#592“Bruggetje met kapel”. Een schilderij, olieverf op doek.
#308Jef NysEen lot van 49 vintage Jommeke albums, waaronder diverse eerste drukken. Destijds aangekocht bij Jef Nys zelve.
A lot of 49 vintage Jommeke albums, including several first editions. Originally bought from Jef Nys himself.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#103A. Moreau“Haasje over”. Een gegoten bronzen beeldje op marmeren voet. Onderaan gesigneerd.
#581KernEen vintage tafelklok met perpetuümmechanisme onder glazen stolp. Gemerkt in de wijzerplaat met floraal decor.
#282“Stilleven met appels en ajuinen”, een miniatuur, olieverf op paneel in vergulde kader, rechts onder gesigneerd.
#681Een smeedijzeren luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
#244Staf Zerk“Het droogdok te Antwerpen”, een schilderij, olieverf op doek, links onder gesigneerd.
#493Een gouden munt. Zuid-Afrika, George V, 1 Sovereign 1930. Au 916,7/1000 7,99 g. Muntersmerk S.A.
A gold coin. South Africa, George V, 1 Sovereign 1930. Au 916.7/1000 7.99 g. Mint mark S.A.No longer availableEstimate: € 550 / 650 -
#5Een lot van 3 zakhorloges waarvan de 2 kleinste gemerkt 800 zilver.
A lot of 3 pocket watches, with the 2 smallest marked 800 silver.No longer availableDim. Ø 6.5 cmEstimate: € 50 / 75