#106Een lot boeken: “België”, “Filip & Mathilde van België”, “Schatten van de aarde”, “50 jaar Artis-Historia”, Brueghel en zijn tijd”, “De Vlaamse primitieven”, “Rubens en zijn tijd” & “Mexico”. Uitgeverij Artis-Historia.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#17Een tuinvaas van groen gepatineerd gietijzer. Onderdelen los.
Jardinière en fonte à patine verte. En parties amovibles.No longer availableOnline onlyDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cm (Met kap)Estimate: € 30 / 50 -
#120Aghte, AnversEen banjobarometer met gebeeldhouwd houten kast.
No longer availableOnline onlyDim. l: 98 cmEstimate: € 25 / 40 -
#281Een butlerspiegel met messingen lijst met zonnestralen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#250Henri Jozef Pauwels“Hoevezicht met bloesems.” Olieverf op doek, gemaroufleerd. Gesigneerd.
#195Vier gravures:-Jean Cambresin. “Rue Hors Château”. Ingekleurd en gesigneerd buiten de plaat.- “The Pulpit in the Church of St. Gudule, Brussels”. P. Dagobert naar Borremans.We voegen er een gravure met zicht op de Lesse en een ingekleurde gravure met een zicht te Luik aan toe
Quatre gravures:-Jean Cambresin. “Rue Hors Château”. Colorée et signée hors planche.- “The Pulpit in the Church of St. Gudule, Brussels”. P. Dagobert d’après Borremans.Nous y joignons une gravure représentant la Lesse et une gravure colorée de Liège.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#190“Boerin”. Krijttekening. Gesigneerd en gedateerd 1835.
No longer availableOnline onlyDim. 42 x 56 cmEstimate: € 15 / 20