#442Takeuchi SeihoPeriod: 1864 - 1942“Wevend koppel.” Japanse houtblokdruk.
“Weaving couple.” Japanese woodblock print.No longer availableDim. 16 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#570Een 18 karaats wit gouden ring bezet diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale robijn van ± 0,40 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds and baguettes with a combined weight of ± 0.60 ct. and a central ruby of ± 0.40 ct.No longer availableDim. 3,72 gEstimate: € 400 / 500 -
#517Een Perzische Kulah Khud helm met een gedamasceerd en geciseleerd decor versierd. Boven op de bolle helm een vierhoekige punt en twee aigrettehouders en achteraan een maliënlap. XIXde eeuw.
#402Keith Haring Foundation“Andy Warhol”. Een litho op papier, binnen de plaat gesigneerd Keith Haring foundation met watermerk, genummerd 29/150.
“Andy Warhol”. A lithograph on paper, signed within the plate Keith Haring foundation with watermark, numbered 29/150.No longer availableDim. 47,5 x 47,5cmEstimate: € 100 / 150 -
#372H. Bettens“Gestileerd figuur”. Een tekening, pastel op papier. Gesigneerd onderaan.
#46Een grote staande kapstok in de stijl van Thonet met een afneembaar bovendeel.
A large standing coat rack in the style of Thonet with a removable top.No longer availableDim. h 203 cmEstimate: € 80 / 120 -
#484BeloutchEen Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 56433.
#50Een paar 14 karaats wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
A pair of 14 karat white and yellow gold earrings set with diamonds with a combined weight of +- 0.25 ct.No longer availableDim. 2,10 gEstimate: € 400 / 500