Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Dansende Bacchus”. Een bronzen beeldje.

“Dansende Bacchus”. Een bronzen beeldje.

“Bacchus dansant”. Statuette en bronze.
Dim. h: 33 cm
SKU: 2609170074.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 26 September 2017 19:00
Catalogue #74
Estimate: € 120 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #364
    Rosenthal

    “Dansende dame”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    “Danseuse”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #407

    Een Guanyin van brons.

    Guanyin en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #177
    Charles Anfrie
    Period: 1833 - 1905

    “Straatjongen”. Een beeld van goudgepatineerd brons.

    “Garçon de la rue”. Sculpture en bronze à patine dorée.
    No longer available
    Dim. 41cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #588
    Emile Louis Picault

    “Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.

    “Le travail”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre vert. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #681
    Maurice “Pelle” Pelgrims

    Drie bustes en een naakt van gebeeldhouwd hout. Allen gesigneerd.

    Trois bustes et un nu en bois sculpté. Chaque pièce signée.
    No longer available
    Dim. h: 26 - 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #703

    Een zittende Hotei met zak van geel koper. Als penseelhouder.

    Hotei assis avec un sac. Cuivre jaune. Servant comme garde pinceaux.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #567

    Een Afrikaanse vrouwenbuste van gesculpteerd hardsteen.

    Buste de femme. Sculpture africaine en pierre dure.
    No longer available
    Dim. h: 31,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #623

    Een bronzen luchter in Régencestijl met acht lichtpunten en kristallen pendeloques. Met twee bijpassende appliques.

    Un lustre style Régence à huit points lumineux et pendeloques en cristal, accompagné de deux appliques assorties.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #598
    Auguste Bija
    Period: 1872 - 1957

    “Vissersmeisje”. Een bronzen buste. Gesigneerd.

    “Fille de pêcheurs”. Buste en bronze. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #557

    Een Afrikaanse mannenbuste van gesculpteerd hardsteen.

    Buste d’homme. Sculpture africaine en pierre dure.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #417

    “Rokende man”, “Boerenkoppel” & “Spinster”. Vier beeldjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen.

    “Homme fumant”, “Couple de paysans” et “Fileuse”. Quatre statuettes en faïence polychrome. Accidents.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #217
    Ernest Patris
    Period: 1909-1981

    “Negen monniken”. Een groep van bruinrood gepatineerd gips/terracotta(?) op een stenen sokkel. Gesigneerd.

    “Neuf moines”. Groupe en terre de pipe à patine rouge-brune sur socle en pierre. Signé.
    No longer available
    Dim. l: 80 cm
    Estimate: € 260 / 360
  • #251
    Pelle (Maurice Pelgrims)

    “Koppel”. Een paar beelden van gebeeldhouwd hout. Gesigneerd.

    “Couple”. Paire de statuettes en bois sculpté. Signées.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #578
    Prosper Lecourtier
    Period: 1851 - 1924

    “Prenez garde au chien”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Prenez garde au chien”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #643

    Een Mariabeeld en een Heilig-Hartbeeld van gips. Het eerste met gerestaureerd hoofd. Beide op houten wandconsole.

    Une Sainte-Vierge et un Sacré-Coeur en plâtre. La première à la tête restaurée. Chaque pièce sur un socle mural en bois.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #638
    Guglielmo Pugi

    Een vrouwenbuste van gesculpteerd albast. Achteraan gesigneerd. Omstreeks 1900.

    Buste de femme en albâtre sculpté. Signé au verso. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #384

    Een haardscherm en twee vuurbokken van verguld brons in Lodewijk XV-stijl.

    Pare-feu et deux chenets en bronze doré de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #641

    “Cupido”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een beige marmeren voetstuk.

    “Cupidon”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre beige.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #630

    Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.

    Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #12

    Een paar Staffordshirehonden van meerkleurig aardewerk.

    Paire de chiens en faïence polychrome de Staffordshire.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #667

    Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.

    Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #627
    Pol Cockx
    Period: °1935

    “Blijheid”. Een beeld van Carraramarmer op arduinen voetstuk. Gesigneerd en gedateerd ‘81. Met metalen sokkel en twee boeken.

    “La joie”. Sculpture en marbre de Carrare sur base en pierre de taille. Signée et datée 1981. Accompagnée d’un socle en métal et de deux livres.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #790

    Een bronzen hanglantaarn, versierd met strikken.

    Lanterne en bronze décorée de noeuds.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #201

    “Ballerina”. Een bronzen beeld met meerkleurig patina naar een werk van Degas.

    “Ballerine”. Sculpture en bronze à patine polychrome d’après Dégas.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 1800 / 2000

Other lots in this auction

  • #569

    “Interieur met menorah”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening Schlos.

    “Intérieur à la menorah”. Technique mixte. Porte une signature: Schlos.
    No longer available
    Dim. 36 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #310

    Een paar platina gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,80 ct.
    No longer available
    Dim. 6,86 g
    Estimate: € 1450 / 1550
  • #473

    Een dekseldoosje van brons in de vorm van een oude wijze op een vis.

    Boîte en bronze en forme d’un sage sur un poisson.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #427
    Val St. Lambert

    Twee zeshoekige kandelaars van kleurloos kristal, waarvan één met oorspronkelijke doos. Gemerkt.

    Deux candélabres hexagonaux en cristal incolore dont un avec boîte d’origine. Avec marque.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #187
    Louis Vuitton

    Een grote lederen tas.

    Grand sac en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #748
    Vieux Paris

    Een lot van drie porseleinen vazen met vergulde accenten.

    Lot de trois vases en porcelaine aux détails dorés.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #470

    Een stoel en een bankje van gesculpteerd en witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl, waarbij de stoel met gevlochten zit en rug.

    Chaise cannée et banquette en bois sculpté et laqué blanc de style Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #127

    Een schouwpendule van verguld brons, bovenaan getooid met een fluitspeler. Tijdperk Louis-Philippe.

    Pendule de cheminée en bronze doré, surmontée d’un joueur de flûte. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. Robert à St. Denis
    Estimate: € 240 / 360
  • #72

    “Religieus tafereel”. Email op koper.

    “Scène religieuse”. Email sur cuivre.
    No longer available
    Dim. 11 x 7 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #430

    Drie notenhouten gigognetafeltjes met in accolade gebogen blad.

    Trois tables de gigogne en noyer. Tablette en accolade.
    No longer available
    Dim. b: 53 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #7
    Capodimonte

    Een spiegeltje van meerkleurig porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Achteraan gemerkt.

    Petit miroir en porcelaine polychrome décoré de fleurs en relief. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #714

    “Abstracte compositie”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    “Composition abstraite”. Huile sur panneau. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 46 x 69 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 september 2017

De veiling is volledig, 810 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More