Similar lots by type
-
#99Longwy, FranceEen Art-Deco schaaltje van meerkleurig aardewerk, getekend ‘Emaux de Longwy’.
An Art-Deco bowl made of multicolored earthenware, signed 'Emaux de Longwy'. -
#186Leo Busschaert“Parels langs de Scheldekant”. In f°. Hardcover in vier delen met talrijke illustraties in kleur en zwart-wit. Eigen uitgave, 1978 e.v. Zeer goede staat.
"Pearls along the Scheldt River". In folio. Hardcover in four parts with numerous color and black-and-white illustrations. Private edition, 1978 onwards. Very good condition. -
#101Een vintage Christian Dior bril, frame Germany, no 2076 30 55 - 19.
A vintage Christian Dior glasses, frame Germany, no 2076 30 55 - 19. -
#165RheinEen tafellamp en een porseleinen Rheinvaas als voet en wijnrode kap.
A table lamp with a porcelain Rhine vase base and a wine red shade. -
#162Paul SmoldersEen kunstmap van Paul Smolders.
An art folder by Paul Smolders. -
#168Een grote metalen bolvaas met klinknagels, Afrikaans werk.
A large metal spherical vase with rivets, African work. -
#171Een butlertray in massief hout met opvouwbare voet.
A butler tray in solid wood with folding stand. -
#183Een houten reclame paneel naar de oude reclames van Coca Cola.
A wooden advertising panel in the style of vintage Coca Cola advertisements. -
#180“Dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd. Doek met kleine schade.
"Village View", a painting, oil on canvas, unsigned. Canvas with minor damage. -
#189Hergé, Jacobs, LoriouxEen lot van 4 strips en een prentenboek bestaande uit: Blake & Mortimer, Le Mystère de la grande Pyramide, 1954, Les aventures de Jo, Zette et Jocko: Le testament de M. Pump, 1952, L’éruption du Karamako, 1958, Le Manitobe ne répond plus, 1958 en Fables de la Fontaine, Dessins de Félix Lorioux.
A lot of 4 comic books and a picture book consisting of: Blake & Mortimer, The Mystery of the Great Pyramid, 1954, The Adventures of Jo, Zette and Jocko: Mr. Pump's Will, 1952, The Eruption of Karamako, 1958, Manitobe Doesn't Answer Anymore, 1958, and Fables of La Fontaine, Drawings by Félix Lorioux. -
#188Pinchon‘Bécassine chez les Alliés’. Gautier-Languereau 1926. Een vroeg stripverhaal.
‘Bécassine with the Allies’. Gautier-Languereau 1926. -
#98Een tinnen post-it houder met bijhorende (onvolledige) pen.
A pewter post-it holder with a matching (incomplete) pen. -
#129Een piedestal in spiegelglas met messing boordjes. Kleine schade.
A pedestal in mirrored glass with brass edges. Slight damage. -
#176Een kruik van bruin geglazuurd steengoed. Klein letsel aan de bek.
A jug of brown glazed stoneware. Small injury to the spout. -
#175LiebigEen bijna gevulde album 44 sets Liebig Chromos.
An almost full album containing 44 sets of Liebig Chromos. -
#181“Hoevezicht”, een schilderij, olieverf op board, niet gesigneerd.
"Farm View", a painting, oil on board, not signed. -
#97Een retro design lamp, verchroomd staal en plexiglas, naar de jaren 60/70 van de vorige eeuw.
A retro design lamp, chromed steel and plexiglass, from the 1960s/70s. -
#169Een oude banjo-barometer met waterpas.
An antique banjo barometer with level. -
#179Twee 19e eeuwse modeprenten.
Two 19th-century fashion prints. -
#159Frans HensPeriod: 1856 - 1928‘De Scheldekaai aan Het Steen’, een monochrome ets. Getekend binnen en buiten de plaat, Frans Hens. Nr. 80 uit een oplage van 100 exemplaren.
'The Schelde Quay at Het Steen', a monochrome etching. Signed within and outside the plate, Frans Hens. Number 80 out of an edition of 100 copies. -
#145Een oude koperen melkkit, gedeukt.
An old copper milk churn, dented. -
#134Louis DrimmerEen grote tafellamp met keramische voet, getekend L. Drimmer.
A large table lamp with ceramic base, signed L. Drimmer. -
#182Een houten reclame paneel naar de oude reclames van Harley Davidson.
A wooden advertising panel in the style of old Harley Davidson advertisements. -
#94Een lot oude postkaarten met justitie en gerechtsgebouwen als onderwerp. Op kaarten verlijmd.
A lot of old postcards featuring justice and courthouses as subject. Cards glued onto paper.
Other lots in this auction
-
#22Rupel - BoomEen art-deco vaas, groen glas met een decor in goudverf, Rupel-Boom.
An art deco vase, green glass with a gold-painted decoration, Rupel-Boom. -
#152Een vaas van zachte pasta met een bruin en verguld decor van vogels en planten, hals en oren in vlechtwerkimitatie. Basis ontbreekt.
A vase of soft paste with a brown and gilded decoration of birds and plants, neck and handles in braided imitation. Base missing. -
#15Een Chinees porseleinen vaas, famille jaune, met pauwen in het decor.
A Chinese porcelain vase, famille jaune, with peacocks in the decoration. -
#60Een toestel om diamant te snijden.
A device for cutting diamonds. -
#73Een lot van 4 stuks Aziatische beeldjes, diverse materialen in de stijl van jade.
A lot of 4 Asian figurines, various materials in the style of jade. -
#125Patty Harpenau‘Kleurrijke vogels’, een fotolithografische reproductie naar het werk van Patty Harpenau.
'Colorful birds', a photolithographic reproduction after the work of Patty Harpenau. -
#163Silhouettekening van een man met bril.
Silhouette drawing of a man with glasses. -
#9Een lot van twee Chinese koperen vaasjes in cloisonné stijl en ook een gelijkaardig dekselvaasje. Met decor van bloemen en vogels.
A lot of two Chinese copper vases in cloissoné style and a similar covered vase. Decorated with flowers and birds. -
#26“Souvenir van den oorlog”, een lot van 3 boekjes met foto’s van de eerste wereldoorlog bestaande uit postkaarten van Ypres en Zeebrugge, en foto’s: L’Yser.
"Souvenir of the war", a lot of 3 booklets with photos of the first world war consisting of postcards from Ypres and Zeebrugge, and photos: L'Yser. -
#10Een lot van 2 Chinees porseleinen gemberpotten, famille jaune, met spelende kinderen in het decor.
A pair of 2 Chinese porcelain ginger jars, famille jaune, depicting playing children in the design. -
#17Beswick EnglandEen paard van kleurloos biscuit, gemerkt Beswick England.
A horse in colorless biscuit, marked Beswick England. -
#54Vier paar manchetteknopen met diverse fantasieversiering.
Four pairs of cufflinks with various decorative embellishments.

