Similar lots by type
-
#278Capodimonte“Meisje en jongen aan een boom”. Twee groepjes van monochroom wit biscuit. Gemerkt.
“Fille et garçon sous un arbre”. Deux groupes en biscuit monochrome blanc. Avec marque.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#183CapodimonteEen arend van meerkleurig biscuit op houten voetstuk. Gemerkt.
Aigle en biscuit polychrome sur socle en bois. Avec marque.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80 / 100 -
#57Een gevarieerd lot porselein en biscuit, bestaande uit kleine jardinières, groepjes en vaasjes. We voegen er een aardewerken kroes aan toe.
Lot varié de porcelaines et de biscuit comprenant des petites jardinières, des groupes et des vases et une chope à bière.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#453“Hansje & Grietje”. &”Putto met vlinder”. Twee groepjes van meerkleurig porselein, waarvan het eerste gemerkt ‘Capodimonte’.
“Jeannot et Margot” et “Putto au papillon”. Deux petits groupes en porcelaine polychrome dont le premier est marqué Capodimonte.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#693Een lot porselein en biscuit, bestaande uit een priester en twee misdienaartjes, een vogeltje op een tak, twee romantische personages en twee figuren met Venetiaanse maskers. Grotendeels gemerkt Capodimonte.
Lot de porcelaines et de biscuits comprenant un prêtre et deux acolytes, un oiseaux sur une branche, deux personnages romantiques et deux personnages aux masques vénitiens. La plupart marquée Capodimonte.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#402Een lot porselein en biscuit bestaande uit twee Brusselse hoornvaasjes, vier beeldjes, een parfumflesje, twee kopjes en een kan van lusterware.
Lot de porcelaines et de biscuit comprenant deux cornets de Bruxelles, quatre statuettes, un flacon à parfum, deux tasses et une verseuse en lusterware.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#103Biscuit groep met een mandje. Onderaan genummerd.
Groupe en biscuit avec corbeille. Numérotée sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#111H. Familie van biscuit en Brussels porselein. We voegen er een wijwatervat in de vorm van een engel in meerkleurig biscuit aan toe.
Sainte Famille en biscuit et porcelaine de Bruxelles. Nous ajoutons un bénitier en forme d’ange en biscuit polychrome.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#288Capodimonte“De vagebond en de studente”. Een groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt.
“Le vagabond et l’étudiante”. Groupe en biscuit polychrome. Marque au verso.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#744Jan Janssens“Hooioppers”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Meules de foin”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#620Lot van drie poppen. Hoofdjes van papier-maché. Eén werk van Muller & Staburger (Sonneberg), gemerkt MS, halfopen mondje met vier tandjes en bruine slaapogen, de twee andere werk van Schoenau & Hoffmeister, merk met vijfhoekige ster PB en SH/170-7, met halfopen mond met twee tandjes, de éne met bruine, de andere met blauwe slaapogen.
Lot de trois poupées. Têtes en papier mâché. Une par Muller & Staburger (Sonneberg), avec marque MS, tête mi-ouverte et quatre dents, yeux dormeurs bruns, les deux autres par Schoenau & Hoffmeister, marque à l’étoile à cinq pointes, PB et SH/170-7, bouche mi-ouverte et deux dents, l’une avec yeux dormeurs bruns, l’autre bleus.No longer availableDim. H. 75 en 78 cmEstimate: € 100 / 140 -
#184Acht Delftse vazen in diverse vormen en formaten van blauw en wit aardewerk. Naar de XVIIIde eeuw.
Huit vases de Delft. Différentes tailles et formes en faïence bleue et blanche. D’après le XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#334F. Rainberger“Vergadering bij de kardinaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw. Herdoekt.
“Réunion chez le cardinal”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle. Retoilée.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 200 / 240 -
#470LPG EndermologieEen verzorgingsdoos van crèmes één 150 ml en twee van 50 ml in gesloten cadeauverpakking.
Boîte aux crèmes de 150 ml et de deux fois 50 ml dans l’emballage fermé.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#580Maserati en Ferrari pour hommeTwee vaporisators eau de toilette van 50 ml en 30 ml.
Deux vaporisateurs d’eau de toilette de 50 et de 30 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#230“Moeder Gods met verwelkende bloem”. Griekse volksicoon, einde XIXde eeuw.
“Mère de Dieux à la fleur fanée”. Icône grecque, fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 36 x 23,5 cmEstimate: € 420 / 480 -
#448Val St. LambertEen vaas van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt met sticker.
Vase en cristal taillé incolore. Marque avec étiquette.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#714G. Wagener“Polderhuisje aan Grauwsedijk”. Olieverf op papier. Gesigneerd op verso.
“Petite maison des polders au Grauwsedijk”. Huile sur papier. Signé au verso.No longer availableDim. 45 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#829Een Chinese koffer versierd met een gesculpteerd krijgersdecor op de vier zijden.
Coffre chinois décoré d’un décor de guerriers sculpté sur les quatre côtés.No longer availableDim. 100 x 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#135Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif au camée.No longer availableDim. 21,70 gEstimate: € 350 / 450 -
#804Langlois naar Duché de VancyTwee gravures: uit de “Atlas du Voyage de la Pérouse”. “Femme du Port des Français” (in passepartout) en “Costumes des Habitans de la Baie de Castries” (ingekleurd, ingelijst).
Deux gravures de l’”Atlas du Voyage de la Pérouse”. “Femme du Port des Français” (dans un passe partout) et “Costumes des Habitans de la Baie de Castries” (colorée et encadrée).No longer availableDim. 28 x 42 cmEstimate: € 100 / 150

