#301
No longer availableOnline onlyDim. 42 x 56 cmEstimate: € 15 / 20 -
#190
“Boerin”. Krijttekening. Gesigneerd en gedateerd 1835.
“Paysanne”. Dessin à la craie. Signée et datée 1835.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 29 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#220
Lot d’estampes- “Prêtre et réligieuse”. Paire d’estampes d’après Cederström.- Van Brandenberg. “Maison”. Eau-forte. Signée hors planche.- Stroobant d’après Melzer. “Pendant que je sommeille...” Litho.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 24 x 15 cmEstimate: € 10 / 12 -
#48
Een lot van vijf asbakken, waarbij twee van Hapag - Lloyd, één van Winfield, één van Casinos Barrière en één van het Casino de Namur.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 15 / 30 -
#264Imhof
Een messingen schouwklokje. Zwitserse makelij.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#157Leopold Van Esbroeck
“Profiel van een man.” Bronzen plaquette. Gesigneerd.
“Profile d’un homme”. Une plaquette en bronze. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 130.00 €Dim. 29 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#187Etienne Hellinckx
#99
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#130
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 15 / 25 -
#224Laurent Moonens
“Portret van een dame”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#201Paul Verbeeck
“Zittend naakt”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
#76
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 20 / 40