#111Jef Lambeaux
“Vlaamse boerin.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#548
Bronzen verguld beeldje van een Afrikaanse man met trommel.
#653
Een modern gevormde vaas in fumé glas.
#92
“Jager met hond”. Een porseleinen ovale plaquette met vilten bekleding en vergulde lijst. Frankrijk anno 1900.
#659
Een grote en een kleinere vaas van Satsuma aardewerk. Met houten sokkels.
#223
Een bronzen beeld van een liggende leeuw.
#354
‘Moeder met kind’, Aquarel op papier, draagt handtekening.
#534
Een cilindervormige hanglantaarn met 4 lichtpunten en verguld bronzen frame. Medio 1900.
#470
Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.
An 18 carat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.46 ct.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 700/800 -
A pair of Chinese porcelain lidded jars with multi-coloured decorations and the lid decorated with a peach.No longer availableDim. h 11 x Ø 8 cmEstimate: € 80/120 -
#634
Een lange bajonet in lederen schede. Met serienummer.
#183
Een driedelig gekleurd glazen klokstel met messingen voet en monturen.
A three piece colored glass clock set with brass base and frames.No longer availableDim. h: 46 & 39 cmEstimate: € 250/350