#204d’Artois Limoges
#509
Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
A Persian hand-knotted rug with geometric design.No longer availableDim. 330 x 160 cmEstimate: € 120 / 180 -
#477
Een tienzijdig koperen hanglantaarn met groen glas.
A ten-sided copper hanging lantern with green glass.No longer availableDim. 85 x 38 cmEstimate: € 300 / 350 -
#193Rowe-AMI
Een jukebox, Rowe-Ami compact disc, model MMCD1 uit 1994. In werkende staat.
A jukebox, Rowe-Ami compact disc, model MMCD1 from 1994. In working condition.No longer availableDim. 145 x 89 x 68 cmEstimate: € 400 / 600 -
#253
“Naakt Aspasie” Bronzen art-deco beeld. Draagt handtekening ‘Gennarelli’.
#41
Een bronzen beeld van een golfer.
#357
Een art deco vaas in aardewerk met een decor van bloemen en een vogel, A. Dubois, niet gemerkt.
An Art Deco earthenware vase decorated with flowers and a bird, A. Dubois, unmarked.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#330
#472Robert Van HorickPeriod: 1940 -
“Surreëel landschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. “Robert Van Horick - Leerling van Paul Delvaux”. Gedateerd ‘65.
#190
Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met twee centrale robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 1,14 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct. en een grijze parel.
A pair of 18k white gold earrings set with two central rubies weighing approximately 1.14 ct. in total, diamonds weighing approximately 0.32 ct. in total, and a grey pearl.No longer availableDim. 12,78 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#550
Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Edward VII, 1 Pound 1911, Au 916,7/1000 7,99 g.
#153
“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van marmer, onderaan gesigneerd. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.
"Mercury". A bronze statue on a marble base, signed at the bottom. Inspired by a work of Jean Bologne. Delicate casting.No longer availableDim. 57 cmEstimate: € 450 / 550