Other lots in this auction
-
#352Jan Waterschoot“Polderzicht”, inkt en waterverf op papier, gesigneerd Jan Waterschoot.
"Polderzicht", ink and watercolor on paper, signed by Jan Waterschoot.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#4Gallia, Red Star LineEen lot van 15 stuks verzilverd metaal bestaande uit een vaasje en een suikerstrooier gemerkt Gallia, 2 lepels gemerkt Red Star Line en 11 bestekleggertjes in de vorm van dieren.
A lot of 15 pieces of silver-plated metal consisting of a vase and a sugar sprinkler marked Gallia, 2 spoons marked Red Star Line, and 11 cutlery rests in the shape of animals.No longer availableDim. H: 22,5 en 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#690Een 18 karaats witgouden bloemvormige ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,34 ct.
An 18 karat white gold flower-shaped ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.34 ct.No longer availableDim. 2,98 gEstimate: € 600 / 800 -
#119Ludo LaaglandPeriod: 1923-2006“Winterlandschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape with farm". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 150 / 200 -
#203Een bronzen wijwateremmer met diverse inscripties, 19e eeuws.
A bronze holy water bucket with various inscriptions, 19th century.No longer availableDim. 22,5 x 21 cmEstimate: € 250 / 350 -
#687Val St LambertEen kleurloos geslepen kristallen schaal & kom met vergulde rand; “Garanti Doré Or Fin”. Onderaan gemerkt en draagt label.
A colorless cut crystal bowl & dish with gilded rim; "Garanti Doré Or Fin". Marked at the bottom and bears label.No longer availableDim. Ø 23,5 & Ø 31,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#468Een lot van 4 aardwerken beeldjes met diverse figuren in precolumbiaanse stijl.
A lot of 4 earthenware figurines depicting various figures in Precolumbian style.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#682Val Saint LambertEen karaf in kristal, Val Saint Lambert, groen in de massa gekleurd, minieme schilferschade onderaan. Toegevoegd 5 groene borrelglaasjes.
A crystal decanter by Val Saint Lambert, green stained in the mass, minimal flake damage at the bottom. Includes 5 green shot glasses.No longer availableDim. h 32.5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#702Drie verschillende Oosterse kannen van gedreven koper.
Trois pichets orientaux différents en cuivre martelé.No longer availableDim. h: 23, 30 & 45 cmEstimate: € 50 / 75 -
#490Een 18 karaats wit gouden ring bezet met twee rijen briljanten, 28 stuks, met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct en een centrale saffier van ± 2,00 ct
Bague en or blanc 18 ct sertie de deux rangés de brillants, 28 pièces, ayant un poids total de ± 0,90 ct et un saphir central de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 1500 / 2000 -
#649Een set geglazuurde aardewerken vazen/lampvoeten in Chinese sang-de-boeuf stijl met drip-glaze hals uit ca 1960. Eén heeft minieme schilferschade aan de bovenrand.
A set of glazed terracotta vases/lamp bases in Chinese sang-de-boeuf style with drip-glaze neck from around 1960. One has minimal flakes at the top rim.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#513Een houten gesculpteerd Oesjabti beeldje met hiërogliefen. Egypte, Grand Tour, vermoedelijk 18-19e eeuw.
A wooden carved Ushabti figurine with hieroglyphs. Egypt, Grand Tour, probably 18-19th century.No longer availableDim. 41 cmEstimate: € 150 / 200


