Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De boodschappenjongen” Een groep van meerkleurig bisuit. Gemerkt ‘Capodimonte’ & “Zusjes”. Een groep van deels lichtgrijs gepatineerd biscuit. Gesigneerd ‘Barbetta’ en genummerd 334/1000.

“De boodschappenjongen” Een groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt ‘Capodimonte’ & “Zusjes”. Een groep van deels lichtgrijs gepatineerd biscuit. Gesigneerd ‘Barbetta’ en genummerd 334/1000.

“Faire des courses”. Groupe en biscuit polychrome. Marque de Capodimonte. Et “Soeurs”. Groupe en biscuit à patine grise signé Barbetta et numéroté 334/1000.
SKU: 0803160503.
Category: Biscuit.
Auction day: 9 March 2016 19:00
Catalogue #503
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #111

    H. Familie van biscuit en Brussels porselein. We voegen er een wijwatervat in de vorm van een engel in meerkleurig biscuit aan toe.

    Sainte Famille en biscuit et porcelaine de Bruxelles. Nous ajoutons un bénitier en forme d’ange en biscuit polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #57

    Een gevarieerd lot porselein en biscuit, bestaande uit kleine jardinières, groepjes en vaasjes. We voegen er een aardewerken kroes aan toe.

    Lot varié de porcelaines et de biscuit comprenant des petites jardinières, des groupes et des vases et une chope à bière.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #183
    Capodimonte

    Een arend van meerkleurig biscuit op houten voetstuk. Gemerkt.

    Aigle en biscuit polychrome sur socle en bois. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #103

    Biscuit groep met een mandje. Onderaan genummerd.

    Groupe en biscuit avec corbeille. Numérotée sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #453

    “Hansje & Grietje”. &”Putto met vlinder”. Twee groepjes van meerkleurig porselein, waarvan het eerste gemerkt ‘Capodimonte’.

    “Jeannot et Margot” et “Putto au papillon”. Deux petits groupes en porcelaine polychrome dont le premier est marqué Capodimonte.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #402

    Een lot porselein en biscuit bestaande uit twee Brusselse hoornvaasjes, vier beeldjes, een parfumflesje, twee kopjes en een kan van lusterware.

    Lot de porcelaines et de biscuit comprenant deux cornets de Bruxelles, quatre statuettes, un flacon à parfum, deux tasses et une verseuse en lusterware.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #693

    Een lot porselein en biscuit, bestaande uit een priester en twee misdienaartjes, een vogeltje op een tak, twee romantische personages en twee figuren met Venetiaanse maskers. Grotendeels gemerkt Capodimonte.

    Lot de porcelaines et de biscuits comprenant un prêtre et deux acolytes, un oiseaux sur une branche, deux personnages romantiques et deux personnages aux masques vénitiens. La plupart marquée Capodimonte.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #288
    Capodimonte

    “De vagebond en de studente”. Een groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt.

    “Le vagabond et l’étudiante”. Groupe en biscuit polychrome. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #278
    Capodimonte

    “Meisje en jongen aan een boom”. Twee groepjes van monochroom wit biscuit. Gemerkt.

    “Fille et garçon sous un arbre”. Deux groupes en biscuit monochrome blanc. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #225

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 7,70 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #397

    Een paar girandoles van koper en glas met acht lichtpunten en kristallen pendeloques.

    Paire de girandoles en cuivre et verre. Huit lumières et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #430
    Tacchini en Versace pour homme

    Twee vaporisators eau de toilette van 100 ml en 50 ml.

    Deux vaporisateurs d’eau de toilette de 100 et de 50 ml.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #832

    Een paar zuiltjes van witgeaderd zwart marmer met gecanneleerde schacht.

    Paire de colonnettes en marbre noir veiné blanc. Fût cannelé.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #322
    Alphonse Van Beurden

    “Havenzicht met zeilboten”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Voiliers dans le port”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #274
    Pieter Jan De Clercq
    Period: 1891-1964

    “Zicht op Concarneau”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de Concarneau”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 122 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #704
    Jozef Tilleux
    Period: Antwerpen 1896 - 1978

    “Gezin Van den Abbele”. (Laatste Belgische ambassadeur te Congo) Drie portretten op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.

    “Famille Van den Abbele (dernier ambassadeur belge au Congo). Trois portraits sur toile. Signées et datées 1941.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #350
    Meissen

    Porseleinen groepje met drie kinderen. Onderaan gemerkt. Kleine restauratie.

    Groupe en porcelaine aux trois enfants. Marque sous la base. Petite restauration.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #283
    Alfred Richard

    “Vrouw met hooischoof”. Terracotta beeld, te gebruiken als vaas. UItgegeven bij Firma Van Hasselt. Gesigneerd.

    “Femme à la gerbe de foin”. Sculpture en terre cuite, pouvant servir comme vase. Ed. Firme Van Hasselt. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #489

    Een lot grafiek, waaronder Selos, bestaande uit twee zichten op Brugge en één op Antwerpen.

    Deux vues de Bruges et une d’Anvers. Lot de gravures dont une signée Sélos.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #291

    Paar geslepen kristallen karaffen met een gegraveerd stermotief. Met hun geslepen stoppen.

    Paire de carafes en cristal taillé au motif gravé. Avec leurs bouchons taillés.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #45

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee en één bijpassende oorbel.

    Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti d’un camée. Ainsi qu’une boucle d’oreille assortie.
    No longer available
    Dim. 7,25 g
    Estimate: € 160 / 200
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 Maart 2016

De veiling is volledig - 845 loten.

8 March 2016 19:00
9 March 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More