Other lots by Goebel, Germany
-
#519Goebel, Germany“To keep you warm”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Op houten stoeltje.
Pour vous tenir chaud. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. Sur chaise en bois.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#518Goebel, Germany“Maria”. Een beeldje van meerkleurig biscuit.
Maria. Une figurine de biscuit multicolore.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#600Goebel, Germany“Schoolmeisje” & “Meisje in wagentje”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van Nina Marco.
Écolière & Girl in trolley. Une paire de figurines en biscuit multicolore de la série Nina Marco.No longer availableDim. h: 14 & 9 cmEstimate: € 30 / 40 -
#595Goebel, Germany“Meisje met beer” & “Jongetje met mandoline” Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van Nina Marco.
Fille à l'ours & Garçon à la mandoline Une paire de figurines en biscuit multicolore de la série Nina Marco.No longer availableDim. h: 15 & 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#590Goebel, GermanyDrie beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks “Weihnacht”. Onderaan gemerkt. No. 13887-76; 4204314 & 4611217.
Trois figurines en porcelaine multicolore de la série Weihnacht. Marquées en bas. N° 13887-76 ; 4204314 & 4611217.No longer availableDim. h: 19 & 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#605Goebel, Germany“Hello World”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Hummel Club Exclusive edition 1989/90. Onderaan gemerkt. No. 429.
Hello World. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Hummel Club Exclusive edition 1989/90. Marquée en bas. N° 429.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 35 / 50 -
#672Goebel, Germany“Frühling” & “Herbst”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 141 3/o & 142 3/o. Onderaan gemerkt.
Frühling & Herbst. Une paire de figurines en biscuit multicolores de la série M.I. Hummel. No. 141 3/o & 142 3/o. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#625Goebel, Germany“Meisje met hondje” & “Meisje op stoel”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van Nina Marco.
Fille avec chien & Fille sur chaise. Une paire de figurines en biscuit multicolore de la série Nina Marco.No longer availableDim. h: 15 & 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#645Goebel, Germany“Bruder’. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 95. Onderaan gemerkt.
Bruder. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 95. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 35 / 50 -
#640Goebel, GermanyEen lampenvoetje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Kleine schilfer aan een haarlokje.
Un pied de lampe en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué. Petit éclat sur une mèche de cheveux.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#1Goebel, Germany“Kievit”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Vanneau. Une figurine en porcelaine multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 70
Other lots in this auction
-
#650Een handgemaakte vaas van Italiaans groen glas.
Un vase en verre vert italien fait à la main.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#535Een paar moderne papieren lampionnen in collagestijl.
Une paire de lanternes en papier de style collage moderne.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#205Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale diamant van +- 0,70 ct. FVVS1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central de +- 0,70 ct. FVVS1 et de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,48 ct.No longer availableDim. 4,22 gEstimate: € 1800 / 1900 -
#358Willy VandersteenSuske en Wiske. Rode Reeks. De Sprietatoom, De Wilde Weldoener, De Kaartendans, De Kwakstralen, De Nerveuze Nerviërs, De Apekermis (2 kleuren, eerste uitgaven). Evenals de nummers 67, 68, 82, 83, 86, 90, 100, 102, 112, 116, 133, 141 (4 kleuren) en De Stemmenrover en De Texas Rakkers zonder omslag. 20 stuks, sletig.
Suske en Wiske. Série Rouge. De Sprietatoom, De Wilde Weldoener, De Kaartendans, De Kwakstralen, De Nerveuze Nerviërs, De Apekermis (2 couleurs, 1es éditions). Ainsi que les numéros 67, 68, 82, 83, 86, 90, 100, 102, 112, 116, 133, 141 (4 couleurs) et De Stemmenrover et De Texas Rakkers sans couvertures. 20 pièces, usées.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#212Een gebeeldhouwde en gepatineerde tweezitsbank en een fauteuil in Lodewijk XVI-inspiratie, bekleed met beige fluweel. We voegen er een witgepatineerd bijzettafeltje met gecanneerd blad onder glas aan toe.
Un canapé et fauteuil deux places sculptés et patinés d'inspiration Louis XVI, tapissés de velours beige. Nous avons ajouté une table d'appoint patinée blanche avec plateau canné sous verre.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#602“Driekoningenzanger”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening ‘N.G.’.
“Chanteur d’Epiphanie”. Huile sur panneau. Signé 'N.G.'.No longer availableDim. 25,5 x 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#261Zes aardewerken tegels met een meerkleurig decor van een vogel in een kooi. Delft, XIXe eeuw.
Six carreaux de faïence à décor multicolore d'un oiseau en cage. Delft, XIXème siècle.No longer availableDim. 38 x 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#528Een breed gepolychromeerd vogelmasker. West-Afrika.
Un large masque d'oiseau polychrome. Afrique de l'Ouest.No longer availableDim. b: 118 cmEstimate: € 75 / 100 -
#612Peeters“Vechtende hanen”. Olieverf op doek.
Combat de coqs. Huile sur toile.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#267“Jezus sterft aan het kruis”. De twaalfde kruiswegstatie van gepolychromeerd plaaster. Enkele beschadigingen bovenaan.
Jésus meurt sur la croix. La douzième station de la croix en plâtre polychrome. Quelques dégâts au sommet.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 100 / 150 -
#632“Twee figuren”. Een gewassen pentekening op papier. Draagt handtekening.
Deux figures. Un dessin en lavis sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#97Twee gebeeldhouwde houten wandreliëfs, waarbij een met voorstelling van Christus en één met voorstelling van Mozes met de tien geboden.
Deux reliefs muraux en bois sculpté, l'un représentant le Christ et l'autre représentant Moïse avec les dix commandements.No longer availableDim. h: 54 & 81 cmEstimate: € 100 / 120

