No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#130Een verzilverd metalen staand kruisbeeld en een kruisbeeld van verzilverd metaal en zwart perenhout (beschadigd). We voegen er een wandkruisbeeld aan toe.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#186Berten Speeckaert“Marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#54M. HohnerEen ‘Chromonica II’ mondharmonica in origineel etui.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#149“De boerin”. Een ets naar een werk van A. Bourlard.
#5Een lot van vijf verschillende wollen karpetjes. Enkele met slijtage.
Un lot de cinq carpettes. Quelques usures.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#268Een paar kraagvazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 20 / 40 -
#277“La force”. Een beeld van zamak op houten voetstuk.
No longer availableOnline onlyDim. h: 48 cmEstimate: € 30 / 40 -
#63Val St. LambertEen reeks van drie borrelglaasjes van geslepen kristal in verschillende kleuren. Niet gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 cmEstimate: € 10 / 15 -
#153Pablo“Clown”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Clown”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 30 cmEstimate: € 40 / 60