#139Jules De CortPeriod: 1918-1999“Binnenvaart bij winter.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Inland shipping in winter.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 240 / 360 -
#539Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
#347Een ovaal eikenhouten kruk-emmer met koperen banden en gestoffeerd deksel.
An oval oak stool-bucket with copper straps and an upholstered lid.No longer availableDim. 31 x 36 x 30cmEstimate: € 40 / 50 -
#94‘Duinzicht met kerk’, olieverf op paneel, rechtsonder onduidelijk gesigneerd.
#311Val Saint LambertEen lot van 2 kristallen Val Saint Lambert vazen rood gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
#17Een paar Italiaanse schemerlampen met een zilverkleurige houten voet.
A pair of Italian table lamps with a silver-coloured wooden base.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
“Young peasant girl.” An image of sculpted pottery. Marked with the pink triangle.No longer availableDim. h 79,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#230Een 18 karaats witgouden armband bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,19 ct.
An 18 karat white gold bracelet set with brilliants with a combined weight of +- 2.19 ct.No longer availableDim. 23,95 gEstimate: € 2500 / 2700 -
#357Een Art-Deco schaal en vaas gemarkeerd Fait En Belgique in blauw en mauve glas.
An Art-Deco bowl and vase marked Fait En Belgique in blue and mauve glass.No longer availableDim. h 25 en Ø 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#208Een kobalt blauwe cassolette met vergulde accenten, messingen monturen en romantisch decor. In de manier van Sèvres.
A cobalt blue cassolette with gilded accents, brass mounts and romantic decor. In the manner of Sevres.No longer availableDim. h 109 cmEstimate: € 80 / 120