Similar lots by type
-
#65Lex Grobben“Abstracte lucht”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd .
Ciel abstrait . Huile sur toile. Signée et datée au dos.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#284“Vissersboot”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Kleine restauratie in de lucht.
Bateau de pêche . Huile sur toile. Sans signature. Petite restauration dans les airs.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#69Marleen Vansteenvoort“Compositie”. Een keramiek kunstwerkje. Gemonogrameerd.
Composition . Une œuvre d'art en céramique. Monogrammée.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#295Eugène YoorsPeriod: 1879 - 1975“De kruisdood”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
La crucifixion . Une gravure. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 28,5 x 21,5 cmEstimate: € 25 / 30 -
#232CapodimonteEen siervaas met deksel en een sierterrine op voet van meerkleurig en verguld Italiaans aardewerk, versierd met reliëfdecor.
Vase décoratif couvert et terrine sur piédouche en faïence polychrome et dorée italienne, à décor en relief.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 & 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#146Drie bronzen kruikjes.
Trois cruches en bronze.No longer availableOnline onlyDim. h: 9 & 14,5 cmEstimate: € 30 / 35 -
#70“Zicht op de St.-Niklaaskerk te Brussel”. Olieverf op doek. Op de verso gedateerd ‘68. Lichte verfschade.
Vue de l'église Saint-Nicolas de Bruxelles . Huile sur toile. Datée au dos, 68. Légers dégâts de peinture. , 71, 10569029, " The Council House gateway, Shrewsburry & Lyons Inn Hall . Deux petites gravures anglaisesNo longer availableOnline onlyDim. 50 x 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#250Een grote kleurloze kristallen vaas en een dito langwerpige fruitschaal.
Grand vase en cristal incolore ainsi qu’une coupe à fruits allongée semblable.No longer availableOnline onlyDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#247Drie wijzen van polychroom Chinees porselein. XXste eeuw.
Trois sages en porcelaine de Chine polychrome. XXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. H. 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#290Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.
Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#76Een zwartgelakte Chinees aardewerken vaas naar XVIIe eeuws voorbeeld.
Un vase en faïence de Chine laqué noir d'après l'exemple du 17ème siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 62 cmEstimate: € 40 / 50 -
#233Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
Rumtopf en faïence brune. Barvaux.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#297Shikler“Man met verrekijker”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘68.
Homme aux jumelles . Technique mixte sur papier. Signé et daté 68.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#101Een grote vaas van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de basis.
Un grand vase de Delft bleu et blanc. Marqué en bas. Petit éclat à la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cmEstimate: € 25 / 40 -
#74J. Megens“Mediterraan straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue méditerranéenne . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#230Tinneke Swinnen“Figuur”. Een geboetseerd kunstwerk. Onderaan gesigneerd.
“Figure”. Une oeuvre en argile. Marquée à la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#275Twee inktstellen, waarbij één van Brussels porselein en één van aardewerk. Het laatste met los dekseltje.
Deux sets d'encriers, un en porcelaine de Bruxelles et un en faïence. Le dernier avec couvercle séparé.No longer availableOnline onlyDim. b: 23 & 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#298F. Guets“Bulskamp 64”. aquarel op papier. Gesigneerd.
Bulskamp 64 . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 64 cmEstimate: € 30 / 40 -
#299“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘D.V.E.’.
Paysage fluvial . Huile sur toile. Monogrammé D.V.E. .No longer availableOnline onlyDim. 39 x 50 cmEstimate: € 30 / 40 -
#293Een bord van blauw en wit aardewerk met een bloemendecor en een gele rand. XIXe eeuw. Schilfer en randschade.
Une assiette en faïence bleue et blanche, décor de fleurs et aile jaune. XIXème siècle. Ecla aux superieur.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 34,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#296“Wulpen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 40/50 buiten de plaat.
Wulpen . Une gravure en couleur. Signée et numérotée 40/50 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 29 cmEstimate: € 30 / 35 -
#271“Collage”. Gemengde techniek op paneel. Zonder signatuur.
Collage . Technique mixte sur panneau. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#78Een goudgepatineerde tempelleeuw. Beschadiging bovenaan.
Un lion temple patiné à l'or. Dessus endommagé.No longer availableOnline onlyDim. h: 62 cmEstimate: € 30 / 50 -
#269“Landschap met vastgelopen wagen”. Een herdruk van een XVIIe eeuwse gravure van Bolswert naar Rubens.
Paysage avec un wagon bloqué . Une réimpression d'une gravure du 17ème siècle de Bolswert à Rubens.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 46 cmEstimate: € 35 / 50
Other lots in this auction
-
#39Een pennenhouder op marmeren basis met twee Shaeffers-pennen. Inktpotje manco.
Un porte-stylo à base de marbre avec deux stylos Shaeffers. Encrier manquant.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#167H. Van Soye (?)“Scheepszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur bateau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#85Vijf Franstalige verhalen van Jules Verne. Ed. Bibliothèque d’éducation et de récréation J. Hetzel & Cie., Paris.
Cinq histoires françaises de Jules Verne. Ed. Bibliothèque d'éducation et de récréation J. Hetzel & Cie., Paris.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#111Märklin 3021Een BR 220 diesellocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Omschakelrelais defect. (Rijdt in 1 richting)
Une locomotive diesel BR 220 des chemins de fer allemands à l'échelle HO. Relais de commutation défectueux. (Fonctionne dans 1 sens)No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#100FallerDrie modelbouwsets op schaal HO, bestaande uit een set hekjes, een kerkje en een huisje. In originele doosjes. Bijgevoegd een reeds geassembleerd kerkje.
Trois maquettes à l'échelle HO, composées d'un ensemble de treillis, d'une église et d'une maison. Dans les boîtes d'origine. Inclus une église déjà assemblée.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#21Een handgeschilderde Chinese scroll met tekens. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main, représentation de signes. Encre sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 124 x 62 cmEstimate: € 200 / 240 -
#214Groot lot Franse stripalbums. Peyo. “Johan et Pirlouit”, “Les Schtroumpf”. Franquin. “Gaffes à Gogo”. Bob et Bobette. “La Frégate Fracassante”. Jijé. Don Bosco. Jérôme. En vele andere (een aantal erg beschadigd).
Grand lot de bandes dessinées françaises. Peyo. Johan et Pirlouit , Les Schtroumpf . Franquin. Gaffes à Gogo . Bob et Bobette. La Frégate Fracassante . Jijé. Don Bosco. Jérôme. Et bien d'autres (certains très endommagés).No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#266Een groot lot souvenirpopjes uit verschillende landen.
Un grand lot de poupées souvenirs de différents pays.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#35Een lot doosjes, waarbij één met schildpad en ivoor (beschadiging), twee houten, waarbij één met ingelegd Arabisch teken. We voegen er een zeshoekig kaarsenhoudertje aan toe.
Lot de boîtes, une avec écaille de tortue et ivoire (endommagé), deux en bois, une avec marque arabe incrustée. Nous ajoutons un bougeoir hexagonal.No longer availableOnline onlyDim. b: 12 - 22 cmEstimate: € 30 / 35 -
#237Een plaasteren wandversiering in de vorm van een kop van een barokke dolfijn.
Une décoration murale sous forme de tête de dauphin Baroque.No longer availableOnline onlyDim. l: 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#128Een paar antieke schoenvormen.
Une paire de formes de chaussures anciennes.No longer availableOnline onlyDim. l: 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#256“Chinese wijze” & “geisha”. Twee lampenvoeten van gesculpteerd albast.
“Sage chinois” et “Geisha”. Deux pieds de lampes en albâtre sculpté.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 & 44 cmEstimate: € 40 / 80

