#507
Een paar kleine cloisonné schoteltje met houten sokkeltjes.
#439Frans Croes
“Moeder en kind”. Een offset litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd 1990 en genummerd 32/150.
"Mother and child." An offset lithograph on paper. Signed, dated 1990, and numbered 32/150 outside the plate at the bottom.No longer availableDim. 54 x 54 cmEstimate: € 50 / 75 -
#331Marc Sleen
“De avonturen van Nero en Co”, een lot van 2 Nero albums, eerste druk met originele schets, gesigneerd door Marc Sleen. ‘De paarse futen’ en ‘De blauwe mannen’.
#391
“Brahma”. Een bronzen beeldje van deze veelarmige Godheid uit Indië.
#279Pauline Van Poppel
“Bloemenstilleven met rozen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pauline Van Poppel en gedateerd 2-9-1910.
#74
“Aanbidding van de Wijzen”. Een vintage geweven doek naar het werk van P.P. Rubens.
#652
#536
Een handgeknoopt tapijt, made in Iran met geometrische motieven.
#264
#323
Een Pools kristalglazen vaas met 2 papegaaien in het decor.
#130
#182Salvador DaliPeriod: 1904 - 1989
“Divina”. Een lithografie in kleur van Salvador Dali, gesigneerd met inkt in de marge in 1964. In vergulde kader.
"Divina". A color lithograph by Salvador Dali, signed in ink in the margin in 1964. In a gilt frame.No longer availableDim. 43 x 28 cmEstimate: € 400 / 600