Similar lots by type
-
#10Buren
Een herenhorloge met lederen gedragen polsband.
Une montre pour homme avec bracelet en cuir (usagé).No longer availableEstimate: € 40/80 -
#595Ferdinand AdriaenssensPeriod: 1859 - 1944
“Sluisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ecluse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 31,5 cmEstimate: € 100/140 -
#605
“Hollands herenportret”. Olieverf op doek. XVIIe eeuws met recente restauratie.
“Portrait d’homme hollandais”. Huile sur toile. XVIIe siècle. Restauration récente.No longer availableDim. 68 x 45 cmEstimate: € 400/500 -
#601L. Colderes
“Stilleven met vaas en rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au vase de roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 47 cmEstimate: € 80/100 -
#739L. Van Damme
“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vaches dans le pré”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 100/150 -
#597Jozef HeymansPeriod: 1868 - 1933
“Op de heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 140/200 -
#615
“Het korenmeisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fille aux gerbes de foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#405Albert Ducat
“Bosweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Chemin dans le bois”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 50/80 -
#674Alois van RegemorterPeriod: Lier, 1895-1961
“Heide te Rotselaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bruyère à Rotselaar”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#704Ignace KennisPeriod: 1888-1973
“Tuinzicht vanuit een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de jardin par une fenêtre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#669Ignace KennisPeriod: 1888-1973
“Verlichte woonst bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Maison éclairée au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#712Gregory Richard Coates
“Meeuwen”. Gemengde techniek achter glas. Gesigneerd.
“Goélands”. Technique mixte sous verre. Signée.No longer availableDim. 33 x 58 cmEstimate: € 50/80 -
#632Edward ChappelPeriod: 1859-1946
“Stilleven met oesters en wijn” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux huîtres et vin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 100/180 -
#610A. Devos
“Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Paysage à l’étang”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle.No longer availableDim. 47 x 61 cmEstimate: € 150/200 -
#611O. Mulkens
‘Bloemenstilleven’. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 82,5 cmEstimate: € 100/120 -
#741Alphonse LevyPeriod: 1843 - 1918
“Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1871. Doek gescheurd.
“Port de pêche”. Huile sur toile. Signée et datée 1871. Dégât à la toile.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 300/500 -
#608Mia Van Genesen
“Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 49 cmEstimate: € 100/150 -
#402Claes
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Pseudoniem van Henri Schouten.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée. Pseudonyme d’Henri Schouten.No longer availableDim. 47 x 33 cmEstimate: € 200/240 -
#603Jean de la HoesePeriod: 1846 - 1917
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait d’une bourgeoise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 400/600 -
#593Frans Keelhof
“Personages bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel gebarsten.
“Personnages près d’une ferme”. Huile sur panneau. Signé. Panneau fêlé.No longer availableDim. 44 x 62 cmEstimate: € 120/200 -
#629Mary KennisPeriod: 1899 - 1965
“Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux oignons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 80/100 -
#714
“Abstracte compositie”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Composition abstraite”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 46 x 69 cmEstimate: € 50/80 -
#600
“Neerhof”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘84.
“Basse-cour”. Huile sur toile. Illisiblement signée et datée ‘84.No longer availableDim. 42 x 54 cmEstimate: € 120/200 -
#618
“De wijnproever”. Olieverf op doek. Gesigneerd “Channings”.
“Le dégustateur”. Huile sur toile. Signée Channings.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#259Henri KnipPeriod: 1819-1897
“Panoramisch landschap”. Olieverf op doek. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1874. Schade aan lijst, klein scheurtje in doek.
“Paysage panoramique”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1874. Dégâts au cadre, petite fêle à la toile.No longer availableDim. 70 x 84 cmEstimate: € 400/600 -
#467
Een hedendaags Grieks icoon met verzilverde en vergulde riza.
Icône contemporaine grecque à riza en métal argenté et doré.No longer availableDim. 21,5 x 17 cmEstimate: € 40/60 -
#274Jos Slootmaeckers
“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de village”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 50/80 -
#193
“Zingende kozak”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een marmeren sokkel.
“Cosaque chantant”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 420/480 -
#375Sahara
Een tulbandversiering en een fibula van zilver bezet met halfedelstenen en email.
Un bijou de turban et une fibule en argent sertis de pierres semi-précieuses et émail.No longer availableDim. 120 gEstimate: € 50/100 -
#140
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met twee kleine diamantjes en met saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de deux petits diamants et saphirs ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 4,83 gEstimate: € 850/950 -
#642Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Rotskust”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Côte rocheuse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#245
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 12,34 gEstimate: € 1600/1700 -
#724
Een sobere houten koffer met gegalbeerd deksel.
Coffre sobre à couvercle galbé.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 200/300 -
#25
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune et blanc 18 ct.No longer availableDim. 3,02 gEstimate: € 80/120 -
#476
Een mahoniehouten kaarttafeltje met vier tapse poten en een klapblad.
Table à jeux en acajou sur quatre pieds gaines dont deux amovibles et à tablette pliante.No longer availableDim. 73 x 82 x 41 cmEstimate: € 100/120 -
#538
Een wierookbrander van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur.
Encensoir en porcelaine de Chine à glaçure sang de boeuf.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 160/180