964. Letsel.
”Paysage étendu”. Huile sur toile. Signée et datée 1964. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#117Een hoogreliëf van brons met drie personages. Benin.
Un haut-relief en bronze à trois personnages. Bénin.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#277Een lot van vier borden van Delfts aardewerk met meerkleurige decors. Eén gerestaureerd. XIXe eeuw.
Un lot de quatre assiettes en faïence de Delft aux décors polychromes. XIXème siècle. Une assiette à été restaurée.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 80 -
#212Een lot van drie landschappen, waarbij twee op paneel en één op doek. Allen gesigneerd.
Un lot de trois paysages, dont deux sur panneaux et un sur toile. Signés.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 27 & 25 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#245Amphora, AustriaEen lampenvoet van meerkleurig porselein, versierd met twee spelende meisjes. Onderaan gemerkt.
Un pied de lampe en porcelaine polychrome, décoration de deux jeunes filles qui jouent. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#103“Horen, zien & zwijgen”. Drie gesculpteerde beeldjes van wrattenzwijnivoor.
”Singes de la sagesse”. Trois statues sculptées en ivoire de phacochère.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 60 / 100

