Similar lots by type
-
#172Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Korenmarkt ‘s morgends”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 20/100.
"Korenmarkt, le matin". Une gravure. Signeé et numérotée 20/100.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 16 cmEstimate: € 35 / 45 -
#141Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Eén naar Frans Hals en één naar Adriaan Brouwer.
Deux tableaux, huile sur panneau. Un d’après Frans Hals et un d’après Adriaen Brouwer.No longer availableOnline onlyDim. 14,5 x 12 & 20 x 14,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#139“Personages”. Geschilderd op leder. Ethiopië.
"Personnages". Peint sur cuir. Ethiopie.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 30 cmEstimate: € 45 / 50 -
#257Een limonadekan van mauve Booms glas.
Un pichet de limonade en verre mauve de Boom.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#258Panthère de Cartier, FranceEen parfumflesje van gesatineerd en gekleurd glas en kunststof in origineel etui.
Un flacon de parfum en verre et plastique satiné et coloré dans un écrin d'origine.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 25 / 35 -
#282Een pique-fleurs van amberkleurig glas en een driehoekige vaas van olijfgroen glas. Respectievelijk Belgisch en Boheems.
Un pique-fleurs en verre ambré et un vase triangulaire en verre vert olive. respectivement belge et bohème.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 & 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#142Nicole Halsberghe“Kinderkopje”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"Tête d'enfant". Une lithographie. Signé à l'extérieur de la plaque. épreuve d'artiste.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#277Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein. Zonder deksel.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore. Sans couvercle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#149“Zwijndrecht”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en binnen de plaat gedateerd ‘25.
"Zwijndrecht". Une gravure sur bois. Signé à l'extérieur de la plaque et daté '25 à l'intérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 42 cmEstimate: € 25 / 35 -
#274Een art deco schouwpendule in houten kast. Werkende staat, met slinger, zonder sleutel.
Une pendule art déco dans un meuble en bois. État de fonctionnement, avec balancier, sans clé.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 15 / 25 -
#262Een paar kleine cloisonné balustervaasjes met bloemendecors.
Paire de petits vases balustres cloisonnés à décors floraux.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#268Een eikenhouten Christusbeeld.
Une statue du Christ en chêne.No longer availableOnline onlyDim. 40 cm x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#223Edward Van MieghemPeriod: 1915 - 2006“Binnenkoer Veltwijck”. Een ets. gesigneerd en gedateerd 30/50.
"Cour Veltwijck". Une gravure. Signeé et datée 30/50.No longer availableOnline onlyDim. 8,5 x 10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#252Een sakékruikje van messing en rode en blauwe steentjes in de vorm van een tempelleeuw.
Un pot à saké en laiton et pierres rouges et bleues en forme de lion du temple.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 15 x 6 cmEstimate: € 35 / 45 -
#192W. Van Ryswyck“Hert in de natuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1888.
"Cerf dans la nature". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1888.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 21,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#243Een runderhoorn met gegraveerd decor van een vogel en een draak.
Une corne de boeuf à décor gravé d'un oiseau et d'un dragon.No longer availableOnline onlyDim. h: 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#248Dal Negro. Een schaakspel met bord.
Dal Nègro. Un jeu d'échecs avec échiquier.No longer availableOnline onlyDim. h: 5 cm - 10 cm -
#281CapodimonteEen jonge vrouw van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Cedrashi. gemerkt en gedateerd 1985.
Une jeune femme en plastique italien multicolore d'après un dessin de Cedrashi. Marquée et datée 1985.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#250Een kleine tazza van Boheems glas met blauwe kelk en met gouden rand, versierd met bloemen.
Un petit vase tazza en verre de Bohême avec un calice bleu et une bordure dorée, décoré de fleurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cm Ø: 16,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#150“Vissersvolk op het strand bij Katwijk”. Een reproductie naar een werk van Henri Cassiers.
"Pêcheurs sur la plage de Katwijk". Une reproduction d'après une oeuvre d'Henri Cassiers.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 45 cmEstimate: € 30 / 40 -
#251Een verzilverd metalen juwelendoosje met vergulde strik.
Une boîte à bijoux en métal argenté avec un noeud plaqué or.No longer availableOnline onlyDim. 6 x 13 x 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#171“Pompeii”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
« Pompéi ». Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#169Nicole Halsberghe“Santorini, Griekenland”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 1/1.
"Santorini, Grèce". Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée 1/1.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#254Een tijgertje van fijn gesneden hout op sokkeltje. Aziatisch werk.
Un tigre en bois finement sculpté sur un socle. Travail asiatique.No longer availableOnline onlyDim. l: 23 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#115Bernadette VinckenTwee landschappen en een compositie, aquarel op papier, waarvan twee ingekaderd. Allen gemonogrammeerd en de landschappen gedateerd 2000.
Deux paysages et une composition, aquarelle sur papier, dont deux sont encadrés. Tous monogrammés et les paysages datés de 2000.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30; 34 x 49 & 41 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#206Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.
Trois reproductions d'après les eaux-fortes de Dirk Baksteen.No longer availableOnline onlyDim. 13,5 x 7,5 & 25 x 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#21Een zoutvaatje van meerkleurig Frans aardewerk met drie recipiënten. Randschade aan het deksel.
Une salière en faÏence de France à trois récipients. Dégats au couvercle.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14 cmEstimate: € 30 / 50 -
#189Jules EdouardPeriod: 1880-1959“Vier vrouwen”. Ingekleurde gravure. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"Quatre femmes". Gravure coloriée. Signée à l'extérieur de la plaque. épreuve d'artiste.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 17 c;Estimate: € 50 / 70 -
#15Een sierterrine van meerkleurig aardewerk in de vorm van een eend.
Une terrine en faïence polychrome sous forme d’un canard.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 60 -
#82Een paar tabakspotten van steengoed, versierd met reliëfdecors. Eén deksel met schilfer, de andere met herstelde dekselknop.
Une paire de pots à tabac en faïence, décor en relief. Un couvercle avec un éclat, l’autre avec le fretel réparé.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#280Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 140 -
#296Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII.No longer availableOnline onlyDim. 113 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#195Toon GielenPeriod: 1935 - 2018“De mijnwerker”. Een wassen beeldje op houten voetstukje.
”Le mineur”. Une statue en cire sur socle en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#46Twee verschillende koppen met onderschoteltjes van Brussels of Parijs porselein met meerkleurige en vergulde motieven. Eind XIXe eeuw.
Deux différentes tasses avec soucoupes en porcelaine de Bruxelles ou de Paris aux motifs multicolores et dorés. Fin XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 17 cmEstimate: € 25 / 35 -
#211Jehanne Dinjeart“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 8-1976.
Composition . Pastel sur papier. Signé et daté 8-1976.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 57,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#11Een vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Un vase en terre vernissée multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 32,5 cmEstimate: € 20 / 30

