Similar lots by type
-
#188“Herder met doedelzak” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van gepolychromeerd terracotta.
“Berger et cornemuse” et “Femme avec une cruche”. Deux statuettes en terre cuite polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#17Twee ivoren beeldjes, vermoedelijk van de heilige Barbara van Nicomedië. Afgebeeld met een burchttoren met drie vensters en met een zwaard. Onderaan gemonogrammeerd.
Deux statues en ivoire, probablement représentant de la sainte Barbara de Nicomédie. Représentation d’une tour de forteresse à trois fenêtres et une épée. Monogrammée en dessous.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cmEstimate: € 200 / 240 -
#33Een beeldengroep van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout met drie personages. Omstreeks 1800.
Groupe de trois personnages en bois sculpté et polychromé. Vers 1800.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#375Een engeltje van gepatineerd hout. Vroeg XVIIIe eeuw. Op sokkel.
Un petit ange en bois patiné. Début XVIIIème siècle. Sur socle.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 20 cmEstimate: € 200 / 220 -
#103“Horen, zien & zwijgen”. Drie gesculpteerde beeldjes van wrattenzwijnivoor.
”Singes de la sagesse”. Trois statues sculptées en ivoire de phacochère.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 60 / 100 -
#141Een paar houten beelden. Yoruba (Nigeria).
Une paire de statues en bois. Yoruba, Niger.No longer availableOnline onlyDim. H. 102 cmEstimate: € 150 / 200 -
#108Toon GielenPeriod: 1935 - 2018“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#217Een zigeunerkoppel van gepolychromeerd terracotta. Gaaf.
Un couple de gitans en terre cuite polychrome. Intact.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 & 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#366Een paar Afrikaanse voorouderbeelden, afgewerkt met textiel, haar en kralen.
Paire de statuettes d’ancêtres africaines aux détails en textile, cheveux et perles.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#20Twee Afrikaanse hoogreliëfs van personages.
Deux haut-reliefs africaines de personnages.No longer availableOnline onlyDim. h: 45 cmEstimate: € 30 / 40 -
#247Een voorstelling van Garuda van donkergepatineerd brons.
Statuette de Garuda en bronze à patine foncée.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 60 / 100 -
#101Fr. Weber“St. Christophorus”. Een beeldhouwwerkje. Onderaan gesigneerd.
”St. Christophe”. Une statue sculptée. Signature en dessous.No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cmEstimate: € 20 / 40 -
#168Toon GielenPeriod: 1935 - 2018“De mijnwerker”. Een wassen beeldje op houten voetstukje.
”Le mineur”. Une statue en cire sur socle en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#95Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.
Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#88“Hoogwaardigheidsbekleder met ceremonieel zwaard”. Een Afrikaans bronzen beeld. Benin.
”Dignitaire portant une épée cérémonielle”. Une statue africaine en bronze. Bénin.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#233“Reiziger met pijp”. Een Chinees beeldhouwwerk. Kleine letsels en manco’s.
”Voyageur et pipe”. Une sculpture chinoise. Petits dégâts et manquants.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#11Eric ClausPeriod: °1936“De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.
“Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 cmEstimate: € 100 / 150 -
#117Een hoogreliëf van brons met drie personages. Benin.
Un haut-relief en bronze à trois personnages. Bénin.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#98Een bronzen beeld van een Benin prins. Ashante (Ghana).
Une statue en bronze d’un prince de Bénin. Asante, Ghana.No longer availableOnline onlyDim. H. 25 cmEstimate: € 150 / 200
Other lots in this auction
-
#363Een art nouveau schouwklokje van bruingepatineerd plaaster, versierd met een jonge vrouw met een boek. Achteraan gesigneerd.
Une pendule de cheminée Art Nouveau en plâtre patiné brun, décoration représentant une jeune femme et un livre. Signée au dos.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 40 / 80 -
#386Een Afrikaanse houten drum. Vermoedelijk Senegalees.
Tambour africain en bois. Probablement Sénégal.No longer availableOnline onlyDim. h; 85 cmEstimate: € 30 / 40 -
#139Jos Vergauwen“Schepen aan de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux sur la côte”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 81 cmEstimate: € 80 / 120 -
#287Een hondje van beige geglazuurd aardewerk.
Un petit chien en faïence à glaçure beige.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 25 / 35 -
#148Een inktstelletje van meerkleurig porselein met een bloemenmotief.
Petit encrier en porcelaine polychrome à décor de fleurs.No longer availableOnline onlyDim. H: 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#266Een lot bestaande uit 6 maandborden en 1 ander van meerkleurig aardewerk, een driehoekig inktstel en drie aardewerken tegels.
Lot de six assiettes représentant les mois et une autre en faïence polychrome, ainsi qu’un encrier triangulaire (réparation) et trois carreaux en faïence.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#2Belgische School“Watermolen”. Olieverf op doek. Einde XIXde eeuw.
”Moulin à eau”. Huile sur toile. Fin XIXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 26,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#246‘Char d’Anvers ou d’Albert et d’Isabelle. 21 juillet 1856’.
Een Chromolitho uit de XIX de eeuw
”Char d’Anvers ou d’Albert et de Isabelle. 21 juillet 1856”. Une lithographie chromo du XIXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. 32,5 x 50,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#86Een lot van vijf verschillende glazen presse-papiers met inclusies, waarbij twee met een afbeelding van de Onze-Lieve-Vrouw.
Un lot de cinq presse-papiers en verre, à inclusions, dont deux avec une image de la Sainte Vierge.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 120 -
#251Een glazen wijnkoeler met gegraveerd decor en onderen met schenkdop. In smeedijzeren staander.
Rafraîchissoir en verre à décor gravé. Dans un support en fer forgé.No longer availableOnline onlyDim. h: 53 cmEstimate: € 20 / 25 -
#359Leopoldo Berthelemy Santa MariaPeriod: 1887 - 1970“Koeien bij een boerenkar”. Olieverf op board. Gesigneerd
”Vaches et char”. Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#204“Pijproker”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Te restaureren.
”Fumeur de pipe”. Huile sur panneau. XIXème siècle. A restaurer.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 18 cmEstimate: € 80 / 120

