#61Een lot boeken allerlei:- “L’aviation - I. Des origines à 1914”. Een Stickerboek uit 1954 door Hergé. Incompleet.- “Rome - Fragments”. Annick Blavier. Ed. Franck Bordas, 1999.- “Afghan carpets & kilims”. - Revue technique automobile - Volkswagen Polo ‘1982.- Tentoonstellingscatalogus Mons Wien 1980 - 1981.
Un album de cartes postales sur le thème de la famille royale, notamment en ce qui concerne Léopold III.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60
#105Zeefdruk op doek naar Collignon.
#273Een paar geglazuurd aardewerken tempelleeuwen met bal.
#208Een paar reproducties met zichten op Mechelen.
#282Tweeledig eikenhouten buffet in Henri II-stijl. Zwaar te restaureren.
#31“Lucas 14:33”. Een reproductie.
#203Twee designvazen van meerkleurig Muranoglas.
#88Drie groenteschalen en een sauskom van wit metaal. De sauskom gemerkt van Bohrmann, Frankfurt.
Trois légumiers et une saucière en métal blanc. Le bol à sauce marqué par Bohrmann, Francfort.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#107Een lot porselein, bestaande uit een Japans theepotje en zalfdoosje en een Chinees vaasje. Het tweede onderaan gemerkt.
#143Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
#93Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.