Similar lots by type
-
#90
“Twee vissersboten in winterlandschap” en “twee geisha’s”, “twee mandarijnen” en “een Japanse wachter”. Vier replica’s van Japanse taferelen.
« Deux bateaux de pêche dans un paysage hivernal » et « deux geishas », « deux mandarins » et « un garde japonais ». Quatre répliques de scènes japonaises.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 23 cmEstimate: € 50/80 -
#54Leonardo TorfsPeriod: 1927 - 2020
“Zalige rust”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 31/50 buiten de plaat.
Repos bienheureux. Une lithographie. Signée et numérotée 31/50 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 23,5 x 17,5 cmEstimate: € 40/60 -
#53Eline ‘t SantPeriod: °1951
“Zo zal het zijn!” Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 9/40 buiten de plaat.
"Ainsi soit-il!" Une lithographie en couleurs. Signé et numéroté 9/40 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 11 x 10 cmEstimate: € 40/60 -
#84Y. Dereume
“Hoeve met fruitbomen in bloei”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd ‘79.
Ferme avec arbres fruitiers en fleurs. Huile sur toile. signée et datée '79.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 40 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#134Albert De VreePeriod: °1942
“Wildgroei”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 7/50 buiten de plaat en met droogstempel van het atelier.
"Étalement". Une gravure. Signé et numéroté 7/50 à l'extérieur de la planche et avec cachet sec de l'atelier.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 15 cmEstimate: € 20/30 -
#140
“Antverpia”. Een herdruk van een XVIe eeuwse kaart. Ed. J.E. Buschmann te Antwerpen.
" Anvers ". Réimpression d'une carte du XVIe siècle. Éd. JE Buschmann à Anvers.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 35,5 cmEstimate: € 40/50 -
#50
Een verguld houten spiegeltje in barokke stijl.
Un petit miroir à encadrement doré, style baroque.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 50 cmEstimate: € 50/80 -
#135
“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Intérieur”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 11 cmEstimate: € 40/50 -
#130
Een Japanse prent, gemengde techniek (Houtsnede en sjabloon). Omstreeks 1900.
Une estampe japonaise, technique mixte (gravure sur bois et gabarit). Vers 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. 24,5 x 78 cmEstimate: € 200/240 -
#112
“Dame met hondje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Dame au chien". Huile sur toile. Attribuée à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 90 x 70 cmEstimate: € 100/120 -
#118
Een lot van vier XIXe eeuwse lithografieën met betrekking tot Antwerpen.
Lot de quatre lithographies XIXème liées à Anvers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#49
“Vue prise à Bordeaux” & “Vue du Port et des chantiers du Havre”. Twee reproducties van antieke gravures.
Vue prise à Bordeaux & Vue du Port et des chantiers du Havre. Deux reproductions de gravures anciennes.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 25 & 39 x 23 cmEstimate: € 40/50 -
#101
“Tweelingen” en “Kreeft”. Twee kleurlitho’s. Genummerd 61/ 250 en 186/250 buiten de plaat. Onleesbaar gesigneerd.
“Gémeaux” et “Cancer”. Deux lithos en couleurs. Numérotées 61/250 et 186/250 hors planche. Signées illisiblement.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#47Paul Cuvelier
Een zeefdruk van een plaat uit “L’Ogre Rouge” Gesigneerd en genummerd 130/500 buiten de plaat.
Une sérigraphie d'une planche de L'Ogre Rouge Signée et numérotée 130/500 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 46 x 36 cmEstimate: € 60/80 -
#121
Een blanco brevet voor het voltooien van de Schotse Ritus in de vrijmetselarij.
Un certificat vierge pour l'accomplissement du rite écossais en franc-maçonnerie.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 37 x 25 cmEstimate: € 30/40 -
#51Jan Vercammen
“De driekoningenzangers”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. 2de staat, artiestenproef.
"Les Chanteurs des Trois Rois". Une gravure en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. 2ème état, épreuve d’artiste.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 10 cm x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#137André Colpin
“Je suis capable du pire et du meilleur. Mais c’est dans le pire que je suis le meilleur!”. Een spreuk op gekleurd en handgeschept papier.
« Je suis capable du pire et du meilleur. Mais c'est dans le pire que je suis le meilleur!". Un dicton sur du papier coloré et fait à la main.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 14 cmEstimate: € 25/35 -
#75Marco Toro
“Roll-out”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 12/12 buiten de plaat.
“Roll-out”. Une lithographie. Signée et numérotée 12/12 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 15x80cmEstimate: € 60/100 -
#55
“Radijzengangske”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 29/125 buiten de plaat.
"Radijzengangske". Une gravure. Signée et numérotée 29/125 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 21 x 15 cmEstimate: € 20/30 -
#103Albert De VreePeriod: °1942
“Scheepswerf mercantile”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1984.
"Chantier Mercantile". Une gravure. Signée et datée 1984.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 33 x 24 cmEstimate: € 25/40 -
#88
“Abstract”. Een reproductie naar een werk van Marc André.
Abstrait. Une reproduction d'après une oeuvre de Marc André.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 46 x 38 cmEstimate: € 35/45 -
#96
“Kariathide”. Litho. Gesigneerd. Zonder glas.
Kariathide . Lithographie. Signée. Sans verre.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 20 cmEstimate: € 15/20 -
#124Julien Severin
“Stadszicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
"Vue de la ville". Une gravure. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 22,5 x 14,5 cmEstimate: € 25/35 -
#93Natacha Pirnay
“Dreams”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 22/150.
"Rêves". Une lithographie. Signée et numérotée 22/150.No longer availableOnline onlyDim. 35 cm x 35 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#115K. Zimmerman
“Kustzicht aan de Zwarte Zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1903.
"Vue côtière de la Mer Noire". Huile sur toile. Signée et datée 1903.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 29 cm x 44 cmEstimate: € 100/150 -
#145
“Vanitas”. Olieverf op doek. Restauratie.
“Vanitas”. Huile sur toile. Restauration.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 58 cmEstimate: € 100/150 -
#52Fr. Luyckx
“Dans” en “’t Bos 1/6” twee houtgravures, waarvan één handgeschilderd met dankbetuiging van de kunstenaar achteraan.
« Dans » et « 't Bos 1/6 » deux gravures sur bois dont une peinte à la main avec mention de l'artiste au dos.No longer availableOnline onlyDim. 13,5 x 17,5 cm & 11,5 x 8,5 cmEstimate: € 30/50 -
#179Alphonse Mora
“Stilleven met bloemen, fruit en ruiter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte avec fleurs, fruits et cavalier". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 63 cm x 98 cmEstimate: € 100/120 -
#171F. Doorenbos
“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
"Ferme". Huile sur toile. Signée et datée '75.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 70/100 -
#186Alfons Van BeurdenPeriod: 1878-1961
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. 60,5 cm x 71 cmEstimate: € 150/250 -
#69Alejo
“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd en met opdracht.
“Composition”. Technique mixte. Signé et dédicacé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 40x45cmEstimate: € 35/45 -
#20Inn Decleer
“Samsonite”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1994.
“Samsonite”. Aquarelle. Signée et datée 1994.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40/60 -
#131
“Rosa Eglanteria” en “Rosa Gallica”. Een paar reproducties van gravures naar Redouté. Eén met lichte vochtschade onderaan.
“Rosa Eglanteria” et “Rosa Gallica”. Une paire de reproductions de gravures par Redouté.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 15/25 -
#10
“Vaas met bloemen”. Pastel op zwart papier. Gemonogrammeerd ‘ACK’.
"Vase aux Fleurs". Pastel sur papier noir. Monogrammé 'ACK'.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 33 cmEstimate: € 20/30 -
#67L. Pulmans
“Hoevezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la ferme.” Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#18L. Heyns
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40/60