Similar lots by type
-
#585Kenzoki
Drie verschillende vaporisators eau de parfum van 10 ml en één van 90 ml met cd en boekje in een cadeauverpakking.
Trois vaporisateurs divers d’eau de parfum de 10 ml et un de 90 ml avec CD et livret dans l’emballage de cadeau.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#800Guerlain
Twee deodorants van 100 ml en twee gel mousses van 150 ml en één lotion van 75 ml. We voegen er een facsimile bij van 1998.
Deux déodorants de 100 ml et deux gels mousses de 150 ml et un lotion de 75 ml. Nous ajoutons un fac-similé de 1998.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#608
“De jonge jager”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Le jeune chasseur”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 200/220 -
#435Guerlain
“Jardins de bagatelle”. Een eau de parfum van 15 ml en van 75 ml in cadeauverpakking. Twee vaporisators.
“Jardins de bagatelle”. Une eau de parfum de 15 ml et de 75 ml dans son emballage cadeau. Deux vaporisateurs.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#204
“Twee nimfen en een engeltje”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van arduin. Naar een werk van Math. Moreau.
“Deux nymphes et un angelot”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après un modèle de Mathurin Moreau.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 300/500 -
#408
Een buste van een jonge edelman van grijsgepatineerd terracotta op een rood marmeren sokkel. naar een werk van Houdon.
Buste d’un jeune noble en terre cuite à patine grise sur socle en marbre rouge. D’après Houdon.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120/200 -
#636
Een Afrikaans beeld van gesculpteerd hout. Mumuye-stam, Nigeria.
Sculpture africaine en bois. Mumuye, Nigeria.No longer availableDim. H 124 cmEstimate: € 140/160 -
#627
“Water voor een reiziger”. Een groep van bruingepatineerd brons op een sokkel van marmer en arduin. Naar een werk van Rancoulet.
“De l’eau pour un voyageur”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en marbre et pierre de taille. D’après un modèle de Rancoulet.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200/240 -
#651
Een krijger van gesculpteerd ebbenhout. Afrikaans werk. Wapens ontbreken.
Guerrier en ébène sculpté. Travail africain. Armes manquent.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 60/120 -
#520Christian Dior Poison
Twee vaporisators: een esprit de parfum van 10 ml en een eau de Cologne van 100 ml.
Deux vaporisateurs: un esprit de parfum de 10 ml et une eau de Cologne de 100 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#748
Twee kerkkandelaars van verguld brons in barokke stijl. Met lichtjes afwijkende versiering.
Deux candélabres d’église en bronze doré de style baroque. Les décorations diffèrent légèrement.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80/120 -
#761
Een leeuw van gebeeldhouwd marmer met glazen oogjes.
Lion en marbre sculpté. Yeux en verre.No longer availableDim. 21 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#656De Potter
“Gezin”. Een aardewerken beeld met druipglazuur. Gesigneerd.
“Famille”. Statuette en faïence à glaçure coulée. Signée.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 200/240 -
#510Christian Dior
Twee flesjes Amphore de parfum 7,5 ml en Diorissimo 7,5 ml. Eén in gesloten verpakking.
Deux flacons: Amphore de parfum 7,5 ml et Diorissimo 7,5 ml. Un dans l’emballage fermée.No longer availableEstimate: € 60/120 -
#613
“Jongen en meisje met vogeltjes”. Twee beelden van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. Naar werken van Aug. Moreau.
“Garçon et fille aux oiseaux”. Deux sculptures en bronze à patine foncée sur socles en marbre noir. D’après Auguste Moreau.No longer availableDim. H: 46 cmEstimate: € 200/240 -
#146
“Jager te paard”. Beeld van donker gepatineerd brons.
“Chasseur à cheval”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableEstimate: € 1200/1800 -
#670
“Ondeugend meisje op stoel”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Juan Clara.
“Quoi faire maintenant?...”. Sculpture en bronze à patine brune d’après Juan Clara.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60/100 -
#609
Twee voorstellingen van een engeltje, resp. met een fakkel en een boog. Bruingepatineerd brons op arduinen sokkels. Naar werken van Levy.
Deux représentations d’un angelot, respectivement avec torche et avec arc. Bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après des modèles de Lévy.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200/300 -
#526
“Le forgeron” & “Le fondeur”. Twee beelden van donkergepatineerd zamak op houten voetstuk.
“Le forgeron” et “Le fondeur”. Deux sculptures en régule à patine foncée. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 64 & 57 cmEstimate: € 80/120 -
#601Jules Moigniez
“De uil”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van groen marmer. Postume geut.
“Le hibou”. Sculpture en bronze à patine brune sur base en marbre vert. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 400/500 -
#628
“Romantisch koppel”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van arduin en bruin marmer. Naar een werk van Aug. Moreau.
“Couple romantique”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille et de marbre brun. D’après un modèle d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/240 -
#610Guy Laroche
“Fidji”. Een vaporisator eau de toilette van 50 ml en zeep in een schelp. In een cadeauverpakking.
“Fidji”. Un vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et un savon dans une coquille. Emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#673
“Jongen op paal”. Beeldje van donker gepatineerd brons. Naar een werk van Boverie.
“Garçon sur un poteau”. Statuette en bronze à patine foncée. D’après Boverie.No longer availableDim. H 36 cmEstimate: € 100/120 -
#678Suzanne Bizard
“Kind met twee manden”. Beeldje van donker gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Enfant et deux corbeilles”. Statuette en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#323
Een miniatuur reliekschrijntje met een waszegel met recto Christus aan het kruis en het Agnus Dei op de verso.
Reliquaire miniature au cachet en cire. Le Christ crucifié sur un côté, l’Agnus Dei sur l’autre.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 80/120 -
#683Albert Schultz
Een bloemenmeisje in galvanoplastie op terracotta. Gesigneerd.
Fille aux fleurs en galvanoplastie sur terre cuite. Signée.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100/180 -
#133
Kleine albasten buste met marmeren voetstuk. Omstreeks 1900.
Petit buste en albâtre sur socle en marbre. Vers 1900.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 35/45 -
#737Swarovski
Twee witmetalen houders met resp. drie grote en negen kleine bloemen van geslepen kristal. We voegen er twee kristallen bloempjes en een kerstboompje van geslepen gekleurd kristal aan toe. Allen gemerkt.
Deux supports en métal blanc contenant resp. trois grandes et neuf petites tulipes en cristal taillé. Nous ajoutons deux petites fleurs et un arbre de Noël en cristal taillé. Chaque pièce avec marque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#606
Een slaapkamer van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer, versierd met een ingelegd decor van bloemen en kastanjetakken, bestaande uit een asymmetrische garderobekast met spiegeldeur, een ladenkast met drie grote en twee kleine laden en marmeren blad, een bed, een nachtkastje met marmeren blad, twee stoelen en een grote spiegel. Tijdperk art nouveau.
Chambre à coucher en acajou et placage de bouleau taché. Décor marqueté de fleurs et de branches de châtaignier. comprenant une garde-robe asymétrique à une porte au miroir, une commode à trois grands et deux petits tiroirs à tablette de marbre, un lit simple, une table de chevet à tablette de marbre, deux chaises et un grand miroir. Epoque art nouveau.No longer availableEstimate: € 2000/3000 -
#832
Een paar zuiltjes van witgeaderd zwart marmer met gecanneleerde schacht.
Paire de colonnettes en marbre noir veiné blanc. Fût cannelé.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 120/180 -
#9
Een lot van vier missalen:- “Petit Paroissien”. Ed. Lelong, Bruxelles. Met ivoren omslag.- “Volks misboek en vesperale”. Ed. Benediktijnen Abdij Affligem. 1961.- “Parroisien romain”. Ed. Butzon & Bercker. Met bakelieten omslag en in origineel etui. Omstreeks 1900.- “Parroisien romain”. Ed. A. Mame et Fils Tours. 1864. Omslag bekleed schildpad en versierd met een koperen reliëf van de H. Theresia.
Lot de quatre missels:- “Petit Paroissien”. Ed. Lelong, Bruxelles. Couverture en ivoire.- “Volks misboek en vesperale”. Ed. Benediktijnen Abdij Affligem. 1961.- “Paroissien romain”. Ed. Butzon & Bercker. Couverture en bakelite et tui d’origine. Vers 1900.- “Paroissien romain”. Ed. A. Mame et Fils Tours. 1864. Couverture écail et décor en cuivre repoussé représentant Ste-Thérèse.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#782Eugène Fehdmer
“Boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsels.
“Paysage boisé”. Huile sur toile. Signée. Dégâts.No longer availableDim. 43 x 61 cmEstimate: € 200/300 -
#94
“Winters dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Village de campagne en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#743Goebel - M.I. Hummel
Een matroosje, een zingend meisje, een meisje met een biggetje en een meisje met een gieter. Vier beeldjes van meerkleurig porselein. Uitgaven voor de Hummelclub. Onderaan gemerkt.
Petit matelot, fille chantant, fille au porcelet et fille à l’arrosoir. quatre statuettes en biscuit polychrome. Editions du Hummelclub. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#187Louis Vuitton
Een handtas. Model Bedford. Gemerkt en gemonogrameerd Vernis.
Sac à main modèle Bedford. Marque et monogrammé vernis.No longer availableEstimate: € 320/360 -
#361Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 80/120