Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De acteur”. Een lithografie”. Gesigneerd, genummerd 32/50 en gedateerd ‘95 buiten de plaat.
Wanten

“De acteur”. Een lithografie”. Gesigneerd, genummerd 32/50 en gedateerd ‘95 buiten de plaat.

“L’acteur”. Litho. Signée, numérotée 32/50 et datée 95 hors planche.
Online only
Dim. 57 x 40 cm
SKU: 2608200064.
Category: Grafiek.
Auction day: 26 August 2020 20:00
Catalogue #64
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #65
    Dries Vandenbroeck

    “Vrouwenhoofden”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 17/20 buiten de plaat.

    “Têtes de femmes”. Litho. Signée et numérotée 17/20 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 48 x 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #48
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Sint Nicolaasplaats te Antwerpen”. Een kleurenets.

    “Place Saint-Nicolas à Anvers”. Eau forte en couleur.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23 x 35 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #83

    Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.

    Deux reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam .
    No longer available
    Online only
    Dim. 90 x 109 & 93 x 93 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #37
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Visser onder een knotwilg”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 9/50 buiten de plaat.

    “Pêcheur sous une saule”. Eau forte. Signée et numérotée 9/50 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x 15 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #77

    Twee etuis met resp. een vierdelig en een tweedelig serveerbestek met zilveren handvatten, waarbij het tweede met vermeil.

    Deux étuis, un avec un couvert de service en deux pièces, l’autre à un couvert de service en 4 pièces. Le premier avec vermeil.
    No longer available
    Online only
    Dim. 63 x 51 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #61
    Johan Luc Jacops

    Een lot van vijf etsen. Allen gesigneerd, genummerd en gedateerd.

    Lot de cinq eaux fortes. Signées, numérotées, datées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14,5 x 10 - 31,5 x 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #137

    Een lot van vijf etsen, o.a.: Hendrik Schaefels & Fred Couzy.

    Un lot de cinq eaux-fortes, entre autres: Hendrik Schaefels & Fred Couzy.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 60
  • #47
    F. Van Giel

    "Vechtende hanen". Een ets. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 15/100 buiten de plaat. Glas gebarsten.

    “Coqs se battant”. Eau forte. Signée et numérotée 15/100 hors planche. Verre cassé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 31,5 x 24,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #86

    “Zonder titel, 1980 (ordine e disordine)”. Een kunstdruk naar een werk van Alighiero Boetti.

    “Sans titre, 1980 (ordine e disordine)”. Edition d’art d’après Alighiero Boetti.
    No longer available
    Online only
    Dim. 110 x 97 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #88
    Frans Van Giel

    “Moeder en Kind”. Droge naald. Gesigneerd binnen en buiten de plaat, gedateerd 1956 en genummerd 23/30.

    Mère et enfant. Pointe sèche. Signée dans et hors planche, datée 1956 eet numérotée 23/30.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26,5 x 19,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #97
    Norbert Ceulemans

    “Antwerpen anno 1985”. Gesigneerd buiten de plaat.

    Anvers en 1985 . Signé à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 76 x 115 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #53
    H. Van de Velde
    Period: 1895-1978

    Een paar duinzichtjes, etsen. Beide gesigneerd en genummerd op 25 exemplaren buiten de plaat.

    Paire de vue des dunes. Eaux fortes. Signées et numérotées sur 25 exemplaires hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14?5 x 21,5 & 10 x 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #52
    Leon Ost

    “Sleepschip”. Een ets. Gesigneerd, genummerd 9/10 en gedateerd ‘86 buiten de plaat.

    “Remorqueur”. Eau forte. Signée, numérotée 9/10 et datée ‘86 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x 29,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #95

    Een lot van vijf werken, waarbij olieverf op papier en lithografieën. Een gesigneerd van Patris en met opdracht.

    Un lot de cinq oeuvres, dont des huiles sur papier et des lithographies. Une signée ‘Patris’ et dédicace.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #67
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Vlaaikensgang - Zonnestralen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 16/101 buiten de plaat.

    “Vlaaikensgang - Zonnestralen”. Eau forte. Signée et numérotée 16/101 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #54

    “Il caso interessante”. Een ingekleurde gravure.

    “Il caso interessante”. Gravure colorée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #57
    Jaak Gorus
    Period: 1901 - 1981

    “Landschap”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Paysage”. Eau forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 3,5 x 7,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #38

    “Straatzicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Vue d’une rue”. Eau forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 16,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #56
    Julien Severin

    “Plattelandszicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Vue de campagne”. Eau forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 10 x 13 cm
    Estimate: € 20 / 25

Other lots in this auction

  • #172

    Een paar dekselvazen van Imariporselein met bloemendecors. Enkele randschilfers en een restauratie aan één van de deksels.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine Imari décors de fleurs. Quelques éclats au rebord et une restauration sur un couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #72

    Tweekleurige glazen vaas met voetstuk.

    Vase sur piédouche en verre bicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #111

    Een gesculpteerd ivoren Christus. XIXe eeuw.

    Un Christ en ivoire sculpté. XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #140

    Een affiche van Keith Haring.

    Une affiche par Keith Haring.
    No longer available
    Online only
    Dim. 54 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #100

    “Missale Romanum”. Een Romeinse missaal, uitgegeven in 1899. Met diverse religieuze illustraties.

    “Missale Romanum”. 1899.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #199

    Een halluchtertje met een glazen coupe met een landschapsdecor.

    Lustre de vestibule à coupe en verre décorée d’un paysage.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #3

    Een factice van roze kristal.

    Factice en cristal rose.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #158

    “Zoölogie”. Een album met chromo’s uit het midden van de XXste eeuw.

    ”Zoologie”. Un album de chromos, mi XXième siècle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #145

    Een knobbelvaas en een wijwatervaatje van meerkleurig Delfts aardewerk. Beide gerestaureerd. XIXe eeuw.

    Un vase à nodule et un bénitier en faïence de Delft polychrome. Restaurations. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 & 44 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #58

    “Wandelaars in een romantisch landschap”. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd. In de geest van de XIXe eeuw. Beschadiging aan de kader.

    “Promeneurs dans un paysage romantique”. Huile sur panneau. Cadre abîmé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #130

    Lot boeken. Van Isacker/Van Uytven, “Antwerpen. Twaalf eeuwen geschiedenis en cultuur”. Ed. Mercatorfonds 1986 (in huls). Voet, “De Gouden Eeuw van Antwerpen”, Ed. Mercatorfonds 1973 (in huls). Haesaerts (vert. Mesotten), “Sint-Martens-Latem, gezegend oord van de Vlaamse Kunst”, Ed. Mercatorfonds 1982 (in huls). “Benedictus Pater Europae”, Ed. Mercatorfonds 1980 (in huls). “Gent. Apologie van een rebelse stad”, Masereelfonds 1989 (in huls). “Vlaamse Kunst van de oorsprong tot heden”, Masereelfon(..)

    Lot de livres.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 300 / 400
  • #76

    Een lot verzilverd en wit metaal, bestaande uit een ovaal dienblad, een ijsemmer, een opwarmsetje voor een cognacglas en zes theeglazen.

    Lot de métal argenté et métal blanc.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online-Only veiling van 26 augustus 2020

Op 26 augustus wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On August 26th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

26 August 2020 20:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2020 20:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More