#245Guy Donnée“Portret van een erudiet man”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Donnée.
#144Jaak Van Den SeylberghPeriod: 1884-1960‘Winterlandschap op het veen’, olieverf op doek. Getekend J. Van Den Seylbergh.
#142Arthur Kampf‘Meisje in een roze jurk’, olieverf op paneel. Getekend A. Kampf.
#133Een marmeren hoogreliëf met mythologische voorstelling.
#22Marcel Veldeman‘Oud dorpszicht met kerk’, olieverf op doek. Getekend M. Veldeman.
#117Een grote geslepen spiegel, vergulde kader met kuif.
#282Lodewijk Peeters‘Een visser haalt de vangst binnen’, monochrome ets. Getekend Lo. Peeters. 11-25.
#98Een ééndeurs vitrinekast met geslepen glas in Empire stijl.
A single-door display cabinet with cut glass in Empire style.No longer availableDim. 170 x 80 x 45 cmEstimate: € 200 / 300