Similar lots by type
-
#34Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Op de Schelde”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 19/50.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 25 x 35 cmEstimate: € 45/60 -
#31
“Lucas 14:33”. Een reproductie.
« Luc 14:33 ». Une reproduction.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/25 -
#37
“Chasseur aux écoutes”. Een Franse lithografie naar Charles Vernet.
"Chasseur aux écoutes". Une lithographie française d'après Charles Vernet.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 31 x 37 cmEstimate: € 20/30 -
#206
Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.
Trois reproductions d'après les eaux-fortes de Dirk Baksteen.No longer availableOnline onlyDim. 13,5 x 7,5 & 25 x 31 cmEstimate: € 20/25 -
#90
“Abstract”. Een reproductie naar een werk van Marc André.
Abstrait. Une reproduction d'après une oeuvre de Marc André.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 38 cmEstimate: € 35/45 -
#41De Meulemeester
“Kathedraal”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
"Cathédrale". Une gravure. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 27,5 x 21,5 cmEstimate: € 20/25 -
#63
“Rencontre de cavalerie l’épée à la main”. Een XIXe eeuwse gravure.
"Rencontre de cavalerie l'épée à la main". Une gravure du XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 44,5 x 47,5 cmEstimate: € 60/100 -
#51
“Antverpia”. Een reproductie van een XVIIIe eeuwse kaart.
" Anvers ". Une reproduction d'une carte du XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 38 cmEstimate: € 20/25 -
#72Julien SeverinPeriod: 1888 - 1975
“Rupelmonde”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/30 buiten de plaat.
"Rupelmonde". Une gravure. Signée et numérotée 5/30 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 9 cmEstimate: € 25/40 -
#239
“Reebok” & “Haas”. Twee reproducties.
“Chevreuil” & “Lièvre”. Deux reproductions.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 32 & 33 x 43 cmEstimate: € 20/25 -
#108
Vier werken bestaande uit: Twee aquarellen “Stilleven met bloemen en peren” (39 x 28 cm) en “Blij in de zetel” (47 x 30 cm), gesigneerd en gedateerd. Een heidelandschap in gemengde techniek, aquarel en pastelkrijt (16 x 22 cm) en “Wind in de zeilen”, een pasteltekening (print), gesigneerd en genummerd 96/120. (19 x 14 cm)
Quatre oeuvres composées de : Deux aquarelles « Nature morte aux fleurs et poires » (39 x 28 cm) et « Heureux assis » (47 x 30 cm), signées et datées. Un paysage de lande en techniques mixtes, aquarelle et craie pastel (16 x 22 cm) et « Le vent dans les voiles », un dessin au pastel (estampe), signé et numéroté 96/120. (19 x 14 cm)No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#67
“Les chantiers d’Anvers sous Napoleon I, 1804”. Een gravure naar een werk van Hendrik Schaefels door Michiels.
"Les chantiers d'Anvers sous Napoléon Ier, 1804". Une gravure d'après une oeuvre de Hendrik Schaefels par Michiels.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 34 x 52 cmEstimate: € 25/35 -
#184Braun & Hogenberg
“Lira, elegans et amoenum Brabantiae”. Een XVIIe eeuwse kaart van Lier. Centrale vouw, niet ingekleurd. Bijgevoegd een recente reproductie van een antieke kaart van Lier.
Lira, elegans et amoenum Brabantiae. Carte de Lierre du XVIIe siècle. Pliée au milieu, sans couleurs. On ajoute une reproduction récente d’une carte ancienne de Lierre.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 23,5 x 31,5 cmEstimate: € 120/200 -
#32
Drie werken bestaande uit: Don Quichote, een djembéspeler en “De vlucht”. Gesigneerd rechts onderaan. Vochtschade.
Trois œuvres composées de : Don Quichote, un joueur de djembé et « L'Envol ». Signé en bas à droite. dommages causés par l'humidité.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 35 cm, 47 x 30 cm en 20 x 20 cmEstimate: € 25/35 -
#299
“Spelende mannen in een interieur”. Een zeefdruk naar een werk van Léon Brunin.
Hommes jouant dans un intérieur. Sérigraphie d'après une oeuvre de Léon Brunin.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 21,5 x 28,5 cmEstimate: € 30/50 -
#74
“Le Petit Paradis Emeraude”. Een kleurenlitho naar werk van Barraband.
Le Petit Paradis Emeraude. Une lithographie en couleurs d'après l'oeuvre de Barraband.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 36 x 23 cmEstimate: € 30/50 -
#64
“Tweelingen” en “Kreeft”. Twee kleurlitho’s. Genummerd 61/ 250 en 186/250 buiten de plaat. Onleesbaar gesigneerd.
“Gémeaux” et “Cancer”. Deux lithos en couleurs. Numérotées 61/250 et 186/250 hors planche. Signées illisiblement.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 30 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#47Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971
“Veldwijk”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 11/75.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 11 x 15 cmEstimate: € 25/35 -
#208
Een paar reproducties met zichten op Mechelen.
Une paire de reproductions avec des vues de Malines.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23 cmEstimate: € 20/25 -
#114
Een paar reproducties naar tekeningen van M.I. Hummel.
Quelques reproductions d'après des dessins de M.I. Hummel.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 20 & 28 x 18 cmEstimate: € 20/25 -
#43
“Anvers, Puits Q. Matsys” & “Achtersikkel (Gent)”. Twee etsen. De eerste gesigneerd Antoon Jules Van Hoecke buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 26 x 32 cm & 28 x 33 cmEstimate: € 30/40 -
#166
“Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.
“Brume du matin”. Sérigraphie. Numérotée 2/10. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 36,5 cmEstimate: € 20/30 -
#96A. Lepere
“Rouen”. Een ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat en genummerd 7/50.
"Itinéraire". Une gravure. Signé à l'intérieur et à l'extérieur de la planche et numéroté 7/50.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 32 cmEstimate: € 20/30 -
#112
Een paar 3D-prenten naar ontwerpen van M.I.Hummel. Ed. Apro International, Nederland.
Quelques impressions 3D d'après les dessins de M.I.Hummel. Ed. Apro International, Pays-Bas.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 11 cmEstimate: € 25/30
Other lots in this auction
-
#234
Songye beeld van een fetisj met een baard van gras en met een kleine man en vrouw en een masker tussen de knieën. DRC.
Image Songye d'un fétiche avec une barbe d'herbe et avec un petit homme et une femme et un masque entre les genoux. RDC.No longer availableOnline onlyDim. H. 52 cmEstimate: € 120/200 -
#105
“Romain Malfliet, het land van Waas”. Willem Persoon. Ed. Danthe. Sint Niklaas, 1979. Gesigneerd door de kunstenaar.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 15/20 -
#148Kaiser Porzellan
Een porseleinen buikvaasje met Japans decor ‘Yokohama’. Onderaan gemerkt en op houten sokkel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 28,5 + 4 cmEstimate: € 20/25 -
#264Hema
“Aquaracer”. Een radiogestuurd amfibie-autootje. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/25 -
#272
Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twaalf kleine kommetjes en twaalf schoteltjes, een groter kommetje en een grote schaal.
Lot de verrerie incolore, composé de douze petits bols et de douze soucoupes, d'un plus grand bol et d'un grand plat.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 12 - 33 cmEstimate: € 40/50 -
#97
Een Duitse bierpul van meerkleurig steengoed met tinnen deksel.
Une chope à bière allemande en grès multicolore avec un couvercle en étain.No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 15/25 -
#141
Een wit metalen kandelaar met geborsteld blauwe zuil, gemerkt ‘Menu, Denemarken’ en een wit metalen pul met glazen bodem.
Un bougeoir en métal blanc avec une colonne bleue brossée, marqué 'Menu, Danemark' et une chope en métal blanc avec fond en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 20 & 13 cmEstimate: € 40/60 -
#39Delft
Een dekselvaas en een schaal van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt Delft.
Un vase avec couvercle et un plat en porcelaine bleue et blanche, marqué Delft en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 44 cm Ø 36 cmEstimate: € 25/35 -
#198G. Gordon
“Straatzicht met personages”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de rue avec personnages. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 17 x 17 cmEstimate: € 80/100 -
#35
Een balustervaas van Chinees porselein met meerkleurig famille-rosedecor.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de la famille rose.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 47 cmEstimate: € 70/100 -
#238Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 80/100 -
#84
Een kristallen souvenir van Sint Petersburg met gelaserd decor.
Un souvenir en cristal de Saint-Pétersbourg au décor gravé au laser.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 5 x 5 x 5 cmEstimate: € 25/30