‘Dansende vrouwen met hutten in de achtergrond’, een schilderij in gemengde techniek. Getekend Kilhembe.

'Dancing women with huts in the background', a painting in mixed media. Signed; Kilhembe.
188
80/45 cm
Estimate: 3050
Catalogue #188
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›

  • #127

    ‘Kasteelpoort’. Olieverf op doek. Getekend; B. Heckers.

    'Castle Gate', oil on canvas. Signed; B. Heckers.
    Online only
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #95

    Twee decoratieve Afrikaanse maskers.

    Two decorative African masks.
    Online only
    Dim. Hoogte 30 & 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #111

    Een Afrikaans aardewerken pot met ijzeren vuurschaal.

    An African earthenware pot with iron fire bowl.
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #157

    ‘De bezichtiger’. Olieverf op gemaroufleerd doek.

    'The Visitor'. Oil on canvas.
    Online only
    Dim. 48/68 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #209

    ‘Herfstbos’, olieverf op doek. Getekend.

    'Autumn forest', oil on canvas. Signed.
    Online only
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #228
    Stephan Guorus

    Vijf tekeningen en schilderijen op papier, getekend Stephan Gorus. Vier losse werken en één ingekaderd.

    Five drawings and paintings on paper, by Stephan Gorus. Four pieces are unframed and one is framed.
    Online only
    Dim. 19/23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #122

    Een partij kader bestaande uit drie schilderijen en drie aquarellen.

    A lot of frames consisting of three paintings and three watercolors.
    Online only
    Dim. varia
    Estimate: € 30 / 50
  • #234

    ‘Landschap met windmolen’, olieverf op paneel. Niet getekend.

    ‘Landscape with Windmill’, oil on panel. Not signed.
    Online only
    Dim. 35/27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #224
    J. Camus

    ‘Toreador voor een schietschijf’, olieverf op paneel. Een naïef symbolistisch werk. Getekend J. Camus.

    'Toreador for a shooting target', oil on panel. A naive symbolist work. Signed J. Camus.
    Online only
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #155

    ‘Een koppel kippen’, acryl op doek. Een art-brut schilderij, niet getekend.

    ‘A couple of chickens’, acrylic on canvas. An art brut painting, not signed.
    Online only
    Dim. 81/41 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #149
    Victor Renty

    ‘Landschap met knotwilgen’, olieverf op doek. Een expressionistisch werk in groentinten met roze, getekend V. Renty ‘74.

    'Landscape with pollard willows,' oil on canvas. An expressionistic work in shades of green with pink, signed V. Renty '74.
    Online only
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #229
    Christian Claerebout

    ‘Marine’, gemende techniek op papier. Getekend Claerebout.

    'Marine', mixed media on paper. Signed Claerebout.
    Online only
    Dim. 20/31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #123

    Een partij kaders bestaande uit grafiek, tekeningen en offset reproducties.

    A lot of frames consisting of prints, drawings, and offset reproductions.
    Online only
    Dim. gevarieerd
    Estimate: € 30 / 50
  • #139

    ‘Stilleven met druiven en perzikken’, olieverf op doek. Onleesbaar getekend.

    'Still Life with Grapes and Peaches', oil on canvas. Signed illegibly.
    Online only
    Dim. 20/30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #250

    “Chioggia - Venetië”, een schilderij, olieverf op beschadigd gemaroufleerd doek.

    "Chioggia - Venice", a painting, oil on damaged marouflaged canvas.
    Online only
    Dim. 36 x 45 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #232

    ‘Schepen op een kanaal’, olieverf op paneel. Getekend R. De Vis. Vermoedelijk 19e eeuw, met schade.

    Online only
    Dim. 25/35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #146

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pirelli.

    "Flower still life," a painting, oil on canvas, signed Pirelli.
    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #306
    Diane Bijl

    Drie landschapsschilderijen, getekend D. Bijl. Olieverf op doek.

    Three landscape paintings, signed D. Bijl. Oil on canvas.
    Online only
    Dim. 80/60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #150

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Van Genechten en gedateerd 1963.

    "Flower still life," a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed J. Van Genechten and dated 1963.
    Online only
    Dim. 49 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #148
    Y. Lefevre

    ‘Boszicht’, olieverf op doek. Een impasto schilderij, getekend Y. Lefevre, ‘59.

    'Boszicht', oil on canvas. An impasto painting, signed Y. Lefevre, '59.
    Online only
    Dim. 65/110 cm
    Estimate: € 30 / 50

  • #63

    Zeven chromo albums. Gulliver’s reizen, 2 X Sprookjes van Perrault, 2 X De Drie Musketiers, Jagers op wilde dieren & zoologie. De boeken zijn compleet en in goede staat.

    Seven chromo albums. Gulliver's Travels, 2 X Fairy Tales by Perrault, 2 X The Three Musketeers, Hunters of Wild Animals & Zoology. The books are complete and in good condition.
    Online only
    Dim. 35/33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #315

    Een set van twee decoratieve bloemstillevens. Draagt handtekening, Verhees en onleesbaar.

    A set of two decorative floral still lifes. Signed by Verhees and unreadable.
    Online only
    Dim. 22,5 x 17 & 24 x 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #208

    Twee vierkante sierbordjes van meerkleurig Limoges porselein.

    Two square decorative plates of multicolored Limoges porcelain.
    Online only
    Dim. 17/17 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #67

    Een lot van 6 Chinees porseleinen kommen waarvan één gelijmd, toegevoegd 4 lepels.

    A lot of 6 Chinese porcelain bowls, one of which is repaired, with 4 spoons added.
    Online only
    Dim. h 6 x Ø 11.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #42

    Twee beeldengroepjes van biscuit. Met schade.

    Two groups of biscuit figures. With damage.
    Online only
    Dim. Hoogte 22 & 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #172

    Een lotje van 4 oude glazen, 3 x St. Pauli Girl (één met schilfer), en een glas met koningin Astrid?

    A set of 4 old glasses, 3 x St. Pauli Girl (one with a chip), and a glass featuring Queen Astrid?
    Online only
    Dim. h 14 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #69

    Een groot kuisbeeld van gepatineerd plaaster.

    A large cleaning sculpture of patinated plaster.
    Online only
    Dim. H 89, B 51 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #10

    Drie Delfts blauw keramische voorwerpen gemerkt ‘De Porseleyne Fles’, bestaande uit 2 bordjes en een vaasje.

    Three Delft blue ceramic items marked 'De Porseleyne Fles', consisting of 2 plates and a small vase.
    Online only
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #299

    Een lot van 4 replica middeleeuwse ridder zwaarden. Enkele gemerkt “made in Spain”, sporen van oxidatie. Bijgevoegd scimitar gemerkt “Cimitarra”, met breuksporen aan het handvat.

    A lot of 4 replica medieval knight swords. Some marked "made in Spain", showing signs of oxidation. Included scimitar marked "Cimitarra", with traces of breakage on the handle.
    Online only
    Dim. 104 & 101 & 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #158

    Een tinnen lampvoet met namaak kaars als fitting.

    A pewter lamp base with a fake candle as a socket.
    Online only
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #81

    Een glazen art-deco koekjesdoos met tinkleurig deksel, gemonogrammeerd.

    A glass art-deco cookie jar with a tinted lid, monogrammed.
    Online only
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #322

    Een handgeknoopt Oosters tapijt. Beetje slijtage aan de rand.

    A hand-knotted oriental carpet. Slight damage to the edge.
    Online only
    Dim. 178/122 cm
    Estimate: € 30 / 50

Online Only Varia 15 December 2025

Op Maandag 15 december wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 3,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot. On Monday 15 december, lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 3,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

15 December 2025 22:00

Auction day: 15 December 2025 22:00