Similar lots by type
-
#230“Abstracte compositie in pasteltinten”, gemengde techniek op papier, gesigneerd Jos Blomme.
"Abstract composition in pastel tones", mixed media on paper, signed by Jos Blomme. -
#25Een oude koffer voor het vervaardigen van grafiek.
An old case for making prints. -
#24PanasonicEen vintage walkman, Panasonic Touch’n’Tune auto reverse. Riemclip afgebroken/manco.
A vintage walkman, Panasonic Touch’n’Tune auto reverse. Belt clip broken/missing. -
#172Een lotje van 4 oude glazen, 3 x St. Pauli Girl (één met schilfer), en een glas met koningin Astrid?
A set of 4 old glasses, 3 x St. Pauli Girl (one with a chip), and a glass featuring Queen Astrid? -
#212Een lot van 2 art-deco bonbonnières, Booms glas, toegevoegd een Doyen vaas met schilfer aan de rand.
A lot of 2 art-deco candy dishes, Booms glass, with an added Doyen vase with a chip on the edge. -
#21Burroughs“Burroughs Ten Key”, een vintage elektrische rekenmachine uit 1955, met originele afdekhoes en bijhorende rollen.
"Burroughs Ten Key", a vintage electric calculator from 1955, with original cover and accompanying rolls. -
#23Een vintage vaas, kleurloos en bordeauxrood in de massa gekleurd.
A vintage vase, colorless and burgundy tinted in the mass. -
#136Roger Hebbelinck“Straatje te Brugge”, een ets/aquatint, gesigneerd.
"Street in Bruges", an etching/aquatint, signed. -
#167Een paar West Germany vaasjes. Gemerkt 514/14.
A pair of West Germany vases. Marked 514/14. -
#14Een blauw-witte porseleinen vaas.
A blue and white porcelain vase. -
#250“Chioggia - Venetië”, een schilderij, olieverf op beschadigd gemaroufleerd doek.
"Chioggia - Venice", a painting, oil on damaged marouflaged canvas. -
#215Een koperen kruitbus waarvan de verdeelkop ontbreekt, James Dixon & sons.
A copper powder flask missing the dispenser head, James Dixon & Sons. -
#26“Souvenir van den oorlog”, een lot van 3 boekjes met foto’s van de eerste wereldoorlog bestaande uit postkaarten van Ypres en Zeebrugge, en foto’s: L’Yser.
"Souvenir of the war", a lot of 3 booklets with photos of the first world war consisting of postcards from Ypres and Zeebrugge, and photos: L'Yser. -
#15Een Chinees porseleinen vaas, famille jaune, met pauwen in het decor.
A Chinese porcelain vase, famille jaune, with peacocks in the decoration. -
#4Een gevarieerd bronzen lot bestaande een baardmankruikje en een bel.
A varied lot of bronze items consisting of a beardman jug and a bell. -
#126‘Zeilboot’, een vintage foto in kader.
'Sailing boat', a vintage photo in frame. -
#2Een set van 5 porseleinen borden met Nederlandse wapenschilden: Holland, Gelderland, Overijssel, Utrecht en Groningen.
A set of 5 porcelain plates with Dutch coats of arms: Holland, Gelderland, Overijssel, Utrecht, and Groningen. -
#10Een lot van 2 Chinees porseleinen gemberpotten, famille jaune, met spelende kinderen in het decor.
A pair of 2 Chinese porcelain ginger jars, famille jaune, depicting playing children in the design. -
#16Een grote blauw witte Chinees porseleinen schotel, chipje.
A large blue and white Chinese porcelain dish, small chip. -
#22Rupel - BoomEen art-deco vaas, groen glas met een decor in goudverf, Rupel-Boom.
An art deco vase, green glass with a gold-painted decoration, Rupel-Boom. -
#146“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pirelli.
"Flower still life," a painting, oil on canvas, signed Pirelli. -
#238Een set van 2 messingen luchters.
A set of 2 brass chandeliers. -
#174Een vintage keramisch bord, onderaan gemerkt 138A Marine Keramos.
A vintage ceramic plate, marked 138A Marine Keramos at the bottom. -
#190Een tète à tète in deels geglazuurd biscuit, gemonogrammeerd PK.
A tête-à-tête in partially glazed biscuit, monogrammed PK.
Other lots in this auction
-
#124Een partij van vier kaders, twee aquarellen en twee offset prints.
A lot of four frames, two watercolors, and two offset prints. -
#235Een ronde verlengbare tafel met vier stoelen in Lodewijk XVI stijl. De stoelen zijn licht gepatineerd met olijfgroene bekleding. De tafel heeft een beetje schade aan het blad.
A round extendable table with four chairs in Louis XVI style. The chairs have a light patina with olive green upholstery. The table has some damage to the top. -
#5Vijf borden, een grote schotel en een klein schaaltje. Van blauw wit geglazuurd aardewerk. Deels Doornik.
Five plates, a large platter, and a small bowl. Made of blue and white glazed earthenware. Partly Doornik. -
#231‘Venetië’, potloodtekening. Getekend; Karel van Seben, ‘59.
'Venice', pencil drawing. Signed: Karel van Seben, '59. -
#127‘Kasteelpoort’. Olieverf op doek. Getekend; B. Heckers.
'Castle Gate', oil on canvas. Signed; B. Heckers. -
#91Cours d’algèbre élémentaire par B. Lefebvre, S.J. Opschrift op eerse blad, stukje manco op pagina 2.
Elementary algebra course by B. Lefebvre, S.J. Inscription on first page, small piece missing on page 2. -
#8Een kraagvaas van meerkleurig Chinees porselein, famille rose. Onderaan gemerkt.
A collar vase made of multicolored Chinese porcelain, famille rose. Marked at the bottom. -
#161Een gietijzeren vleesmolen, gemerkt ALEXANDERWERK.
A cast iron meat grinder, marked ALEXANDERWERK. -
#227‘Plia’, een vintage plooistoel ontworpen door Giancarlo Piretti (1940). Met een grote barst in het zitvlak. Model uit 1968, de zit wordt nog steeds gemaakt.
'Plia', a vintage folding chair designed by Giancarlo Piretti (1940). With a large crack in the seat. Model from 1968, the seat is still in production. -
#335F.T.Een druiventonnetje met onderschaal en likeurset in Vlaams aardewerk. ‘Belgium 126’. Met zes ‘glaasjes’ waarvan één gebroken.
A grape barrel with undersaucer and liqueur set in Flemish earthenware. 'Belgium 126'. With six 'glasses', one of which is broken. -
#323Een lot van 15 glazen, Booms glas, 5 x 11 cm, 5 x 9 cm en 5 x 6 cm hoog.
A lot of 15 glasses, Booms glass, 5 x 11 cm, 5 x 9 cm, and 5 x 6 cm tall. -
#315Een set van twee decoratieve bloemstillevens. Draagt handtekening, Verhees en onleesbaar.
A set of two decorative floral still lifes. Signed by Verhees and unreadable.

