#161
“La veuve et son curé”, een gravure.
"The widow and the priest", an engraving. -
#81
Een houten notenkraker in de traditionele vorm van een soldaat.
A wooden nutcracker in the traditional form of a soldier. -
#155
Een massief houten opvouwbare Dagobert stoel.
A solid wood folding Dagobert chair. -
#189
Een Chinees porseleinen vaas met figuratief decor en bijgevoegd vaasje met landschap. Onderaan gemerkt.
#213
Een set van 2 Afrikaanse bustes. De dame heeft een schade aan de neus.
A set of 2 African busts. The lady has damage to the nose. -
#67Paul HellerPeriod: 1935
Een vaas in Booms glas met gouden accenten, ontworpen door Paul Heller. Schilferschade aan de rand.
#200Rauner
Een vintage elektrisch Rauner orgeltje in draagkopper, één zwarte toets ontbreekt.
A vintage electric Rauner organ in carrying case, one black key missing. -
#163
Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
#62
Een uit kunststof vervaardigde bekervaas met engelachtig figuur in het reliëf.
A cup-shaped vase made from plastic with an angelic figure in relief. -
#222
#230
A lot of stoneware consisting of two small jugs, two vases (chip on the largest one), and two stones.