Other lots in this auction
-
#256A. Broekaart“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 46 cmEstimate: € 30 / 50 -
#108Vier werken bestaande uit: Twee aquarellen “Stilleven met bloemen en peren” (39 x 28 cm) en “Blij in de zetel” (47 x 30 cm), gesigneerd en gedateerd. Een heidelandschap in gemengde techniek, aquarel en pastelkrijt (16 x 22 cm) en “Wind in de zeilen”, een pasteltekening (print), gesigneerd en genummerd 96/120. (19 x 14 cm)
Quatre oeuvres composées de : Deux aquarelles « Nature morte aux fleurs et poires » (39 x 28 cm) et « Heureux assis » (47 x 30 cm), signées et datées. Un paysage de lande en techniques mixtes, aquarelle et craie pastel (16 x 22 cm) et « Le vent dans les voiles », un dessin au pastel (estampe), signé et numéroté 96/120. (19 x 14 cm)No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#40“Jongen met vogelkooi” en “meisje met bloemen”. Twee groepjes van biscuit. Onderaan gemerkt.
« Garçon à la cage à oiseaux » et « Fille aux fleurs ». Deux groupes de biscuit. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cm - 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#120“Stadsgezicht”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
"Paysage urbain". Aquarelle sur papier. Porte la signature.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 17 cmEstimate: € 20 / 40 -
#103Een lot van zes grafische werken met vier zichten op Antwerpen, waarbij twee van Malfliet en twee zichten op Brugge.
Lot de six oeuvres graphiques avec quatre vues d'Anvers, deux de Malfliet et deux de Bruges.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#264Willy Vandersteen“Suske en Wiske”. 37 albums uit de gekleurde rode reeks. Tussen album 136 (De Bokkerijders, 1980) en album 181 (De Perenprins, 1980). Ed. Standaard UItgeverij. Goede staat, lichte slijtage aan enkele.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#265“Kapelaltaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Achter glas.
Autel de la chapelle. Huile sur panneau. Signée. Sous verre.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#238Toon GielenPeriod: 1935 - 2018“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#295E. Gerinckx“Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#106Een siervaasje van Frans porselein met zwanenhals.
Un vase décoratif en porcelaine française avec un col de cygne.No longer availableOnline onlyDim. h:30,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#61Twee herdrukken van XVIe eeuwse gravures, bestaande uit een kaart van Antwerpen en een zicht op de Beurs van Antwerpen door Pieter Van der Borcht.
Deux réimpressions de gravures du XVIe siècle, composées d'un plan d'Anvers et d'une vue de la Bourse d'Anvers par Pieter Van der Borcht.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#91“Straatzicht”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Vue sur la rue". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 80

