Similar lots by type
-
#197Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 15 / 20 -
#173Een schemerlamp van gepuncteerd rood koper.
No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#121Een plaasteren kop van een leeuwin. Achteraan gedateerd 1949.
Tête de lionne en plâtre. Daté 1949 au dos.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 24 x 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#250Twee kunststof ganzen. Eén snavel gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 53 cmEstimate: € 20 / 25 -
#182Een langerekt fluitvaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal.
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#186“Guan Yin met lotus”. Een beeldje van monochroom wit porselein.
No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#286Atlas EditionsEen lot van vier verzilverd metalen vliegtuigmodellen op houten voetjes uit de reeks “Silver Classics”:- Antonov An-2 - 1947- Heinkel He 70 ‘Blitz’ - 1932- Fokker F.III - 1920- Lockheed L-9 ‘Orion’ - 1931 Schaal 1/200. In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#282Atlas Editions“Avro RJ100 ‘Jumbolino’ - 1992”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#268Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#279Atlas Editions“De Havilland DH-106 ‘Comet’ - 1949”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#242Een lot van dertien eenden, waarbij elf van hout en twee van riet.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#205“Wijze met scroll”. een gesculpteerd Chinees hardhouten beeld.
No longer availableOnline onlyDim. h: 51 cmEstimate: € 30 / 40 -
#274Twee metalen modelvliegtuigjes:- Schuco ‘Star Jets’ - Northwest Boeing 727-100. Schaal 1/500. In origineel doosje. - KLM Lockheed Super constellation “The flying Dutchman”. Schaal 1/200. Neuswiel manco. Zonder doosje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#236Een lot van vier messingen ketels.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#267Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#163Zittend meisje van terra cotta. Gemonogrammeerd E.L.
Fille assise en terre cuite. Monogrammée E.L.No longer availableOnline onlyDim. H:38cmEstimate: € 35 / 45 -
#272Drie kunststof schaalmodellen:- TUI Boeing 737-800. Met origineel doosje.- Swissair McDonnell Douglas MD-11.- Brussels Airlines B737-400.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#266Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
No longer availableOnline onlyDim. b: 41 cmEstimate: € 60 / 100 -
#278Atlas Editions“Sud-Aviation Caravelle - 1955”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#277Atlas Editions“Airbus A318 - 2002”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#190Een Hotei van kunststof.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 15 / 25 -
#271RiverdaleEen schaalmodel van een B-25 mitchell.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#204“Madonna met kind”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Oostenrijks werk.
No longer availableOnline onlyDim. h: 62 cmEstimate: € 60 / 80 -
#284Atlas Editions“Focke-Wulf Fw 200 ‘Condor’ - 1937”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#273Een verzilverd messingen dienblad met opengewerkte rand en met gegraveerd decor.
No longer availableOnline onlyDim. 46 x 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#175Een gevarieerd lot foto-albums e.d., bestaande uit twee albums met lederen kaft, twee met imitatielederen kaft, een album met houten fotokader als kaft en drie kastjes met uitneembare fotomapjes.
Un lot varié d'albums photos, etc., composé de deux albums avec couvertures en cuir, deux avec couvertures en similicuir, un album avec cadre photo en bois comme couverture et trois coffrets avec chemises photo amovibles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150 -
#141BarbieGreat eras; French lady. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques, dame française. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#63Een geisha met shamisen van meerkleurig aardewerk. Haarscheur in de basis.
No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#237Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.
Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 & 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#3Val Saint LambertEen asbak van kleurloos kristal. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 16 cmEstimate: € 10 / 15 -
#137Val Saint LambertEen cilindervaasje van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Vase cylindre en cristal rouge doublé et taillé. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#33Original OdhnerEen oude Zweedse rekenmachine.
No longer availableOnline onlyDim. 11 x 30 x 14 cmEstimate: € 35 / 45 -
#81Een geweerloop.
Un canon de fusil.No longer availableOnline onlyDim. l: 73 cmEstimate: € 15 / 25 -
#12Een geisha van meerkleurig porselein. Gebarsten in het midden.
No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 10 / 15 -
#72Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 10 / 15 -
#169Een hoge gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin. Dekselknop manco.
Un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore de longues élises dans un jardin. Manque le bouton du couvercle.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80

