Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De bevrijding” & “D-Day”. Twee documentatieboeken over de tweede wereldoorlog.

“De bevrijding” & “D-Day”. Twee documentatieboeken over de tweede wereldoorlog.

Online only
SKU: 2706220106.
Categories: Boek, Online Only.
Auction day: 27 June 2022 22:00
Catalogue #106
Estimate: € 25 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #252

    Een lot porselein, bestaande uit twee dekselpotjes van Beiers porselein, een dekeslpotje van Dresden en een kratervaasje van parijs.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 - 21 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #229

    Een barometer- hygrometervan messing en plexi, model ‘Sputnik’. Barst onderaan in het plexi.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #226
    Powell, Bishop & Stonier, Staffordshire

    Een grote aardewerken serveerschotel met decor ‘Tokio’. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #155
    Makkum

    Een blauw-wit aardewerken horlogehouder. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #245
    Mappin & Webb’s, London & Sheffield

    Een verzilverd metalen theepot, koffiepot en suikerpot. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13, 16 & 20 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #262

    “Aphrodite”. Een beeld van kunststof op houten sokkel.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #258

    “Alechinsky”, “Alechinsky sur Rhône”, “Alechinsky 50 ans d’imprimerie”, “Alechinsky Frontières et bordures” en “Alechinsky au pays de l’encre”. Vijf kunstboeken over het werk en leven van Alechinsky.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #210

    Een Chinees hardhouten sokkel met marmeren blaadje en versierd met inlegwerk van parelmoer.

    No longer available
    Online only
    Dim. 18 x 38 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #176
    Anna Club Plush

    Een plushen kat. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #159

    Een lage verguld bronzen kandelaar.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #277
    Lego 383

    “Truck met graafmachine”. Een set in originele doos. 1973.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 30
  • #236

    Een lot verzilverd metaal bestaande uit een fruitschaal, een groentenschotel met deksel en een paar kandelaars.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 - 15 cm Ø 27 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #244

    Een lot van drie messingen eendjes en een modelletje van een Spitfire.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 - 10,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #169
    Goldimari

    Een kleine cachepot van Japans porselein met een Imaridecor. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm Ø: 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #228

    Een houten kistje.

    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 15 x 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #268
    Märklin

    Een lot wagons op schaal HO in originele doosjes: - 4473 lage boordwagen - 4474 lage boordwagen met bulldozer en graafmachine - 4475 lage boordwagen met huif van Märklin - 4509 bananenwagen - 4513 kiepwagen

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #219

    Een schemerlampje met roze opaalglas, gedragen door een bronzen figuurtje.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm (z.k.)
    Estimate: € 30 / 40
  • #259

    “Doisneau 40/44” en “Doisneau Paris”, twee kunstboeken.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 40
  • #251

    Een grote dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerkmet decor van bloemen en vogels en met een Fo-hond op het deksel. Bijgevoegd een kleine vaas, gemerkt van de Porceleyne Fles.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 2& & 52 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #266
    Dickie, Spielzeug

    Een radiogestuurde modelboot op batterijen.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 30
  • #220
    Kaiser Porzellan

    Een porseleinen sierschotel met meerkleurig decor ‘Taiwan’. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 39 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #242

    Een theepot en een kopje met schotel van Meissenporselein. Het eerste stuk met blauw-wit en verguld decor, het tweede met meerkleurig en verguld bloemendecor. beide gemerkt onderaan.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 & 7 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #264
    Hema

    “Aquaracer”. Een radiogestuurd amfibie-autootje. In originele doos.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #257
    Paul Ibou (Paul Vermeersch)
    Period: °Borgerhout, 1939

    “12 owl variations”. Een kunstuitgave met zes gekleurde en uitgesneden pagina’s die twaalf verschillende uilenkoppen vormen. Met drietalige colofon in blinddruk. Ed. Multi-art Press International. Antwerpen, 1970. Door de kunstenaar gesigneerd en genummerd 110/900.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #26
    Serge

    “Compositie met kleuren en silhouetten” (64 x 49 cm). Gouache op papier. Gesigneerd. Toegevoegd “Les resons ou la toupie humaine” (30 x 19 cm). Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1987.

    « Composition avec couleurs et silhouettes » (64 x 49 cm). Gouache sur papier. Signé. Ajout de "Les resons ou la toupie humaine" (30 x 19 cm). Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1987.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #54
    Jos Bogaerts

    “Zicht op kerk”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1942.

    No longer available
    Online only
    Dim. 15,5 x 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #237

    Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.

    Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 & 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #37

    “Chasseur aux écoutes”. Een Franse lithografie naar Charles Vernet.

    "Chasseur aux écoutes". Une lithographie française d'après Charles Vernet.
    No longer available
    Online only
    Dim. 31 x 37 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #108

    Vier werken bestaande uit: Twee aquarellen “Stilleven met bloemen en peren” (39 x 28 cm) en “Blij in de zetel” (47 x 30 cm), gesigneerd en gedateerd. Een heidelandschap in gemengde techniek, aquarel en pastelkrijt (16 x 22 cm) en “Wind in de zeilen”, een pasteltekening (print), gesigneerd en genummerd 96/120. (19 x 14 cm)

    Quatre oeuvres composées de : Deux aquarelles « Nature morte aux fleurs et poires » (39 x 28 cm) et « Heureux assis » (47 x 30 cm), signées et datées. Un paysage de lande en techniques mixtes, aquarelle et craie pastel (16 x 22 cm) et « Le vent dans les voiles », un dessin au pastel (estampe), signé et numéroté 96/120. (19 x 14 cm)
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #175
    Christaulin Aurelias Posivici

    “Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.

    “Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #135

    Een witgepatineerd houten sculptuur op sokkel.

    Sculpture en bois patiné blanc sur socle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #14

    Een krijger van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Zwaard afgebroken.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #177
    Capodimonte

    “Jager”. Een beeld van meerkleurig Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.

    "Chasseur". Une statue de porcelaine italienne multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #217

    Een witmetalen luchter met vijf lichtarmen.

    Lustre en métal blanc à cinq bras de lumière.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 45
  • #295
    E. Gerinckx

    “Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.

    “Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 54 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #239

    “Reebok” & “Haas”. Twee reproducties.

    “Chevreuil” & “Lièvre”. Deux reproductions.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 32 & 33 x 43 cm
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Online-Only 27 Juni 2022

Op Maandag 27 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday June 27th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

27 June 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More